Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
587.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theNomac

formaya bu kadar anlam yüklemeyin, çok büyük yüzdeleri üretici firmaya kalıyor, formayı çakma alıp, kulüp resmi store'undan yan ürünler alırsanız daha büyük destekte bulunursunuz emin olun.

Elin gevur takımına para kazandırcağıma giderim çakma alırım bari çinliler gelişsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armityle

quote:

formaya bu kadar anlam yüklemeyin, çok büyük yüzdeleri üretici firmaya kalıyor, formayı çakma alıp, kulüp resmi store'undan yan ürünler alırsanız daha büyük destekte bulunursunuz emin olun.

İsrail sempazitanı mısın birader

yeri burasi degil bosver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Nedir bu formanın Fiyatı yazmıyor yada görememiş olabilirim..
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 10 gün önce sipariş verdim. sonra kargo takip numarası falan geldi. buraya kadar herşey normal. ondan sonra ikinci bir takip no yazılmış oraya. ilk gelen takip numarasınında üzerine çizik atılmış. sonradan gelen takip numarasını giriyorum benimle alakası olamayan bir kişi teslim almış ürünü hemde farklı bir şehirde. diğer takip noyuda giriyorum duruyor hala ama henüz gönderi alındı yazısı çıkmamış. bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi
  • bayramdan önce sipariş verenler var mıydı ? Mesela 24-25-26'sında kargolandığı ülkeden çıkan paketi olanlar ? Haftasonu ve 3 günlük bayram tatilinden dolayı gümrükte yığılma olsa gerek 1 hafta önce "yurt dışına sevk edildi" durumunda ki paketlerden hala haber yok. Gümbürtüye gitmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

bayramdan önce sipariş verenler var mıydı ? Mesela 24-25-26'sında kargolandığı ülkeden çıkan paketi olanlar ? Haftasonu ve 3 günlük bayram tatilinden dolayı gümrükte yığılma olsa gerek 1 hafta önce "yurt dışına sevk edildi" durumunda ki paketlerden hala haber yok. Gümbürtüye gitmez umarım.

ptt resmi olarak gönderi alış-verişini çarşamba akşamı başlattı. durum normale dönüyor. sıkıntı yok yığılma yok.
  • gençler ben gs forması almak istiyorum aliexperssten var mı iyi bi satıcı
  • Arkadaşlar düzgün yeni sezon Arsenal formasına denk gelen var mı?Yalnız dar kalıplı olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim kasim gibi almayi dusunuyorum ben formayi,hem daha net olur formalar

• yok mu hiç gs forması alacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Armityle

quote:

İsrail sempazitanı mısın birader

yeri burasi degil bosver

neresi hocam? küçük çocukların öldüğü sokaklar mı yeri?

• krampon geldimi hocam ?
  • MVP24 kullanıcısına yanıt
    Kalite olarak aliexpress teki tum formalar ayni kalitededir. Tek düşünmeniz gereken satıcı ilgisi alakası ve formadaki defo sansi. Feedbacke gore saticida problem yok. Defo gibi bir durumda saticiyla irtibata gecerseniz para iadesi ya da indirimli forma gonderme gibi secenekler sunabilir. Ya da refund der para iadesi alirsiniz defolu forma da sizde kalir. Ama ikincisini alisveris ahlaki sebebiyle pek tasvip etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Arkadaşlar düzgün yeni sezon Arsenal formasına denk gelen var mı?Yalnız dar kalıplı olması lazım.

...

• Provokatör kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Bir sorum daha olacak sıkmayacaksam sizi :) Arkadan forma normal gözüküyor ama önünde adidas logosu felan varmıdır acaba bunu nasıl anlarız?
  • bi cevap verende yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keeper41

quote:

Elin gevur takımına para kazandırcağıma giderim çakma alırım bari çinliler gelişsin

Cok dogru bir yaklasim çinlilerin %95 i müslüman gavur degiller

• quote:

Orijinalden alıntı: StyleSlayer

krampon geldimi hocam ?

Hayır hala bekliyorum..
  • miguel alvarez kullanıcısına yanıt
    yeri bu baslik degil diyorum israrla surduruyorsun...

sov yapma burda konuscak birseyin varsa pm atabilirsin.

bir de keske kendi memleketinizdeki cocuklar olurken de bu kadar duyarli olsaniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.