Şimdi Ara

Uyku Yok kullananlar, gece 12de bağlantınız gidip geliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, gece tam 00:00 olduğunda sizin de bağlantınız gidip geliyor mu?

Uyku Yok Plus başvurusunda bulunmuştum 1 aylık, her gece 12 ve sabah 9da interneti kesip yeniden bağlayarak hız değişikliği yapıyor.

Uyku Yok paketinde ise upload hızı değişmediği için belki interneti kesmesine gerek kalmıyordur. Sizde durum nasıl?

Eğer interneti kesmeden çalışmaya devam ediyorsa Uyku Yok paketine geçmek istiyorum.

• Diablo kullanıcısına yanıt
    Uyku Yok paketinde kesmiyor çünkü her aybaşında AKK sıfırlar gibi sistem saat gece 12 sabah 9 arası hızınızı tarifenizdeki hıza arttırıp kısıyor ,
    Uyku Yok Plus paketinde bağlantıyı kesmesinin sebebi normal tarifenizdeki upload hızıyla(1-2 veya 4 MB) Plus paketteki (10MB) upload hızının farklı olmasından kaynaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 29 Aralık 2015; 1:51:28 >
  • AKK bittiğinde hız limitleri artmıyordu tekrar, öyle değil miydi ? Ben 50GB bitmesin diye boşuna mı gündüz net kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoWeRLoGY

AKK bittiğinde hız limitleri artmıyordu tekrar, öyle değil miydi ? Ben 50GB bitmesin diye boşuna mı gündüz net kullanmıyorum.

AKK bittiğinde gece 12 ila 9 arasında hız artar hocam, nereden aldıysanız bu bilgiyi yanlış
  • 50 GB kotam bitti ve geceleri hızım yükseliyor bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 31 Aralık 2015; 11:25:18 >
  • Paket detaylarında belirtilmediği için karışıklık söz konusu.
    http://www.turksatkablo.com.tr/int-servisler-uykuyok.aspx

Dediğiniz gibiyse güzel, teşekkürler.
  • PoWeRLoGY kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=100872219&p=1#100872219

Hala aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.