Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
399
Favori
587.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray'ın yeni formasını alacağım en kaliteli olarak hangisini önerirsiniz?

Yanında Roma, Brezilya, Liverpool falan da alacağım
  • Güvenilir ve sağlam NBA Forması satıcısı varmıdır tavsiye ettiğiniz?
  • Kuluplere sosyal yardim kurulus muamelesi yapmayi birakin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jımmy dışında ayakkabı satıcısı bilen varmı arkadaşlar. Nike LUNARGLİDE 6 arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

A harfi biraz sıkıntılı mı yoksa bana mı öyle geldi?

Sikintili veya değil adamin moralini bozmasana ?

• lilwaynetr kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ? Gidip çakma bjk forması alıp hava atıcak halim yok.Forma gelirleri çok önemlidir kulüpler için bunu bilmiyorsan diyecek sözüm yok.Madrid 80 milyon euro verdiği James'in forma satışından 35 milyon euro kazandı.Çok mu önemsiz bir rakam sence ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

Kuluplere sosyal yardim kurulus muamelesi yapmayi birakin.

İyi futbol istiyorsun transfer bekliyorsun şampiyonluk istiyorsun ama forma alıyorsun kusura bakma da sen o takımı tutmuyorsun demek ki.

• Takim tutmak icin 5 liralik mala 130 lira vermek gerekmez.Bir spor takimi basarili olsun diye niye para verme zorunlulugu hissedeyim.onlar luks yasasin bende para verdim diye sevineyim.

• lilwaynetr kullanıcısına yanıt
    Evet millet enayi zaten herkes orjinal forma alıp giyiyo bir tek sen zekisin.
  • Arkadaslar Fransa milli takımının formasını alacağım Aliexpress ten güvenilir Thai kalite player versiyonu satan bir link yollar misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: jr_swish

Evet millet enayi zaten herkes orjinal forma alıp giyiyo bir tek sen zekisin.

teşekkürler
  • Arkadaslar twitterda bir turk heap vardi yurt disindan forma getiriyordu hayrani oldugum riquelme A.Juniors takimina transfer oldu gerci o takimin formasini bulmak zordur ama arastircam
  • Kranpon satan sağlam bir satıcı var mı?
  • arkadaşlar benim posta ankaraya gelmiş ama ben memleketteyim su an postayi kaç gün içinde pttden alabiliriz dönünce?

• beyler şimdi dünya kupası forması alırken şu dünya kupası amblemini ne diye bahsediyoruz..Olucak veya olmuyacak ama be diyoruz

tesekkürler

• Arkadaşlar güncel forma satan ve skypede aktif olan iyi bi kullanıcının skype'sini verirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miguel alvarez

beyler şimdi dünya kupası forması alırken şu dünya kupası amblemini ne diye bahsediyoruz..Olucak veya olmuyacak ama be diyoruz

tesekkürler

World cup patch hocam can u add world cup patch derseniz cevaplar

• formaya bu kadar anlam yüklemeyin, çok büyük yüzdeleri üretici firmaya kalıyor, formayı çakma alıp, kulüp resmi store'undan yan ürünler alırsanız daha büyük destekte bulunursunuz emin olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theNomac

formaya bu kadar anlam yüklemeyin, çok büyük yüzdeleri üretici firmaya kalıyor, formayı çakma alıp, kulüp resmi store'undan yan ürünler alırsanız daha büyük destekte bulunursunuz emin olun.

İsrail sempazitanı mısın birader

• barcali33 kullanıcısına yanıt
    ptt'yi ara bekletsinler sonra geri gider yazık olur kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.