Şimdi Ara

Uygun Olmayan Başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD Phenom II X6 1055T işlemcisi için hangi anakartı tavsiye edersiniz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• evet ya, asus mu daha iyi yoksa gigabyte mı? gigabyteta kapasitörler filan iyi diyor ama asusunda baya bir özelliği var. hangisi am3 islemciler icin daha iyi kullananlar söyleyebilir mi, kullandığı ramle birlikte?
  • asusu kolay oc olması az ısınması. sağlam ve kaliteli olması ve en önemlisi çizgi elektronik garantörlüğünde olması sebebiyeti ile gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • Asus az mı ısınıyo Hocam Ya bende ASUS M3A78-CM var 39 derecelerde

Gigabyte ların anakartlarından Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garip_dj -- 3 Temmuz 2010; 1:17:03 >
  • Gigabyte kessinlikle.
  • @El Mukteda
    Isınmanın anakartla nekadar alakası var ki? Kasa içi soğutman iyi değilse o zaman anakart ısınır.

@braVe112
    Marka konusuna takma arkasındaki teknik destek dışında markaların ayırt edici bir özelliği yok.
    Önemli olan iki şey var 1 senin ihtiyacın 2 teknik detay.
    İhtiyacını ve ne amaçla kullanacağını bilmiyorum ama crosfire veya sli yapmayacaksan (birden fazla ekran kartı kullanmayacaksan)

ASUS M4A87TD/USB3 AMD 870/SB850 kesinlikle tavsiye ederim. Bir kaç gün önce aldım ve yeni bios güncelemesinden sonra anakartı dahabi sevdim.
    Overclok kolaylaştran biosu ve hertürlü manuel ayar yapabileceğin seçenekleri var.
    Üsdüzey bir anakart istiyorsan. GA-890FXA-UD5 veya UD7ye de bakabilirsin.
    http://www.pcmarketix.com/Gigabyte-890FXA-UD5,PR-43200.html
    İhtiyacına göre markaya takılmadan istediğini seçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 3 Temmuz 2010; 1:40:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: garip_dj

Asus az mı ısınıyo Hocam Ya bende ASUS M3A78-CM var 39 derecelerde

Gigabyte ların anakartlarından Öneririm.

ben de onu diyorum asus 39 larda geziyor gigabyte 50 lerde. iyi bir oc altında ısı farkını rahatlıkla anlarsın. gigabyte la oc yapamak için köprüyü suyla soğutman lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.