Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
398
Favori
587.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysfbkrcn

selam arkadaşlar,
    özel forma tasarımı yapıyorlar mı acaba? PES te bi forma tasarladım. evdeki arkaşlarla 10 tane falan bastırmayı düşünüyorum
    türkiyeden bi kaç yer yaparız dedi ama çok para istiyorlar.

halısaha takımınız mı var acaba?
  • neredeyse her hafta halı saha maçı yaparız. halısahaya abone olacaktık ama araya sınavlar giriyor bazen rakip bulamıyoruz derken abone olmadık.
    yani takım var gibi bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfbkrcn

neredeyse her hafta halı saha maçı yaparız. halısahaya abone olacaktık ama araya sınavlar giriyor bazen rakip bulamıyoruz derken abone olmadık.
    yani takım var gibi bir şey

anladım hocam bizde nıke halısaha ligine katılmıştık..köln formasını kullanıyorduk beyaz ve sarı olanı,sizin fikir de yaratıcıymış aslında
  • beyler şu yeni sezon formaları bi gelse de dalsak ben pusuya yattım bekliyorum bi city bi psg alıcam bi tane de sizden öneri bekliyorum bu sezon tanıtılanlardan kimin formasını alabilirim
  • jimmyden Manchester United geçen seneki beyaz player formadan + siyah şortunu istedim kevindende Galatasaray player ile şortunu istedim Kevin 31$ dedi jimmy ise 30$ dedi bu 2 satıcı arasında pek fiyat farkı yok çoğu ürünü sorduğumda hemen hemen aynı fiyatları söylediler ama diğerleri pahalı geldi salushop ise yollamıyormuş.Yukarda arkadaşın verdiği linkteki satıcı tek formaya 28$ dedi şorta ise 12$. Kargo hariç fiyatıymış
    jimmy birde dragon festivalleri dolayısıyla 1 hafta yollayacağını söyledi.2 sininde ödemesini akşam yapıyorum bakalım gelince fotoğrafları atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

quote:

Jimmy'den almaktan vazgeçtim çok bekletiyor yukarda bir arkadaş paylaşmış bu elemandan alacağım arthur adı ve ingilizce biliyor mail leştik. Sonunda ingilizce bilen biri çıktı

http://yiwuxiyi.v.yupoo.com/

Formalar elime geçince üstüme giyip ss atarım.

arthurun fiyatları çok pahalı malesef adam birde %5 paypal bilmem nesi alıyor

Hadi ya az önce liste gönderdim bakalım kaç para fiyat çekecek ? Jimmy 38 dolar yazmış 2 formaya. Olmadı geri ona dönerim artık ne yapalım

2 formaya 53 dolar çekti çakal jimmy ye geri dönüyorum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

quote:

Jimmy'den almaktan vazgeçtim çok bekletiyor yukarda bir arkadaş paylaşmış bu elemandan alacağım arthur adı ve ingilizce biliyor mail leştik. Sonunda ingilizce bilen biri çıktı

http://yiwuxiyi.v.yupoo.com/

Formalar elime geçince üstüme giyip ss atarım.

arthurun fiyatları çok pahalı malesef adam birde %5 paypal bilmem nesi alıyor

Hadi ya az önce liste gönderdim bakalım kaç para fiyat çekecek ? Jimmy 38 dolar yazmış 2 formaya. Olmadı geri ona dönerim artık ne yapalım

2 formaya 53 dolar çekti çakal jimmy ye geri dönüyorum bende.

Bir gün herkes Jimmy'den forma almasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın.

• Benim siparişlerde orduya gelmiş yarın elime geçer herhalde. Gelince bende resimleri atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnknownArtist17

Jimmy Reyiz kargoya vermiş beyler benim ürünleri dört gözle bekliyorum artık formaları
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

hocam sen fuybol takımı kurmuşsun :) hangi takimlar onlar dortmunt var man u var başka?
    bi de hocam hetkes dortmuntunkini alıyor ben de alacaktim vazgectim ya hem adamlarda oyuncu kalmadı hem de sampiyonlar ligi sampiyonlugunu son dakika kacirdilar bayerne gectim

• quote:

Jimmy Reyiz kargoya vermiş beyler benim ürünleri dört gözle bekliyorum artık formaları

çok güzel formalar kardeş hayırlı olsun şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: SemihYilmaz

quote:

çok güzel formalar kardeş hayırlı olsun şimdiden

Hahaha sağol knka bak kaleci forman orda 1 numara cok fena

• eyw kankaaa :D giyince panter kesilcemm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden04

quote:

hocam sen fuybol takımı kurmuşsun :) hangi takimlar onlar dortmunt var man u var başka?
    bi de hocam hetkes dortmuntunkini alıyor ben de alacaktim vazgectim ya hem adamlarda oyuncu kalmadı hem de sampiyonlar ligi sampiyonlugunu son dakika kacirdilar bayerne gectim

Hocam Dortmund formasını kendime aldım bu formaya hastayım zaten o yüzden aldım sampıyon olmamışlar falan onemli değil yani FORZA BVB :) ve diğer formayıda arkadasıma aldım Rmadrid kaleci forması :) Diğerleri ise Polo tshirt hocam Arsenal ve Manu tshirt`ü

• quote:

eyw kankaaa :D giyince panter kesilcemm :D

Görcez bakalım
  • harbi çakma olduğu anlaşılmıyor
  • Mesajim bulunsun. Madrid ve Miami formasi almayi planliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden04

quote:

Hocam Dortmund formasını kendime aldım bu formaya hastayım zaten o yüzden aldım sampıyon olmamışlar falan onemli değil yani FORZA BVB :) ve diğer formayıda arkadasıma aldım Rmadrid kaleci forması :) Diğerleri ise Polo tshirt hocam Arsenal ve Manu tshirt`ü

bana aldı yaa :D kaleciyim ben :D panter semih :D şimdi o formanın altına siyah tozluk ve Pro-Direct krampon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CompaniaArmoured -- 10 Haziran 2013; 0:06:04 >

• quote:

quote:

eyw kankaaa :D giyince panter kesilcemm :D

Görcez bakalım

:D
  • arkadaşlar jimmy den forma sıparıs edıcem 170 boyundayım 70 kılom var.hangı beden almalıyım?
  • Umarım Sana Yardımı Dokunur.Aşağıda Kilo ve Boylar Verilmiş Ona Göre Bedenini Seçersin.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.