Şimdi Ara

Uygulama Haber 27 Mayıs Bölüm 'Mobil Dünyaya Dair Ne Varsa Burada! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
10.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaan arlı yı tanıyodum ancak soldaki beyfendi kim?

ilk defa görüyorum...

• Sky Gamblers: Rise of Glory, Tegra 3 desteklemiyor maalesef. Geliştiricilere e-posta atıp bu konu üzerinde çalışmalarını istedim ama ne kadar ciddiye alırlar orası ayrı.

• merhabalar Öncelikle inceleme için çok teşekkürler videoda bahsi geçen North&South oyununu ios platformunda görünce çok şaşırdım ve sevindim benim gibi amiga 500-600 ve 1200 de bu oyunla uzun zaman geçiren ve oyunun içindeki fotoğrafçıyı gıdıklamak isteyenleri :)) biraz hayal kırıklığına uğratıcak gibi duruyor oyun hızlandırılmış ve dokunmatik ekranda malesef bana keyif vermedi oyunun amigadaki haline sadık kalınıp yani savaş alanlarında daha yavaş hareket eden askerler ve topçular olsaydı daha güzel olurdu harcanmış bir remake davam oyunu üzüldüm :(

• bence oyunların minimum sistem gereksinimlerini de belirtseniz süper olur.ya da oyunun çalışabileceği telefon yada tabletleri not olarak belirtseniz...

• andorid için biraz daha oyun tanıtabilirmisiniz?

• Bu tower defence oyununun adı nedir anlayamadım bir türlü?

Edit.

Buldum: spice bandits

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 27 Mayıs 2012; 18:07:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programın isminin IOS OYUNLARI olması çok yerinde olucaktır.

• incelemeler için teşekkürler.
    vdieo çekim programlarınıda incelemeye alabilirmisiniz?

• Forumdan girildiğinde öyle olmuyor.

• ıosta 10 dolar ama muhtemelen daha iyidir.. mesut çevik çeksin bütün videoları yoksa iyice soğuyacağım donanım haberden.

• quote:

Orijinalden alıntı: kefaret

kaan arlı yı tanıyodum ancak soldaki beyfendi kim?

ilk defa görüyorum...

Forumun sahibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Sky Gamblers: Rise of Glory, Tegra 3 desteklemiyor maalesef. Geliştiricilere e-posta atıp bu konu üzerinde çalışmalarını istedim ama ne kadar ciddiye alırlar orası ayrı.

yeni ipadin lansmaninda tanitilan sky gamblers mi ucak oyunu olan? o ise hangi ara androide geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Şuana kadar izlediğim en zevksiz programdı.. çünkü tamamı ios üzerinde şekillenen bir programdı.. Tam diyorumki şu oyunu tabletime indiriyim marketten açıyım diyip ismini yacakken hoop GÜN OKSAY : Umarım androidede çıkar diyor..
    Tam indiricem hep aynı replik.. 1 tanesi bile androide gelmemiş.. Gelsede siz bahsetmemişsiniz.. Android tabletleri de telefonlarıda es geçmeyin lütfen.. İphone alırsam sırf sizin yüzünüzden alıcam..

Android hiç yok demişiniz ama sanırım sizin beğendikleriniz ile bizim tanıttıklarımız uyuşmamış.

Android için olan konular ;

• AirDisplay Hem Android'de hem iOS için var. Hatta Mac için bile mevcut.
    • Mass Effect Infiltrator Android için geldi.
    • Sky Gamblers Rise of Glory Android için çıktı. Bu ikisini Android olmasa eski haber olduğu için konuşmayacaktık.
    • Nova 3 Android için geliyor.
    • Fifa 13 yine Android içinde çıkacak.
    • Firefox 14 Beta Android özel.
    • Lunar Racer Android için çıkışını yaptı.

Toplam 15 konudan 7 tanesi Android ile alakalı. Onun dışındaki konular ne yazık ki iOS özel fakat o konularada değinmeden geçemiyoruz. İlerde Android sahiplerinin ve iOS sahiplerinin daha az rahatsız olması için iki program çekmeyi düşünüyoruz. Bu hem zamanı kısaltıcak hem de rahatsız olanlar için izleme süresini kısaltıcaktır. Fakat şimdilik dh'nin altında iki program birden fazla olur diye bölmedik. Ancak diğer yandan da şöyle bir durum var. Genelde konular eş olabiliyor yani biz bir konuyu bir seferde geçiyoruz. İki program olursa iki kez konuşma durumu olacak bu sefer fazlalık olmayacak mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Sky Gamblers: Rise of Glory, Tegra 3 desteklemiyor maalesef. Geliştiricilere e-posta atıp bu konu üzerinde çalışmalarını istedim ama ne kadar ciddiye alırlar orası ayrı.

yeni ipadin lansmaninda tanitilan sky gamblers mi ucak oyunu olan? o ise hangi ara androide geldi

Aynı oyun değil bu bir önceki sürüm videoda dediğim gibi birinci dünya savaşında geçiyor. iPad lansmanındaki oyun ise günümüzde jet çağında geçiyordu. Ama tabii ki aynı firmanın yapımı. iPad için çıkartırlarken lansmanda kullanmak üzere grafik kalitesine yüklenmişler doğal olarak daha yeni olduğundan jetli versiyon daha güzel gözüküyor.

