Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Uykuya dalarkan uçurumdan biryerden düşüyormuş hissiyle zıplamak..

17
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Uykuya dalarkan uçurumdan biryerden düşüyormuş hissiyle zıplamak..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      5274 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:27:23 Konu Sahibi
      1-2 saat once yine yaşadım ne acayip bir histir tüm beden afallar kalp hızlı hızlı çarpar korkarsın ama yatakta oduğunu anlayınca rahatlarsın bilimsel olarak(bilim adamlarının dediğine gore) eski atalarımız ağaçlarda yaşıyormuş ve sık sık ağaçtan düşüyorlarmış yaralanıyolarmış yada ölüyorlarmış onun korkusu genetik miras olarak daha bizlere kadar gelmiş deniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Aralık 2014; 0:42:20 >

|
      |

• 30 Aralık 2014 00:28:53
      Okumayın kuala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5274 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:30:00 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: SadrazamınSolTaslağı

Okumayın kuala

sen hiç yaşamıyonmu insan olmaman lazım

• Teğmen
      154 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:30:51
      Harbiden oluyor çok felaket bir his adrenalin yüklemesi resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLikeOldTimes -- 30 Aralık 2014; 0:31:33 >
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:32:37
      Ben genelde rüyamda düz yolda giderken düşüp sıçrıyorum

|
      |

• 30 Aralık 2014 00:32:49
      quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Okumayın kuala

Yaşamaz olur muyum hocam ama uyku esnasında değil dediğin gibi tam dalacakken oluyor.Sanki bütün kasların senden habersiz harekete geçmiş düşüyorsun gibi değişik bir çarpıntı. Ama bilimsel açıklaması bence teori, evrim gibi safsata bence

• Yüzbaşı
      523 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:33:52
      çok bilimselmiş kardeş
      |
      |
    • Yüzbaşı
      831 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:34:20
      Ya şöyle konulara bayiliyorum. Mesela birisi esneyince otomatik bizimde esnememizin sebebi eskiden hayvanlardan ustun olduğumuzu kanıtlamak için dislerimizi gosterirmisiz , hayvanda bize gosterirmis. Buda zamanla bu duruma gelmiş.
      Bu bilimin bir ozel adi varmidir acaba çok ilgimi çekiyor ?

|
      |

• Binbaşı
      1245 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:34:48
      Yav he he.Atalarımız ağaçta yaşıyormuşta ordan düşüyormuş.
      Düşme korkusu anne karnında edindiğimiz bir korku.Yeni doğan bebekler sadece düşmekten ve yüksek sesten korkar.Anne karnındaki hareketlerdir bunun nedeni de.
      Sen de kalkmışsın bok anlatmış gibi sonuna bir de koymuşsun.Bir de bilimsel açıklamalar falan demez mi.
      Hani bizim yobazlar vardır ya hiç birşey bilmez yorum yapar kendince ona inanır.İşte bunlar da aydın olduğunu düşünen dallamaların uydurduğu saçmalıklar.

Hadi bana göster ağaçlarda yaşamış bir medeniyet.Yada eski insanların ağaçlarda yaşadığıyla ilgili bir kanıt.

• Yarbay
      5274 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:38:07 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Düşme korkusu anne karnında edindiğimiz bir korku.Yeni doğan bebekler sadece düşmekten ve yüksek sesten korkar.Anne karnındaki hareketlerdir bunun nedeni de.
      Sen de kalkmışsın bok anlatmış gibi sonuna bir de koymuşsun.Bir de bilimsel açıklamalar falan demez mi.
      Hani bizim yobazlar vardır ya hiç birşey bilmez yorum yapar kendince ona inanır.İşte bunlar da aydın olduğunu düşünen dallamaların uydurduğu saçmalıklar.

