Şimdi Ara

Kulak memem de Beze var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
37.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sağ kulak mememde yağ bezesi var yani annem öyle söyledi 16 yaşındayım araştırdım lenfoma diye bir hastalık çıktı karşıma ben herşeyi çok kafaya takan biriyim.Sizce nedir? yani bir tehlike arz edermi yarın doktora çıkıcam sizdede oldumu böyle birşey? Daha önceden yumurta gibiydi kulak mememin içinde hareket ettirirdim bir o yana bir bu yana giderdi ve küçüktü şimdi büyüdü belli olmuyo dışardan ama kulak mememi gerdiğimde gözüküyor.Artık hareket etmiyor onun olduğu yerde şişik olmayan parlak bir nokta var tam beyaz sayılmaz beyaza yakın bir renkte.

• bendede oynadım sonra bi patladı her yer sarı oldu Şimdi eksikliği hissediyorum inan özledim o şişkinliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaktaver

bendede oynadım sonra bi patladı her yer sarı oldu Şimdi eksikliği hissediyorum inan özledim o şişkinliği

Çok küçük ve belli olmuyor dışardan yani fiziksel açıdan bir rahatsızlığım yok ama ciddi birşeymi çok merak ediyorum zamanında abimdede olmuş paranoyak oldum ya
  • bendede vardı. hatta konu açmıştım. şimdi küçüldü iyice
  • em orayı
  • bende de var
  • Bendede vardı, sıktım patlatıım, bişey olmaz.

Hemen hastalık falan telaş yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Bendede vardı, sıktım patlatıım, bişey olmaz.

Hemen hastalık falan telaş yapmayın

Tamam dostum benim gibi başkalarınında olduğu beni rahatlattı
  • Kulak tümörüdür o amcamgil hık dedi gitti ondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulak memendeki bezeden hiçbirşey olmaz. bu kadar obsesif olma, ilerde çevren için çekilmez bir insan olursun. zira benim bir arkadaşım var bazen hiç çekilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ketçaplı Turşu

Kulak tümörüdür o amcamgil hık dedi gitti ondan

• Arkadaşlar Bugün doktora gittim antibiyotik verdi yayılmasını ve büyümesini engellemek içinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßerKaptan
    Arkadaşlar Bugün doktora gittim antibiyotik verdi yayılmasını ve büyümesini engellemek içinmiş.

Şekerdir o
  • İnsanların yarısında vardır, ciddi bir sorun değil, ellemezsen bir şey olmaz.
  • Kulak memesi bir lenf değildir.
    Lenfoma boyun,koltuk altı,kasık gibi bölgelerde ortaya çıkar.
    Senin ki büyük ihtimal yağ bezesidir veya iltihap.
    Korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum.
  • aklıma dr.house muane yaptığı hastalar geldi lan netten arştırıp geliyolar
  • Bende de var canım sıkıldıkça oynuyorum keşke hep kalsa
  • Bende de 10 gündür var kulak mememde bu bezeden .Doktora gidicemde hangi bölüme gitmeliyim?

• Bende de var bundan.5 sene önce cerraha gitmiştim.Alırsam onu kulak memende iz kalır bir zararı da yok öyle kalsın arada sırada şişer ve iner dedi.Yaklaşık bir yıldır ise çok kötü şişiyor şiştiği zaman uyurken kendiliğinden patlıyor.Yastık falan kan revan oluyor.
  • Yağ bezesi 1 hafta yağlı acılı yeme Spor yap yada günde 2 saat yürü geçer gider

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.