Şimdi Ara

Uzak Doğu Alış Veriş Rehberi [ Anket: Ortalama Kargo Teslim Süreniz? ] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.937
Cevap
217
Favori
314.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki

Uzak Doğu Alış Veriş Rehberi [ Anket: Ortalama Kargo Teslim Süreniz? ]

(En Son Oy Tarihi: 19.12.2019)
Giriş

Orijinalden alıntı: Refusal

quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Refusal

Son olarak da şu ürün gümrüğe takılmış mıdır acaba? En son güncellemesi buymuş?

/>

Sorun yok ürün birkaç gün içinde elinize ulaşacaktır.

Ürün 2 ila 3kg arasındaydı üzerinde de gift damgası vardı, umarım takılmamıştır :(

Ben iki tane kask getirttim. Ağırlığı 1,5 kilonun üzerindeydi kutularıyla beraber. Ki kutuları falan baya büyüktü hiçbir sıkıntı olmadı.
    Tek ürünlerde sorun çıkmıyor fazla. Açıp bakıyorlar ederi çok olmayan bir ürünse gönderiyorlar. Fakat elektronik falansa şansı zorlamamak lazım pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperspeed55

Arkadaşlar şu linkteki ürün nasıldır Ainol Novo7 Aurora II ICS işletim sistemli üstüne üstlük 1.5 ghz cortex a9 işlemcisi var ve hdmi çıkışı da mevcut 125 $ dolar da bu için para değil diye düşünüyorum alanlar yorum yapabilirler mi ? veya nasıl site güvenilir mi?

Link:http://www.buyincoins.com/index.php?main_page=product_info&products_id=17010

67 sayfadır aynı şeyi söylüyoruz Burada bahsi geçen sitelerin tamamı güvenilir.
    Gösterdiğiniz tablet ise bugun alabileceğiniz en ucuz ve akıllıca seçim! Pm atıyorum

• kardes çin ve honkong postasını kullanın kargosunu kullanmayın kargolar takılıyor postalar geciyor
  • diğer kargolar da gümrükte takılıyor ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

diğer kargolar da gümrükte takılıyor ama...

alısverişlerinizi sadece posta ile yapın
    kargolar fiyatı aştıgı an takılıyor posta takılmıyor
  • Neyse pazartesi ya da salı her şey kesinleşir, biz de bişeyler öğrenmiş oluruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

Henüz gümrükte tutuluyor gibi bir ibare yok. Gümrükte takılırsa alttaki gibi oluyor..

RT126301725HK

Bilgi için soruyorum gümrüğe takılınca ne yaparak alıyorsunuz?

Bu arada yazılanlara ek olarak benim kargo 10 dolar değerinde gift olarak gelmiş. Açıp bakmamışlarda. Öyle bir yetkileri var mı ki zaten?
    Registered post ile getirtmiştim...

Monster Beast Replika almıştım.Ayrıca adam alsa açsa dese bu pahalı lan geçemez adama çakma diye nasıl laf anlatıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

quote:

Henüz gümrükte tutuluyor gibi bir ibare yok. Gümrükte takılırsa alttaki gibi oluyor..

RT126301725HK

Bu arada yazılanlara ek olarak benim kargo 10 dolar değerinde gift olarak gelmiş. Açıp bakmamışlarda. Öyle bir yetkileri var mı ki zaten?

Monster Beast Replika almıştım.Ayrıca adam alsa açsa dese bu pahalı lan geçemez adama çakma diye nasıl laf anlatıcam

O kadar detaya girmezler, sizin sözlü beyanınız kabul olur zaten. Orada onun değerini ölçecek kimse yok. Paket üzerindeki beyan neyse odur!

Ayrıca elbette her gelen paketi alıp açma / tutma hakları var ama o kadar çok paket gelip geçiyor ki sizinkine denk gelmesi çok güç bir ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

quote:

RT126301725HK

O kadar detaya girmezler, sizin sözlü beyanınız kabul olur zaten. Orada onun değerini ölçecek kimse yok. Paket üzerindeki beyan neyse odur!

