Şimdi Ara

üyelik iptal istegi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üyeligimin iptalini istiyorum adaletsiz ve sadece coluk cocugun yönettigi bir sitede üye olmaktan utandigim icin üyeligimin iptalini veya ne gerekiyorsa coluk ve cocukla muhatap olmadan ne gerekiyorsa onun yapilmasini istiyorum lütfen adam gibi bir admin konuya cevap versin ve ne yapilacaksa yapsin bu sitede ne mail adresim nede baska bir bilgim olsun istemiyorum bir an önce adam gibi isini yapan biri gelip konuya baksin tabi varsa !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godzilla34 -- 20 Aralık 2014; 0:50:13 >

• Yöneticilerin umrunda değil böyle şeyler.Kendi kafalarına göre takılıyorlar.Saçma sapan nedenler yüzünden milleti banlıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜzgünPalyaço -- 20 Aralık 2014; 1:02:53 >
  • Yemin ederim bu mesajı + liycam. Yemin ettin bas + ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yönetici size bir özel mesaj gönderdi.

Merhaba, bir mesajınız 'Kural Dışı Konu' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Silinen mesajınızın adı: "üyelik iptal istegi", içeriği aşağıdadır:
    <br /><br />quote:
    üyeligimin iptalini istiyorum adaletsiz ve sadece coluk cocugun yönettigi bir sitede üye olmaktan utandigim icin üyeligimin iptalini veya ne gerekiyorsa coluk ve cocukla muhatap olmadan ne gerekiyorsa onun yapilmasini istiyorum lütfen adam gibi bir admin konuya cevap versin ve ne yapilacaksa yapsin bu sitede ne mail adresim nede baska bir bilgim olsun istemiyorum bir an önce adam gibi isini yapan biri gelip konuya baksin tabi varsa !!!!!!<br /><br />
    Konu linki:http://forum.donanimhaber.com/m_100673857/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KapKapKapPA -- 20 Aralık 2014; 1:12:20 >

• godzilla34, tarafından okundu.
  • Bu mesajdan sonra ederler zaten hocam Oksijenli solunum yapmak bile yasak olacak yakında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.