Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
586.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar jimmye lazio formasının fiyatını sordum,bana bu cevabı verdi

hi
    1 pcs is 20$
    but not have name and number
    do you make new order?

ben arkasına 11 numara caner ve uefa patchi yaptırmak istiyorum ne yazmalıyım? yardımcı olabilirmisiniz?
  • Real Madrid 2013-2014 kaleci forması ve şortu görmedim hiç birinde. Denk gelen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extravaganza*

Arkadaşlar birazdan PM kutularınıza bakın,detaylı biçimde anlatacağım.

hocam bana da detaylısından bi pm atıver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhromex

Real Madrid 2013-2014 kaleci forması ve şortu görmedim hiç birinde. Denk gelen var mı acaba?

13-14 kaleci daha çıkmamıştır,şort için de sor bence vardır forma çıktığına göre.Sonunda benim kafadan biri çıktı - kaleci forması arayan falan tek kendimi zannediyordum.

13-14 kaleci forması çıksın onu da alırım,tabi arkasına Casillas yazdırarak
  • quote:

quote:

Real Madrid 2013-2014 kaleci forması ve şortu görmedim hiç birinde. Denk gelen var mı acaba?

13-14 kaleci daha çıkmamıştır,şort için de sor bence vardır forma çıktığına göre.Sonunda benim kafadan biri çıktı - kaleci forması arayan falan tek kendimi zannediyordum.

13-14 değilde 12-13 sezonunun formasını aldımm casillasınn :) kargo yola cıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihYilmaz

quote:

quote:

Ben de 12-13 kaleci forması aldım Casillas,kargo Bursa'ya geldi PTT kargo hafta sonu çalışıyorsa en geç Pazartesi elimde olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extravaganza* -- 8 Haziran 2013; 0:37:38 >

• Bende siparişi verdim Jimmy'den. Şimdilik 2 forma aldım eğer sorunsuz gelir ve memnun kalırsam çok güzel NBA şortları var 2 ayda bir 5'er parça alınır. Alınacak çok şey var. Adidas'ın fermuarlı üstleri var,uzun kollu eşofman üstleri var baya güzel ürünler var. Burda adidas mağzaları kafayı yemiş t-shirt 100 lira olmuş lan. Montlar 300 lira.
  • quote:

quote:

Kaleci formaları Türkiye de satılmadığından geçen senenin orjinal beyaz formasını almıştım.
    Şort olarak da yeni kaleci şortunu demiştim mavi olan.
    Yeni sezon kaleci forması şortu denk gelirse, konuya yazarsan sevinirim hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SemihYilmaz

quote:

quote:

Ben de 12-13 kaleci forması aldım Casillas,kargo Bursa'ya geldi PTT kargo hafta sonu çalışıyorsa en geç Pazartesi elimde olur gibi.

Siyahlı Formasından Aldım. Üstünde Kırmızı Şeritler var çizgiler O formasından aldımm umarım beklediğim gibi gelir :)

• ya şu galatasarayın yeni sezon formaları varmı acaba
  • Benim Hollanda formamda dağıtıma çıkmış bugün gelecek gelince fotosunu koyacağım.
  • Oh be sonunda benim forma da dağıtıma çıkmış bugün gelir inşallah.
  • quote:

quote:

quote:

Kaleci formaları Türkiye de satılmadığından geçen senenin orjinal beyaz formasını almıştım.
    Şort olarak da yeni kaleci şortunu demiştim mavi olan.
    Yeni sezon kaleci forması şortu denk gelirse, konuya yazarsan sevinirim hocam.