Ayrıca elbette her gelen paketi alıp açma / tutma hakları var ama o kadar çok paket gelip geçiyor ki sizinkine denk gelmesi çok güç bir ihtimal

Bu arada izmirde okuyorum o yüzden bundan sonraki siparişim izmire verebilirim.İzmir gümrüğünü mü seçmeliyim? Takılma olursa ne yapmam lazım?
    Bunları bilgi olarak öğrenebilir miyim?

Ayrıca değeri 10 dolar bide gifti görünce kopmuştum ben Süper yöntem.Ebay'den alsak adama desek böyle yolla felan yer mi bu?

• quote:

quote:

RT126301725HK

Zaten benim pakettede öyle bir fiyat yazıyordu. Muhtemelen o yüzden dikkat çekip kontrole girdi zaten.. Yani 3 kg'lık bir paketin üstüne 1$ değer yazarsan adamlar haliyle bırakmazlar o paketi.. Neyse aldığım yerden fatura istedim ve paypal'dan çıktı alıp kurtardım.. Zaten pakette tek ürün ve yaklaşık kargo dahil 50$ olduğu için sıkıntı çıkarmadılar..

• quote:

quote:

quote:

RT126301725HK

Zaten benim pakettede öyle bir fiyat yazıyordu. Muhtemelen o yüzden dikkat çekip kontrole girdi zaten.. Yani 3 kg'lık bir paketin üstüne 1$ değer yazarsan adamlar haliyle bırakmazlar o paketi.. Neyse aldığım yerden fatura istedim ve paypal'dan çıktı alıp kurtardım.. Zaten pakette tek ürün ve yaklaşık kargo dahil 50$ olduğu için sıkıntı çıkarmadılar..

Benimkide 1.5 kg felandı

Bazen kızıyorum.Ula bizden alacağı 2-3 vergi ile mi olucak bu iş.Büyük vurgunları düzeltsinler önce
    Aslında maille alırken belirtmek lazım.20 dolar yaz bakıyorlar vs diye 3-5 dolar yazmayın.

Aslında benimkini açabilirlerdi.Card Adaptör var yazıyor içinde.Ama kocaman paket 10 Dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: justimefor

aynen ya aramızda banka kartıyla aliexpress gibi sitelerden alışeriş yapabilen var mı ? dhgate dışında

Banka kartına Paypal'e tanımla o şekilde alışveriş yapmayı dene
  • Merhaba arkadaşlar;
    önceden ownta üzerinden alışveerişim oldu, paypal ile ödeme yaptım. İlk alışverişimde sipariş verdiğim ürün stokta olmadığı için siparişi geçtiğim gün içinde bana alternatif çözümler sundular, sonrasında da ben kabul etmediğim için hemen para iadesi yaptılar. Diğer siparişimde ise hiçbir sıkıntı yaşamadım. Son siparişim yaklaşık olarak bir ay önce elime geçti.

Şimdi buyincoins.com üzerinden Window N50 5" (http://www.buyincoins.com/new_en/details/5-yuandao-window-n50-android-2-3-arm-cortex-a8-1-2ghz-tablet-pc-8gb-512mb-ram-product-15803.html ) tabletten iki tane çocuklarım için almayı istiyorum ancak önceki siparişimden dolayı gümrükte sıkıntı yaşarmıyım sizce. Sonuçta hem daha yeni yurtdışından paket teslim aldım, hemde yeni siparişim iki yada üç tane cihaz olacak.

SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadetkocal -- 11 Ağustos 2012; 19:25:18 >

• Yeniden Merhaba Arkadaşlar!... Bu günlerde bir Tablet PC çılgınlığı almış başını gidiyor...

Hangi tableti almalıyım? Nereden en ucuzunu bulabilirim? Sorun yaşar mıyım? Sorular, Sorular...

