Şimdi Ara

Uyumsuz Download/Upload hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kyk da kalıyorum 1 kaç hafta öncesine kadar internet çok hızlıydı ama sonradan sanırım 3mbps e sınırladılar. Ama ilginç olan upload hızı hâla hızlı

Uyumsuz Download/Upload hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaChAkAl -- 29 Aralık 2014; 16:29:36 >

• o nasıl bir upload :/
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    hocam asıl sıkıntı upload ın şu an çok işime yaramaması
  • NaChAkAl N kullanıcısına yanıt
    dostum aynı sorun bende de var bende kykda kalıyorum internet hızı bilinçli olarak mı düşürldü sorun mu var kota mı uygulamaya başladılar kullanıcılara siz hangi ildesiniz?
  • ben eskişehirdeyim. Geçen gün bimer e mesaj attım sanırım kısıtlamışlar. Ben online oyunlar için mesaj atmıştım cevap şöyle:

“Yurdum evim ücretsiz internetim projesi” kapsamında bütün öğrencilerimize hızlı, güvenli ve ücretsiz internet erişimi sağlanması hedeflenmektedir. Ödevlerini bulabilecekleri, öğrenim hayatlarına yardımcı olabilecek sitelere hızlı ve öncelikli olarak ulaşabilmeleri sağlanmış olup, sistemi adil kullanabilmeleri için film, dizi vb. izlerken kullanılan bant genişliğine ve online oyunlara limetleme getirilmiştir. İyi günler dileriz...
  • NaChAkAl N kullanıcısına yanıt
    lol e-spor olarak kabul ediliyor üniversite takımları bile resmi şekilde var turnuvalar resmi lisans bile veriliyor hatta ama portalda yasaklı bu konuda bişey sormadıysan bunuda bimerde sormanı rica ederim dostum sevinirim sorarsan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.