• Score! oyunu müthiş arkadallar tek oturuşta bitirdim ona üzüldüm ama
  • bence programları bolmeniz yerınde bir karar olacaktır.. ayrıca oyunların ısmını tanıtım suresı boyunca ekranda tutarsanız daha yararlı olacak.. cunku soyleyıp gectigiiniz zaman markete yazıp aratması sıkıntılı oluyor saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: caglet Şuana kadar izlediğim en zevksiz programdı.. çünkü tamamı ios üzerinde şekillenen bir programdı.. Tam diyorumki şu oyunu tabletime indiriyim marketten açıyım diyip ismini yacakken hoop GÜN OKSAY : Umarım androidede çıkar diyor.. Tam indiricem hep aynı replik.. 1 tanesi bile androide gelmemiş.. Gelsede siz bahsetmemişsiniz.. Android tabletleri de telefonlarıda es geçmeyin lütfen.. İphone alırsam sırf sizin yüzünüzden alıcam..
    Android hiç yok demişiniz ama sanırım sizin beğendikleriniz ile bizim tanıttıklarımız uyuşmamış. Android için olan konular ;
    • AirDisplay Hem Androidde hem iOS için var. Hatta Mac için bile mevcut.
    • Mass Effect Infiltrator Android için geldi.
    • Sky Gamblers Rise of Glory Android için çıktı. Bu ikisini Android olmasa eski haber olduğu için konuşmayacaktık.
    • Nova 3 Android için geliyor.
    • Fifa 13 yine Android içinde çıkacak.
    • Firefox 14 Beta Android özel.
    • Lunar Racer Android için çıkışını yaptı.
    Toplam 15 konudan 7 tanesi Android ile alakalı. Onun dışındaki konular ne yazık ki iOS özel fakat o konularada değinmeden geçemiyoruz. İlerde Android sahiplerinin ve iOS sahiplerinin daha az rahatsız olması için iki program çekmeyi düşünüyoruz. Bu hem zamanı kısaltıcak hem de rahatsız olanlar için izleme süresini kısaltıcaktır. Fakat şimdilik dhnin altında iki program birden fazla olur diye bölmedik. Ancak diğer yandan da şöyle bir durum var. Genelde konular eş olabiliyor yani biz bir konuyu bir seferde geçiyoruz. İki program olursa iki kez konuşma durumu olacak bu sefer fazlalık olmayacak mı ?

Kesinlikle katılıyorum Gün Bey. Zaten televizyon programı tadında yapılan,insanların keyifle vakit geçirirken,sizin sohbetinizi dinlerken,bir yandan ise güncel oyun ve uygulamalar hakkında bilgilendirilmesi bile neden ayrışmaya yol açıyor anlayabilmiş değilim. Ben bugün iPhone u iPad ile değiştirmiş bir iOS kullanıcısı olarak android uygulamalarıda es geçmeden izledim,belki telefonumu android seçebilirm diye. Ki eğer vaktiniz falan yoksa yan barda gayet güzel içindekiler bölümüü kullanabilirler.

Forumun değişik fikirlerin tartışıldığı platformlar olduğunu unutmaya başlayıp sürekli kavgalardan yakındığımız şu zamanda siz ayrışmaya mahal vermeyin,aynı şekilde devam edin. Zaten belirttiğiniz gibi bir fazlalık oluşturacak bu,size her hafta ortak platform uygulamar yüzünden gereksiz 10dk civarı yük getirebilecek bir durum.

Son olarak nacizhane bir tavsiye: index kısmında her uygula,oyun ismi başına [AND] [iOS] [ORTK] yazmanız bile sorunu çözmeye yetecektir.
    Örnek:
    "[AND]Firefox 14; Android İşletim Sisteminde Kaliteli Tarayıcı"
    "[iOS] Republique Hayali Gerçek Oluyor"

En son çare olarak,borgramı kendi içerisinde 3e bölüp bir platform haberleri,ardından ortak haberler, sonda da diğer platform olarak çekerseniz,hem kolay indeksleme sağlar hem de takip etmesi daha kolay bir program olacaktır.

İyi geceler,Teşekkürler.

Not: Soccer! oyununa bayıldım. Saat 2de izleme başlamıştım,henüz bitirdim. Arada ki 35-40dk durdurup indirip onu oynamışım. şimdi devam edeceğim 90lar a :) Diğerleri yarın artık. Wishlist e ekledim :) :)

• Bilgisayara gecince bakayim..

• Konu dışı diye girdim, başka bölüme ait 48 dakikalık video ile karşılaştım.
  • ne zamanki 16 çekirdek işlemci ve 4 gb ramli bir android cihaz çıkar işte o zaman iOS oyunları androidte oynanmaya başlar.....ama o durumda bile hafiften kasma olabilir :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.