Ben de her gün sizlerden gelen istekler ve mesajlar üzerine bir " Tablet PC - Fiyat & Performans " listesi hazırladım.

Tabletleri ise artık bir dünya markası olan Ainol'den seçtim. Emin olun listedeki hiç bir tablet sizi yarı yolda bırakmayacak!

Daha ucuzunu bulabilen varsa da çıksın, beri gelsin Detay için konunun ilk mesajını inceleyebilirsiniz

Bu vesileyle konumuzun teması da değişmiş oldu, lütfen yeni anketimize katılıp fikirlerinizi paylaşın!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blur -- 11 Ağustos 2012; 20:24:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sadetkocal

Merhaba arkadaşlar;
    önceden ownta üzerinden alışveerişim oldu, paypal ile ödeme yaptım. İlk alışverişimde sipariş verdiğim ürün stokta olmadığı için siparişi geçtiğim gün içinde bana alternatif çözümler sundular, sonrasında da ben kabul etmediğim için hemen para iadesi yaptılar. Diğer siparişimde ise hiçbir sıkıntı yaşamadım. Son siparişim yaklaşık olarak bir ay önce elime geçti.

Şimdi buyincoins.com üzerinden Window N50 5" (http://www.buyincoins.com/new_en/details/5-yuandao-window-n50-android-2-3-arm-cortex-a8-1-2ghz-tablet-pc-8gb-512mb-ram-product-15803.html ) tabletten iki tane çocuklarım için almayı istiyorum ancak önceki siparişimden dolayı gümrükte sıkıntı yaşarmıyım sizce. Sonuçta hem daha yeni yurtdışından paket teslim aldım, hemde yeni siparişim iki yada üç tane cihaz olacak.

SAYGILAR...

Sayfa başındaki seçtiğim Fiyat & Performans ürünlerine göz attınız mı?!...

Gümrük ile sıkıntınız olacağını sanmam, ayrıca aklınızda soru işaretleri varsa bu kez eşinizin adına istersiniz

• Şu anda sitede stok durumunu sordum; cevabını bekliyorum. Zannedersem stoklarında mevcut ise sipariş geçeceğim.
    İlginiz için teşekkürler.
    SAYGILARIMLA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadetkocal

Şu anda sitede stok durumunu sordum; cevabını bekliyorum. Zannedersem stoklarında mevcut ise sipariş geçeceğim.
    İlginiz için teşekkürler.
    SAYGILARIMLA...

Linkini verdiğim tabletler stokta. Sizin ilgilendiğinizin durumunu bilmiyorum. Sanırım yanıtını yarın alırsınız. Selamlar :)
  • Bir ay önce ownta üzerinden aldığım tablet 7" idi ve kızıma büyük geldi. Zaten büyük geldiği içinde elinden düşürdü ve kırıldı :(
    Bu sebeple 5" tablet bakıyorum. Aslında daha küçük bile olabilir. Kızım 4 yaşında. Sonuçta oyuncak gibi düşünüyorum ben.
    İlginiz için tekrar teşekkürler.
  • arkadaşlar kendinizi yazarak üye olun, yüzde beşi kendiniz kazanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Yeniden Merhaba Arkadaşlar!... Bu günlerde bir Tablet PC çılgınlığı almış başını gidiyor...

Hangi tableti almalıyım? Nereden en ucuzunu bulabilirim? Sorun yaşar mıyım? Sorular, Sorular...

Ben de her gün sizlerden gelen istekler ve mesajlar üzerine bir " Tablet PC - Fiyat & Performans " listesi hazırladım.

Tabletleri ise artık bir dünya markası olan Ainol'den seçtim. Emin olun listedeki hiç bir tablet sizi yarı yolda bırakmayacak!

Daha ucuzunu bulabilen varsa da çıksın, beri gelsin Detay için konunun ilk mesajını inceleyebilirsiniz

Bu vesileyle konumuzun teması da değişmiş oldu, lütfen yeni anketimize katılıp fikirlerinizi paylaşın!...

Çok faydalı olmuş teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.