Şimdi Ara

Uzaklaştırma cezası saçmalıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 3 yıldır dh de takılmıyorum,lole de uzun süre ara vermiştim okul ve işten dolayı,boş zamanlarımda tekrardan oynamaya başladım,oyun içinde küfür eden birine karşılık olarak küfür ettiğimizde uzaklaştırma gibi cezaların verilmesi tam anlamıyla SAÇMALIKTIR,burdan tüm riot yetkililerine sesleniyorum hiç bir zaman küfürsüz bir oyun yaratamayacaksınız ama bu sizin tabiki işinize geliyor,küfür edip hesabı kapatılanlar tekrardan hesap açıp parayı basıyor tekrardan küfrediyor ve bu böyle de devam edecek,kendi laneini picklemeyen adama ben neden küfretmiyeyim,benim değerlerime söven adama kardeşim yanlış konuşuyorsun mu diyeyim?
    Sokaktaki küfre engel olamadığınız gibi oyun içindeki küfre de engel olmamak zorundasınız,umarım bu bölümde riotta görevli olupta postumu görecek kişiler vardır çünkü artık gerçekten saçma bir boyuta ulaştı bu durum.

Edit:Avukat arkadaşlar varsa özel hayata müdahale tarzında bi durumdan riot games'e dava açılabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iconic -- 9 Eylül 2017; 22:50:49 >

• yazık sakat herhalde
  • xd ?
  • Burda böyle bir saçmalığa gülerek destek verenler gerçekte de gitsin ona küfredenleri karakola şikayet etsin ya da mahkemelik etsin,siz size küfredenlere karşı firmanın oluşturmak istediği pasifize gençler olmuş olabilirsiniz,hakaretin yasalarda bile hapis cezası yoktur para cezası vardır,oyun şu anki durumda sizi para cezasına karşılık bir şeye değil hapis cezasına karşılık bir cezaya çarptırıyor.
  • 313k vurduğum işgal(kıyım) oyununu kaybettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

313k vurduğum işgal(kıyım) oyununu kaybettim.

Vuuuay animeci gençlik naptın yaw bugün en sarkastiğimiz sen oldun bravo yaw.
    Forumu bırakmakla en iyi kararı vermişim sanırım,zaten bizim dönemimizin nesli de ekşiye falan geçti buralar hep 14-18 animecilerine kaldı.
    Sizlere iyi eğlenceler iyi forumlar,şansımı board'da düzgün birilerini bulmakla deneyeceğim.
  • Türkler savaşçı ırk moruq sövmeden duramıyoruz. atın üstündeki türk değilse yüktür moruq.
    ne bu küfür etmeyi doğru bir şeymiş gibi gösterme çabası. burada senin 7 sülaleni elden geçirsem şikayet etmeyecek misin?
  • Lol Aklama teamı yine pistlerde görüyoruz

Ne zaman lole karşı bir konu açılsa açan arkadaşı ezip kendi egosunu oyun yoluyla tatmin eden veletler bunlar

Bakıp moral bozmaya bile değmez
  • Ne olursa olsun kufur edemezsin.Umarim tum hesaplarin perma yer.
    Avukat arkadaslar lutfen isinizi gucunuzu birakin kufur eden arkadas icin ritoya dava acin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoobNoob -- 10 Eylül 2017; 9:18:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaklaştırma cezası saçmalıkları
  • olur boyle seyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isla Tortuga

Türkler savaşçı ırk moruq sövmeden duramıyoruz. atın üstündeki türk değilse yüktür moruq.
    ne bu küfür etmeyi doğru bir şeymiş gibi gösterme çabası. burada senin 7 sülaleni elden geçirsem şikayet etmeyecek misin?

İşte senin gibiler için tc kimlik ile üyelik alınmasını tavsiye ediyorum,yıllardır dh için söyledik bunu sadece telefon numarası ile yetindiler,o zaman kolay kolay küfür edemeyeceksiniz,ettiğiniz zaman da sonuçlarını bilerek edeceksiniz,sonuç olarak herkes mutlu mesut yaşayacak.
    Pasifize edilmiş gençler sözüm senin için geçerli işte,primal duygularını törpülediğini zannediyorsun ya da hala törpülüyorsun fakat sana tavsiyem YAPMA çünkü ilerde psikolojik hastalıklara yakalanma riskin artar.
    Avukat arkadaşımla iletişime geçtim,Türkiye riot ile değil direk Kaliforniya ile muhattab olacağım ve uluslararası bir davaya taşımayı düşünüyorum durumu.Forumun yaş ortalamasından dolayı durumun ciddiyetinin pek farkında değil çoğu kişi.

