Şimdi Ara

Eski adı Vestelcell , Yeni adı Türktelekom geçiş tarifesi( Taahhüt, fatura, sorun, çözüm bölümü) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.230
Cevap
109
Favori
196.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online'da TT dan geçişe izin vermiyor 🤦

En yakın Vestel 50 km mesafede, ve de ilk 3 ay 10 GB hediyesinden faydalanamayacağım. Saçmalık

"Türk Telekom’a ait olan numaranızı Vestelcell’e geçirmek için Vestel mağazalarımıza başvurabilirsiniz."
  • YediyuzYetmisYedi kullanıcısına yanıt

Merhaba,

çağrı merkezinden bilgilerinizi almak için aradıklarından ne kadar zaman sonra kurye geldi size? Birde gelmeden önce sms veya arama yaptılar mı? Agt kurye gelecek dediler bana sms arayan soran yokta ondan soruyorum

• Düşünüyordum, bugün bimcell'den gelen yeniden zam mesajından sonra net kararımı verdim. En ucuz tarifeyi 45 lira yapmış bim. Evdeki 4 hattı da vestel'e geçireceğim hafta sonu. Ay sonunu beklemiyorum, buna da zam gelmesinden korkuyorum 😀
  • trovin T kullanıcısına yanıt

20 gun falan suruyor toplam tasima suresi

• nihilist76 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle..

• Bayiden geçiş yapmak isteyen arkadaşlar varsa öncesinde arayıp sorması iyi olur. Ben Ankara'da Etlik, Yenimahalle de ki 3 adet Vestel gezdim. 3'üde anlaşmamız yok dediler geçiş yapmadılar. Hızlı olsun diye bayi tercih etmiştim. Olmayınca mecbur online'dan başvurdum

• YediyuzYetmisYedi kullanıcısına yanıt

hocam dogru mu anlıyorum,yeni hat icin online sözleşme sonrası 20 gün icinde mi geliyor kurye hat teslimi icin?

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Bugun basvurursan 20 gun sonra vestel hattin acilir.toplam tasima suresi

Kurye gecis islemini yapmiyor imza attirip belgeleri geri kargo yoluyla gonderiyor.sim karti teslim edip gidiyor.diger hatlardaki gibi degil gecis islemi.evrak tasiyan bir kurye vestel yetkilisi degil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediyuzYetmisYedi -- 23 Mayıs 2022; 12:16:31 >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt

O dediğiniz Türk Telekom'a geçerken geçerli. Vestelcell'e nereden geçilirse geçilsin indirimli fiyattan ve datanı ikiye katla kampanyasından yararlanılabilir.

• Az önce bayiden başvuru tamamladım.
    Bilgileri yok bu yüzden uzaktan yardım alarak yapabildiler ve tam bir saat sürdü işlem.
    Konuya hakim olunca 10 dk işlem aslında.
    Kimlik ve fatura istiyorlar.
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Demek ki,Genel merkezleri anlaşmayı yapmış aralarında,ancak ne bayilere, ne de çalışanlara en ufak bilgi,eğitim vs..verilmemiş..tam sarı çizmeli Mehmet ağa yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 23 Mayıs 2022; 13:10:59 >
  • Hocam az once online islem merkezinden arandik basvurumuz icin hattimiz teknosa cell oldugu icin vestelcell icin islem olmadigini hattimizi turkcell yada Vodafone ye tadiyip 3 ay sonra basvuru yapilacagini soylediler turk telekom altyapsindan vestelcell gecisi olmuyormus sizin pttcell turk telekom degilmi ayni teknosa cell gibi bu islemi bayidenmi yaptiracagiz
  • xxxcem kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Geçiş işlemi arefesindeyim, benim ttecrübemi anlatmak gerekirse;

Vestelcell'e online başvuru yaptım.

4. gün arandım, bilgilerimi aldılar

8. gün kurye teslim etti.

Şu an 11. gün, hattın açılmasını bekliyorum ne kadar bekleyeceğim bilmiyorum

• Bimcell'den zam bildirimi geldi. 45TL olan tarife 59TL olacakmış.

• Taahhüt kaç ay, sitesinde göremedim

• katlanan midiye başvurdum dedim fiyat artarsa yinede 45 liradan faydalanacak mıyım evet dediler bakalım online numara taşıma ile başvurdum bu arada sitesi üzerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Mayıs 2022; 10:11:35 >
  • türk telekomun laciverti

• Hocam bu Hat işlemi yapabilen Vestel bayilerinin adres bilgileri var mı Şubelerimiz falan diye?

Birde Bayiden yapınca kaç gün sürüyor hocam hattın açılması?

@sarkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 24 Mayıs 2022; 10:36:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.