Şimdi Ara

Uzayda vücudunda değişiklikler gerçekleşen Alper Gezeravcı, Dünya'ya uyum sağlamaya çalışacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Dünyanın dış çeperini tur atacamış  çok mu gerekli, tek derdimiz bu mu? Bedavaya mı yapacak bu işi, sen mi finanse edeceksin?

• Çok bi uyum sıkıntısı çekmez zaten, uzayda çok çok uzun süre kalanlar gibi olmaz.

• 100 sene öncesini biliyormuş yaşamış gibi çok net konuşmusun, 100 sene önceki teknolojik gelişmelerin standartı neydi, şuanda 2024 dünyasındaki teknolojiyi geliştiren lider ülkelerin standartı nedir?
    sen bu 22 yıl içinde neyle oyalandın, bu oyalandıklarının önümüzdeki yıllarda ülkemizin teknoloji gelişimine ve maddiyatına etkisi nedir?
    anlıyorumki birileri seni doldurmuş, kendi kişisel gelişimin ile idrak edemeden yazıp duruyorsun, bundan 20 yıl sonrada aynını o savunduğun yönlendirdiğin yapılar için konuşacağız, ülkede bilişimi bitirip, yapay zeka destekli robotlar fabrikada robot yaparken ve içlerinde bomba yüklü yürüyen robotlar dünya sahnesine girdiğinde, seninle tekrar buralardaysan oturup konuşmak isterim, bu ve buna benzer 100 lerce konuyu, tıpkı senin yaptığın gibi, aynını sana sana söyleyeceğim, şimdi başka bir noktadaydık, git bunları şimdi o sana empoze eden arkadaşlara anlatki aksiyon alsınlar, algıyı bıraksınlar.

• bence 2 haftalığına daha uzaya bile adapte olamamıştır ne dünyaya uyum sağlaması ?? ben yaptığım 1 aylık tatilden bile bişey anlamıyorum

• Çok üzgünüm ama ben inanıyorum bu adamın uzaya gittigine bizi ben gözümle göremediğime inanmayan biriyim .biraz aklimizida kullanalım bence.

• Neresi uzamış.

• Altı üstü 14 gün kaldı, orada aylarca kalan gerçek astronotlar var onlar napsın

• Boş yere milletin parası çarçur edildi. Yapılan haber yapılan boş muhabbetlere bakın. Sormadınız mı niye gittin sonuç ne? Yok kafası şişmiş yok bilmem nesi uzamış... Haram zıkkım olsun bu milletin malını çarçyr edenlere

• Novagate N kullanıcısına yanıt

Yapışkan not 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.