Şimdi Ara

Uyku Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler pazar lys ye girecegim 10:00da fakat su an hala uyuyamadim. Onerileriniz nelerdir aksama kadar uyumasam mi yoksa simdi 3-4 saat uyuyup kendimi zorlayarak kalkip aksami mi beklesem ? Daha bugun ders calisacagim ayrica

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmanPowwer -- 13 Haziran 2015; 5:07:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10a kadar uyu 5-6 saatlik uyku aksama kadar atar seni gece de normal uyursun

• 4 saat 46 dakika sonra tek carem olan sosyal sınavım var hic uyumadım bakalım ne yapıcaz

• Sen pazar giricen ben 5 saat sonra sınavdayım hala uyumadım

• Ayni durumdayız ben gündüze geçemedim bi türlü bir buçuk senedir gececiyim pazar günü nasıl kalkacaz aceba

• quote:

Orijinalden alıntı: kullu500

Ayni durumdayız ben gündüze geçemedim bi türlü bir buçuk senedir gececiyim pazar günü nasıl kalkacaz aceba

Valla aynen oyle , ne zaman duzeltiyim su duzeni desem daha kotu bir hal aliyo. Pazar gunu umarim normalce sinava gireriz

Duzenleme : Sosyale gireceklerin durumu bizden daha vahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BlitzCrank- -- 13 Haziran 2015; 5:38:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BlitzCrank-

Beyler pazar lys ye girecegim 10:00da fakat su an hala uyuyamadim. Onerileriniz nelerdir aksama kadar uyumasam mi yoksa simdi 3-4 saat uyuyup kendimi zorlayarak kalkip aksami mi beklesem ? Daha bugun ders calisacagim ayrica

ben ygs ve lyslere hiç uyumadan gittim 5bine girdim. 2-3 senedir uyku düzenim yok hatta lys fen sınavına 20 saat uyumadan girmiştim :D

benim gibi olan bir sürü arkadaşım var tabi bünye meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Phoenix -- 13 Haziran 2015; 5:55:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.