• haklısın kardeşim bize küfür edenlerin anasını avradını elden geçirip karşılığındada ban değil örnek oyuncu kurdelesi almamız lazım ama TR işte ne beklersin
  • Iconic kullanıcısına yanıt
    ???
    quote:

İşte senin gibiler için tc kimlik ile üyelik alınmasını tavsiye ediyorum,yıllardır dh için söyledik bunu sadece telefon numarası ile yetindiler,o zaman kolay kolay küfür edemeyeceksiniz,ettiğiniz zaman da sonuçlarını bilerek edeceksiniz,sonuç olarak herkes mutlu mesut yaşayacak.

küfür edilmemesini savunuyorum ben farkındaysan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isla Tortuga -- 10 Eylül 2017; 17:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanSunHwa

haklısın kardeşim bize küfür edenlerin anasını avradını elden geçirip karşılığındada ban değil örnek oyuncu kurdelesi almamız lazım ama TR işte ne beklersin

Oğlum anlamıyosunuz lan olayı galiba?Daha kaç kere anlatıcam sizlere?Öğretmenlerinize yazık lan sizlerin...

*TC KİMLİK İLE OYUNA KAYIT OLUNACAK
    *UZAKLAŞTIRMA SİSTEMİ KALDIRILACAK,KİMLİK TESPİTİ YAPILAN KİŞİLER GÜVENLİK GÜÇLERİNE BİLDİRİLECEK VE HUKUKİ HAKARET DAVASI AÇILACAK,KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA BANLANAN KİŞİ BEN DEĞİL BANA KÜFREDEN OLSA BİLE BENİM İÇİM SOĞUMUYOR,ELİMİZE BİZİ RAHATLATACAK NE MADDİ NE DE MANEVİ BİR KAZANÇ GEÇMİYOR,OYSAKİ HAKARET DAVASINDA MAĞDUR KİŞİ MADDİ KAZANÇ ELDE EDER BAN DEĞİL!
    *OYUN İÇİNDE NİCKNAME OLARAK DEĞİL İSİM SOYİSİM ŞEKLİNDE GÖRÜNÜR OLACAK HERKES(ZAMANINDA FACEBOOK BAĞLAMA BİLE GETİRDİLER OYUNA)
    *YAPTIKLARI SİSTEMİN SİGARA YERİNE ÇİÇEK KOYMA SAÇMALIĞINDAN FARKI YOK,SANSÜR DERHAL KALKMALI.
    *OYUNCULARIN VİCDAN ÖZGÜRLÜĞÜNE MÜDAHALE ETMEMELİ,ETTİKLERİ MÜDDETÇE GEREKLİ DAVALAR AÇILACAK.

Dün akşam geç oldu diye avukat arkadaşlarımla iletişime geçememiştim,forumda varsa diye ümit etmiştim ama 14-18 yaş kitlesinde ne avukatı bulabilirim ki bu da benim ahmaklığım,daha okuduğunu anlamayan kitle var burda.
    Neyse bundan sonraki süreçte konuyu gelişmelerle güncel tutacağım gerek boardda gerek burda,oyun kuralları değiştiğinde kalkıp burda savunmaya devam edersiniz eski sistemi.

ünlü düşünür Demet Akalın'ın da dediği gibi : Toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı
  • Herhalde arkadaş midesiz birisi sana küfür ediyorsa banlasın bunun savunması olamaz kötü oynuyorsa oynuyor.Çok küfür edenler genelde elmas altı ligler.Eğer bir herif genelde küfürlü konuşuyorsa elmas + liglerde şikayet ettiysen en geç 3 oyun sonra geri bilidirim geliyor.Sonuç hesabın ban yedi ve elmas altı liglerde oynuyorsan KUDURRR.
  • ağla kudur çıldır
  • Herkesin küfür etmesi için bir nedeni vardır. Genelde küfür, insan kendini savunamayacak durumdaysa başvurduğu bir yol. Çünkü "neden küfür ettin?" sorusuna verebileceğiniz en temel cevaplar tahminimce şunlar:

"o da bana küfretti"
    "feedliyordu"
    "baron dedim barona gelmiyo"

Gibi gibi zaten Tr serverında inanılmaz fazla hata yapıldığı için bu tür olayların sık sık olabileceğini düşünürsek,

Küfür edince ne düzeliyor?

Karşındaki küfür etmeyi mi bırakıyor?
    Feedlemeyi aniden bırakıp destan mı yazıyor?
    Barona teleport mu atıyor?

Bence birini incitmek veya birine hakaret etme amacıyla kullanılan her küfür kişinin ne kadar ezik karakterli olduğunu yansıtır.

Ha bir de:
    madem riot sizin hesabınızı banlayıp siz yeni hesap açınca daha çok para yatırıyorsanız. Deli danalar gibi küfredip 3094823902390 tane hesap açmayın o zaman,
    Bu "şu ülkeyi protesto ediyoruz" diyip o ülkenin üretilen bütün ürünlerini satın alıp yakmak kadar mantıksız.

Para kazanmanın yolunu arıyorsun galiba Gelsin beleş kostümler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 10 Eylül 2017; 21:3:17 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.