Şimdi Ara

Üyelik Ücretsiz, Üye Olan Herkese BEDAVA Kripto Para!!! 42.34 Dolar Değerinde 100 Vıtrocoin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıda verdiğim linkten üye olarsanız hediye geliyor. Değerlenebilir.
    https://www.vitrocoin.com/register

İleride değeri katlanabilir, o potansiyel var. Alın 2 3 sene sonra bir bakmışsınız 200 300 dolar olmuş.

6 OCAK 2018 Edit: Değeri 5 kat artmış bulunmakta, toplanan para 1 milyon dolara yaklaştı. Sadece tek bir sıkıntı var, sitenin uzantısı değişebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 6 Ocak 2018; 19:9:54 >

• 42 doları çekmek için belli bir para yatırılması gerekiyor sanırsam burdan scam olduğunu düşünüyorum.

Yoksa bot yazar 1 milyon tane üyelik açarım böyle nolcak 42 milyon dolarım mı olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

42 doları çekmek için belli bir para yatırılması gerekiyor sanırsam burdan scam olduğunu düşünüyorum.

Yoksa bot yazar 1 milyon tane üyelik açarım böyle nolcak 42 milyon dolarım mı olcak.

Bot açsan ne fayda eder ki? Zaten bir hesap için cüzdanın ağzını açabilirsin ve o 42 doları o kredi kartı ya da banka adına olan banka hesabına ekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 31 Aralık 2017; 15:3:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonGülenAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

42 doları çekmek için belli bir para yatırılması gerekiyor sanırsam burdan scam olduğunu düşünüyorum.

Bot açsan ne fayda eder ki? Zaten bir hesap için cüzdanın ağzını açabilirsin ve o 42 doları o kredi kartı ya da banka adına olan banka hesabına ekleyebilirsin.

Bilmiyorum bana iyi planlanmış bir scam gibi geldi. Projede yer alan isimleri aratıyorum ama sonuç çıkmıyor vs.
  • Değeri 5 kat arttı. Şuan 201,9 dolar 100 VIC karşılığında.
    Ciddi miktarda yatırım tavsiyesi değildir ama 1 milyon dolara yakın para toplanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 6 Ocak 2018; 19:7:45 >
  • FAKE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

FAKE

Olsun, denemesi bedava.
  • Bunun gibi sahte sitelere kanmayın. Ben WCX coin kullanıyorum ve memnunum ilerde değerlenecek.

Link:https://ico.wcex.co/?ref=G0JBO3R

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.