Şimdi Ara

Uygun fiyata nasıl şık giyinebiliriz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Benim kendime uydurabildiğim sadece bir kombin var.Mavi gömlek,açık kahverengi (camel) pantolon,kahverengi kemer ve aynı tonda bir ayakkabı.Gömlek Tudors'tan 40 lira,pantolon defacto lcw gibi yerlerden 60 lira,kemer sokakta yayılan seyyarlardan 10-15 lira,ayakkabı 100 lira civarı.Kendi uyguladığınız ya da kafanızda olan giyim önerileriniz varsa paylaşalım,herkes yararlansın

• Ben genelde takim elbise giyerim
    Takim elbise kigilidan 1500 lira ayakkabi gucci 2000 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz mal alacak kadar zengin degilim.

Su hayatta saglam para harcadigim tek sey giyim kusamdir.

Dolabimda butun kotlar Armani, Guess, Diesel, Calvin Klein, Belstaff...

Üst bas yine ayni sekilde.

Dolabimdaki en kalitesiz marka heralde Turk markasi olan US Polo'dur. Zaten onlari da evde giyiyorum.

Bunu neden anlatiyorum sundan dolayi, ucuz marka kiyafetle stil sahibi olmak, iyi giyinmek cok zor. Giyseniz bile kumas dandik, kesim dandik oldugu icin cogu urun uzerinize oturmaz, egreti durur. Ucuz markalarda 100 urunden belki 1 tanesi iyidir. Pahali markalarda ise dogru secimi yaparsaniz eger aldiginiz cogu kiyafeti omurluk giyersiniz. Benim mesela 3 yildir giydigim Armani kot var zamaninda 800 liraya almistim. Su an en az 2000-2500 liradir. Yine olsa yine alirim neden mi cunku ayni donem mavi'den aldigim kot 3 ay sonu dikisleri patladi ve kullanilamaz hale geldi. Onu da 150 liraya falan almistim. 3 ayda 1 kot almaktansa, 3 yilda 1 kot alirim yani.

Giyim, kusam onemli. Onemsiz diyen adamlar yok mu var tabii ki ama bu insanlar genelde statu bakimindan alt tabakadaki kesim oluyor. Bunlar zaten genel olarak duzene karsi. O yuzden bu tur dusunceleri umursamayin. Yurt disina cikarken bile pasaport gorevlisinin ilk baktigi sey elin yuzun giyimin kusamin. Calisma ortaminda falan git waikikiden burusmus ceket al giy bakalim burjuvanin arasinda toplantida nasil egreti bakislar altinda kaliyosun.

Sevsek de, sevmesek de duzen boyle. Maalesef ayak uydurmak lazim. Iyi giyinmek onemlidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uygun fiyata nasıl şık giyinebiliriz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakiki,h&m,zara gibi markalarda güzel ürünler olabiliyor uygun fiyata.

gucci vs giymek gereksiz bence
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:40:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.