Şimdi Ara

Uykuya dalarken garip bir his.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu normal bir şey mi bilmiyorum ancak bazen uykuya dalmak üzereyken birden düşüyormuşum gibi bir his geliyor ve titreyerek uyanıyorum.Geçen biyoloji dersinde uyurken küfür ederek uyandım uyanırken de elimin altındaki kağıdı buruş buruş etmişim avucumu sıktığım için.

• Sonra ağzının sol tarafından bi sıvı gelir onu geri çekerken sağ kulağının ve koluna yaptığın baskının acısını hissedersin.şuan sonrasındaki mide bulantısını hissettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

Sonra ağzının sol tarafından bi sıvı gelir onu geri çekerken sağ kulağının ve koluna yaptığın baskının acısını hissedersin.şuan sonrasındaki mide bulantısını hissettim

Normal bir şey mi yani?
  • TheCatcher kullanıcısına yanıt
    Bence öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

Bence öyle

Belki de 2 miz de hastalıklıyız Neyse saol
  • Ara sıra olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yorgun oldugum zamanlarda bana da oluyor :)

• Cevaplarınız için teşekkürler normal bir durummuş internetten araştırdığıma göre
  • Ara sıra bende de oluyor cidden çok garip bir his boşluğa düşüyormussun gibi oluyor hayvan gibi titriyorsun ya ikimiz de sıkıntı var ya da normal bir şey

• Bir de futbol.topuna vuruyormus gib oluyor

• bendede oluyor normal bişey
  • Bi lucid rüya veya astral araştır derim düşüş müşüş tam dalarken bazen banada oluyor. Hele gece 2 3 te yatarken veya sabah alarmla uyanıp tekrar uyumaya kalkışınca

• O cok eski atalarimizdan gelen bir refleksmis eskiden hayvanlardan kornunmak icin agacta yatarmisiz ordan kalmis dusme hissi.

• quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

O cok eski atalarimizdan gelen bir refleksmis eskiden hayvanlardan kornunmak icin agacta yatarmisiz ordan kalmis dusme hissi.

Bu ilginçmiş cidden ama mantiklı da. Ancak refleskler kalıtımla aktarılamiyordu galiba?

• İngilizcen varsa burda bilgi vermiş
    https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnic_jerk
  • Beynin nabzın falan yavaşlayınca öldüğünü sanıp omuriliğine doğru elektrik (şok) yolluyor uyanman için yani öldüğünü sanıyor o yüzden o düşme hissi.
  • Son zamanlarda bana da oluyordu vallahi. Merak etmiştim. Bende de böyle tekme atıyorum falan. Topa vuruyormuş gibi hissediyorum aynı arkadaşın dediği gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.