Hadi bana göster ağaçlarda yaşamış bir medeniyet.Yada eski insanların ağaçlarda yaşadığıyla ilgili bir kanıt.

ben okuduğumu yazdım %100 dür bumu dedim bilim adamları boyle açıklamış git onlara sor ...ne evrim düşmanı var yahu bu forumda...ayrıca evrimdende bahsetmedim..kazık kadar adamsın ayrıca bebek değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Aralık 2014; 0:38:59 >

• Çavuş
      53 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:40:02
      quote:

quote:

quote:

Okumayın kuala

Yaşamaz olur muyum hocam ama uyku esnasında değil dediğin gibi tam dalacakken oluyor.Sanki bütün kasların senden habersiz harekete geçmiş düşüyorsun gibi değişik bir çarpıntı. Ama bilimsel açıklaması bence teori, evrim gibi safsata bence

Hergece aynısı oluyor la artık psikolojik birşey oldu

|
      |

Düzenli hayatımı maffeden üşengençlik.

• Binbaşı
      1245 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:44:19
      quote:

quote:

ben okuduğumu yazdım %100 dür bumu dedim bilim adamları boyle açıklamış git onlara sor ...ne evrim düşmanı var yahu bu forumda...ayrıca evrimdende bahsetmedim..kazık kadar adamsın ayrıca bebek değil...

Ben evrimle ilgili birşey yazmış mıyım?
      Okuduğunu da anlayamıyorsun herhalde.Bana ne neye inanırsan inan ama atalarımız ağaçta yaşıyordu ordan düşüyorlardı biz de onlardan miras aldık gibi şeyler safsatadan başka birşey değil.

• Yarbay
      5274 Mesaj
      30 Aralık 2014 00:47:18 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

Ben evrimle ilgili birşey yazmış mıyım?
      Okuduğunu da anlayamıyorsun herhalde.Bana ne neye inanırsan inan ama atalarımız ağaçta yaşıyordu ordan düşüyorlardı biz de onlardan miras aldık gibi şeyler safsatadan başka birşey değil.

bende %100 inanıyorum demedim bilim adamları oyle açıklamış dedim...başka türlü açıklamasını bulamadım çünkü..
      |
      |

• Teğmen
      170 Mesaj
      30 Aralık 2014 09:19:44
      Banada oluyor aslında ama biraz değişik uçurumdan düşerken yani havadayken biraz korkma oluyor sonra tam yere çarpma anında irkilerek uyanıyorum.

|
      |

• Binbaşı
      1811 Mesaj
      30 Aralık 2014 09:23:02
      Kabul edin ama beyler, çok güzel bir his. Bir anlık korku/adrenalin patlaması. Ayrıca buna astral seyahat diyorlarmış ta pek kurcalamadım o işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ictopbasli -- 30 Aralık 2014; 9:23:44 >
      |
      |

• Teğmen
      229 Mesaj
      30 Aralık 2014 09:26:22
      Daha dun gece geldi basima ama alistim artik hosuma bile.hitmeye basladi.

Edit: soyle bir seyde var bu olay ruyaya girmeden oluyornyani tam kapattim gozumu uyuyacsm o snda uyanikken oluyor. Ruyada olan bir olay degil yani o baska bir olayfir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GorThaurS -- 30 Aralık 2014; 9:29:06 >
      |
      |

Birini sevmeyi ögrendiginde, nefret etme riskini de göze almalisin. Uchiha MADARA

Eger birinin acisini paylasmazsan, onu anlayamazsin. Ama sadece onlari anladin diye, onlarla ayni fikirde de olamazsin. Pain
    • Yarbay
      2505 Mesaj
      30 Aralık 2014 09:29:10
      ben bunu üniversitede yaşadım derste dalmışım bi zıpladım allahtan sadece yanımda oturan arkadaş gördü :D
      |
      |

Psn ID : Komple10

[c
    • Teğmen
      229 Mesaj
      30 Aralık 2014 09:39:27

evrimselpsikologların tezine değinmiş arkadaş sen de başka bir teze değinmişsin bilip bilmeden konuşuyorsun

|
      |
      by-ko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sevdalınız Komünisttir...
Reklamlar
nice türkiye
SEO
son dakika
web tasarım
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.