Tabi hocam ne demek bir Madridliye yardım etmek boynumun borcu

• quote:

Oh be sonunda benim forma da dağıtıma çıkmış bugün gelir inşallah.

cumartesi dağıtım var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Schrödinger

quote:

Oh be sonunda benim forma da dağıtıma çıkmış bugün gelir inşallah.

cumartesi dağıtım var mı

Ben emin değildim ama PTT'den baktım bizim buradaki açık,yani dağıtım var.PTT'nin sitesinde var hangi şubeleri kaça kadar açık bakabiliyorsun.
  • Dolarda coştu bu aralar forma almayı erteledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

bu jimmy salaklaştı iyice. ulan adamdan 10-15 forma aldım. Dün Galatasaray t-bant formadan sipariş verdiydim özellkle sordum stokta bedeni mevcutmu diye. mevcut dedi formu doldurup yolladık. Sabah mesaj atmş elimde yok forma diye başka forma istermsn dedim. 25 dolar yatırdıydım hesabına. Ardından dedim lazio alayım bari 3 gün önce fiyatını sorduydum isim vs yok formada 20 dolar sabit olan fiyatı söylediydi. Bugün gelmiş bana lazioya 25 dolar diyor.

başka satıcı bulmaya çalışıyorum . http://yiwuxiyi.v.yupoo.com/ bu çinli arkadaşı buldum ispanyol forumundan aldım siteyi ve skype adresini. bu da hong kong postası ile yolluyor formayı. orijinal fontlara sadece 2 dolar fark ve patchlere 1 dolar fark alıyor. Sürekli online oldğndan herşeyi sorablyrum

ralph lauren polo bile satıyor acaba formalar gibi kaliteli mi alınır yazda geldi

• ya bu satıcıların hepsi muhtemelen aynı fabrikada çalışıyor veya aynı yerden tedarik ediyorlardır. Bence aynıdır sattıkları formalar. Jimmy'ye sipariş verdim fakat henüz parasını yatırmadım formu göndermiştim geri fiyatı atmıyor bir türlü 24 saati geçti. Daha aktif bir satıcı bulmak lazım. Ayrıca bu jimmy ingilizce bile bilmiyor aga tarzanca 3-5 kelime bir araya getiriyor. Adam gibi anlaşabilceğimiz ingilizce konuşmayı bilen bir satıcı lazım

Bu bahsettiğiniz ispanyol formun linkini atarmısını bende bir göz gezdireyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 8 Haziran 2013; 20:15:53 >
  • Jimmy geri döndü sonunda adam ingilizce bilmiyor yahu. Çinde ejder festivali varmış 1 hafta sonra göndersem olurmu diyor

Bu arada gittigidiyorda 109 liraya forma satanlar bu çinli arkadaşlardan alıp satıyorlar ve adamlar formayı sipariş verirken kendi adreslerine getirtip alıcıya göndermiyor direk alıcının adresini veriyorlar ptt oraya götürüyor. Masa başında kıçlarını kıvışlatmadan iyi para kaldırıyorlar 100 formada 7000 lira civarı para kalıyor. Alanda formayı orjinal sanıyor gerçi orjinalden farkı yok aynı kalite ama sonuç olarak replika yani 50 liradan satsalar bu kadar zahmete girmem alırdım ama 10 dolarlık formaya 109 lira sağlam kazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 9 Haziran 2013; 3:54:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Jimmy geri döndü sonunda adam ingilizce bilmiyor yahu. Çinde ejder festivali varmış 1 hafta sonra göndersem olurmu diyor

Bu arada gittigidiyorda 109 liraya forma satanlar bu çinli arkadaşlardan alıp satıyorlar ve adamlar formayı sipariş verirken kendi adreslerine getirtip alıcıya göndermiyor direk alıcının adresini veriyorlar ptt oraya götürüyor. Masa başında kıçlarını kıvışlatmadan iyi para kaldırıyorlar 100 formada 7000 lira civarı para kalıyor. Alanda formayı orjinal sanıyor gerçi orjinalden farkı yok aynı kalite ama sonuç olarak replika yani 50 liradan satsalar bu kadar zahmete girmem alırdım ama 10 dolarlık formaya 109 lira sağlam kazık

Hocam Jimmy'nin İngilizce bildiğin tarzan ingilizcesi,ben de o tarz konuşuyorum onunla.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.