Şimdi Ara

Eski adı Vestelcell , Yeni adı Türktelekom geçiş tarifesi( Taahhüt, fatura, sorun, çözüm bölümü) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.230
Cevap
109
Favori
196.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Nisan'da kuryeyye verildi 30 Nisan'da imzaladım.Çok uğraştım aradım vs top gibi şunu ara şuraya git iptal diyorum olmaz diyorlar.BTK'ya şikayet ettim aradılar son kurye kagıtlarınızı yollamadı sizde yedeği varsa mail ile yollar mısınız dediler :) Yok iptal istiyorum dedim not alıyorum bakıcaz dedi daha halen cevap yok.
    Kesinlikle uğraşılmaz. Kaçın.

Ayrıca bir sorum var geçiş iptal için en son BTK şikayet ettim ayın 9'unda 10 güne cevap vermeleri zorunlu yazıyordu daha halen cevap yok.Ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Woods kullanıcısına yanıt

Hocam kargo nereye gidiyor? İstanbula mı Manisaya mı?

• emurat E kullanıcısına yanıt

Manisa ile alakası yok.Kargo sorgularkende Türk Telekom seçip sorgulanıyor Agt'den.BTK şikayette Türk Telekom'a yapılıyor.

Bu arada cevap geldi biraz önce aradılar sonunda iptal etmişler.Yani 18 Nisan'da başlayan işlem bugün(36 gün sonra) geri dönüşleri ile bitti.Cevapta saçma adres uzak diye 12 günde kurye gelmiş 😀Agt amazon ilede çalısıyor ertesi gün evimde oluyor.diğer cevaplarda saçma kurtuldum seviniyorum.

Cevabın bir kısmı;

18.04.2022 tarihinde numara taşıma işlemi alınmıştır.

Evrakların teslim edileceği adresin uzak olması kaynaklı olarak 30.04.2022 teslimat yapılmış.

11.05.2022 tarihinde numara taşıma işleminden vazgeçtiğinizi iletmeniz üzerine evraklar ulaştığında numara taşıma işleminiz işleme alınmamıştır.

24.05.2022 tarihinde 11:18’de yapılan görüşmede talebinizin devam etmediğini ilettiğiniz için herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir.

• emurat E kullanıcısına yanıt

Hocam bayileri tek tek arayacaksınız. Başka çare yok gibi.

Hat anında açıldı. Bayide işlem bitti, sim kartı taktım oldu. 5 dk sürmedi

• benemder kullanıcısına yanıt

12 ay

• Merhaba, "Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 9 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps'ye düşerek durdurulacak, fatura dönemi sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır. 9 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir."
    Diye bir not var, datanı 2ye katla haricindemi geçerli acaba

• bimcel nerdeyse her ay 15 lira zam geçirir oldu son 1 hafta kala yapılır mı bu be

yeter artık gına geldi düşük hız sürekli problem hadi bunları geçtim de dana yeni 56 tl tarifeye alışıyorken yapılır mı 71 tl mega tarif

yeter artık bimceli boşamak istiyorum

şu an bimcel hattımda yüklü tam 178 tl. param var

şu 31 mayısta 56 tl.lik tarife 71 tl olacak sms ayın başında gelseydi Bimcele TL hiç yüklemezdim

ama dün son dakika bimcel 15 gb mega 71 tl olacak sms gelince baktım vestelcell var

vestsele geçmek istesem acaba bimcelldeki 178 tl param

geçmeye niyetlendiğim şu an için uygun tarifeli faturalı vestelcel hattıma aktarılır mı?

Türk Telekom altyapısı sonuçta neden olmasın ama çok uğraştırırlar mı?

bu tip başına gelen olduysa tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

• vitriol kullanıcısına yanıt

E-devlet üzerinden yatırdığınız parayı takip edip iade sürecini takip edebiliyorsunuz.

• PTTCell üzerinden geçmek istedik, bayiye gidin dedi. Muğla/Merkez de olan tüm bayilere gittik ama hiç birisi böyle hizmet vermiyoruz dediler. Kısacası TT altyapısından Vestelcell'e geçiş bizim şehir için imkansız. Kendileri kaybetti.

• Arif Efendi kullanıcısına yanıt

Bunu dikkate almak lazım. Hız neredeyse bitiyor 9 gb sonrası.

• damn2u kullanıcısına yanıt

Ayni sekilde teknosacell den gecmek istedik mh yetkilisi bayiye gidin dedi manisa salihlide 2 bayi var vestelcell den haberleri yok izmir merkezi aradilar ya manisa yada izmirdeki ana bayiye gelin ordan yapalim dediler dun vodafoneye taşıdım hatti yarin sabah 7 de aktif olacak vestel bi islere girmis bayilerin haberi yok kendileri bilirler

• Bimcellden geçiş yapan var mı? İşleyiş nasıl oluyor acaba?

• uzzd kullanıcısına yanıt

Bimcell'den sadece bayi üzerinden geçiş yapabiliyorsunuz.

Bulunduğunuz yerdeki bayileri arayıp yapıp yapmadıklarını teyit edip gitmekte fayda var

• sarkat kullanıcısına yanıt

hocam kalite nasıl,ben vodafone net iyi cekmiyor instagram facebook takılıyor diye baska hat arıyorum.Kötüyse hic macera aramayayım 49tl ye yıllık paket var ve 100tl cek veriyor vodafone...

en az 10mbit olması lazım yoksa ugrastırıyor yani.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Sonuçta Türktelekomun altyapısı.

Çekim gücü her operatör için bulunduğun yerin altyapı vs önemlidir.

Ben memnunum Hız testi yaptım 23,3 Mbps Download ölçtü

• İstanbul’dan online başvuran arkadaşlar, müşteri hizmetleri ile görüştükten kaç gün sonra kurye geldi? Ne kadar sürüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelcell taşıma işleminiz tamamlandimi acaba..
    Birde toplam kaç gun sürdü.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Siz hangi bayiden yaptınız acaba
    Her bayi yapmıyor. kurumsal bir bayiden yaptınız galiba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbul da geçiş yapılan bayiler hangileri

• Forumun müdavimleri hep Turk Telekom kullanıyor Türk Telekom fırsatları kovalıyor,neden kimse Turkcell Vodafone kullanmıyor (?)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.