Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
398
Favori
587.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
Giriş

Redditte insanlar taobao sitesinden aracı ile getirenler var. Şu tarz çok güzel ceketler var.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda
  • merhaba. arkadaşlar ile 8 forma almak istiyoruz da çoklu alımda gümrükte vs. sıkıntı çıkma ihtimali var mı acaba? gümrük vergisi %30 sanırım değil mi? jimmy den almayı düşünüyoruz kalitesi iyi mi acaba? konuyu çok da okuyamadım başka satıcı var mı bilmiyorum. dhgateden araştırmak lazım sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfgnay M kullanıcısına yanıt

Evet gümrük vergisi o kadar ama farklılık gösterebiliyor, bazen az bazen daha çok denk gelebilir. 8 tane az değil, DHGate riskli olabilir bu konuda. Jimmy'den alabilirsiniz, 8 tane olduğu için indirimli de olur, gümrük mevzusu için de bölerek kargolamasını istersiniz, yapar.

• Coşkun Can C kullanıcısına yanıt

Dikkat, bu linkte bahsettiğim ürün elime geldi üründe çok sayıda leke var. Giyilemeyecek durumda.. Ürün kalite olarak kumaş olarak iyi ama maalesef lekeler rahatsız edici. Üstelik forma beyaz o yüzden çok bariz belli oluyor. Şimdi refund talebi oluşturdum satıcının tavrını da paylaşırım. Alıntılamak istedim ki biri benden görüp alırsa bilgisi olsun.

• Arkadaşlar ben Jimmy denen adamdan alışveriş tecrübemi aktaracağım gerisine siz karar verin. (Süreç devam ediyor.)

İlk resimlerle ona 2 forma sordum bana elinde olduğunu fiyatını söyledi 38 dolar diye -tamam dedim parayı gönderdim

Aradan 3-4 gün geçti italya 2014 formasının olmadığını söyledi farklı forma seçmemi istedi -tamam dedim

Daha sonra İtalya'nın 2020 Oyuncu versiyon Mavi formasını seçtim benden Ekstra 5 Dolar fazla ücret istedi - tamam dedim

Ve şimdi bana elinde 5dolar fazla istediği formanında olmadığını söylüyor :D gerçekten çok komik

Olmadığı halde var deyip parayı gönderdikten sonra yok diyor çözemedim hala uğraşıyorum

• Mehmtasln35 M kullanıcısına yanıt

Jimmy'den 10-12 sene önce de sipariş vermiştim. Eğer hala aynı kişiler başındaysa bir sorun yaşanmayacaktır diye düşünüyorum. Redditte insanların aaaajersey'den aldığı formaları görüyorum da Jimmy'nin yerini asla tutmazlar.

• FTaze kullanıcısına yanıt

Umarım hocam ücreti iade edeceğini söyledi ancak nasıl iade edeceği hakkında en ufak fikrim yok

• merhaba, elinde bu formalardan olan ulaşabilir mi? koleksiyonum icin eksik parçaları toparlamaya çalışıyorum. insta @denizcsm1

Real Madrid 13/14 away ve third formaları (mavi ve turuncu)

Real Madrid 15/16 away ve third formaları (gri ve lacivert)

hepsi uzunkollu, 7 numaralı ve Ronaldo isimli olmak zorunda. uzunkollu değilse lütfen iletişime geçmeyiniz.

• Mehmtasln35 M kullanıcısına yanıt

Aynısını bana yıllar önce yaptı. İçime sinmeyen parçalar almıştım. Bu adamın ticaret adabı yok. Alışveriş yapmayı haketmiyor. 2-3 gün önce orijinal fotolarını göster diyorum. Sitedeki gibi diyor, hangileri var diyorum, çoğu var diyor.

• Merhaba arkadaslar. Jimmyden forma alinir mi simdi? Bunun yolu yordami nedir? Her hansi bir negatif yonu var midir?
    2 adet forma siparis edecegim, biri 20 dolar, 2 tanesi 38 dolarmis. Odemeni falan nasil yapiyoruz? Formalar thai mi acaba?
    Whatsappten yaziyorum kendisine, cok oyle ahim sahim anlatmiyor durumu, bir az supheliyim simdi. Oneriniz, tavsiyeleriniz nelerdir?
    Onceden tesekkur ederim!

• Merhabalar Jimmy’den alıp Türkiye’de satan bir satıcı biliyor musunuz? Teşekkürler

• Beyler selamlar, instagram da uzun zamandır forma satışı yapan sayfaları araştırdım uzun bir süre bir sayfa dikkatimi çekti kendisini diğerlerinden ayıran özelliği fiyatının yüksek olması (yurt dışı olduğu için bana göre normal) ama paylaştığı formaların hepsi resimdekiler gibi ise A sınıfı cidden bu firmadan alışveriş eden arkadaşlar var ise fikirlerini bizimle paylaşırsa çok sevinirim satıcı ile konuştum bizzat güzel bilgi verdi aklımdaki soruları sildi ilk sorduğum soru neden diğer sitelerden fiyat farkınız çok var dedim türk sayfaları arasında bu arada diğerleri 200 TL ile 300 TL bandında satarken bu arkadaşın forma satış fiyatları 800 TL ile 950 TL arası dediği tek kelime var benim tüm formalarım yurt dışından geliyor ve benim kalitemde satış yapan tüm firmalardan daha ucuza satıyorum net olarak kesin diyor bugün yurt dışından bir forma alsanız en aşağı 30 Dolar diyor buna rağmen uygun rakamları linkleri bırakacağım bir ürünlere göz atın bakalım sizce nasıl.

Instagram Sayfası :

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajdawww.instagram.com
    ⭐️ YILDIZ FORMA ⭐️ (@yildizformaweb) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/yildizformaweb

Buda ürün satış sayfası :

•  Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

arkadaşlar forma değil ama şöyle training için olan eski ceketleri bulabileceğimiz bir sayfa site var mı?

• Denizscm D kullanıcısına yanıt

Dostum Gri eşofman gibi olan forma burada var stokta bilgin olsun almadıysan eğer.

https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=19223468&sid=RnA1bURmbnk2aUtiTUxFeTRfM18gXyA=

• Arkadaşlar merhaba, ben de dh gate'den 11/12 milan forması almayı düşünüyorum. Genelde kalıpları nasıl oluyor acaba? Normal beden mi bir üst beden mi bakmalıyım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir dönem formalar, ayakkabılar, gözlükler neler neler alıyorduk şuradan. Dolar 2 TL idi. Yıl 2014 falan. Formaların tanesi 50 TL, ayakkabılar 80-90 TL'ye geliyordu. Çinden her ay 1 çift air jordan ayakkabı getirtirdim toplamda bir 9-10 çift almışlığım var hepsi de duruyor bu arada kaç sene oldu sadece 1-2 tanesinde yırtılma oluştu. 1/1 replika. Güzel yıllarmış şimdi ayakkabıyı geç formaya anca yetiyor güç, kurdan dolayı zaten onu da gereksiz bulup getirtmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.