Şimdi Ara

Uydunet upload hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar uydunet 10mbps download 1mbps upload olan sınırsız akk sız paketini almayı dusunuyorum. Evde Online oyun oynayan 2 kişiyiz bu 1mbps upload bana düsük geldi oyunlarda ping sorunu yaratırmı bana? ve ttnetten uydunete gecmeyı dusunuyorum cayma hakkım varmıdır?
    Cevaplarınız için şimdiden tesekkurler.

• 100 Mb internet paketini alın AKK'li devamlı oyun indirip , film seyretmiyorsanız ideal Her gün yüklendiğim ve ailede o kadar kişi yüklendiği halde 150 gb AKK'yi aşamıyorum.
    Bundan dolayı AKK aşarsanız dahi Uydunet'te upload hızı sabit kalıyordu ve AKK'den sayılmıyordu.
  • Kaç ay kaldı ttnet taahhutun bitmesine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Kaç ay kaldı ttnet taahhutun bitmesine

ocakta bitiyor taahhut. Evde 4 kişi kullanıyoruz interneti. 2 kişi facebook,whatsapp kullanıyor. diğer 2 kişide online oyun oynuyor.ayda en az 500gb indirme yapıyoruz.Bu durumda dediğim 10mbps download 1mbps upload bize online oyunlarda sıkıntı yaratırmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

100 Mb internet paketini alın AKK'li devamlı oyun indirip , film seyretmiyorsanız ideal Her gün yüklendiğim ve ailede o kadar kişi yüklendiği halde 150 gb AKK'yi aşamıyorum.
    Bundan dolayı AKK aşarsanız dahi Uydunet'te upload hızı sabit kalıyordu ve AKK'den sayılmıyordu.

arkadaşım 150gb bizim için bir şey degil evde 4 kişi kullanıyoruz interneti en az 500gb ayda indirme oluyor.Bu paket bize sıkıntı yaparmı acaba?
  • Bizim burdada sadece uydunet var bende lys bittikten sonra almayı düşünüyorum ve sürekli online oyun oynayan biriyim ama uydunetin online oyunlar için iyi olmadığını duymuştum ping oranı yüksekmiş diğer servis sağlayıcılarına göre
  • **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    50 Mbps'e kadar : Upload 4 Mbps'e kadar 250 GB 89,99 TL / Ay
    Bu paketi kullanın baktınız yetmiyor zaten nitro ve gece kuşu var aylık indirmelerinizi gece yapın torrent felan benden size tavsiyedir.
  • quote:

50 Mbps'e kadar : Upload 4 Mbps'e kadar 250 GB 89,99 TL / Ay
    Bu paketi kullanın baktınız yetmiyor zaten nitro ve gece kuşu var aylık indirmelerinizi gece yapın torrent felan benden size tavsiyedir.

Tesekkurler arkadasım bu dediğin tarife daha mantıklı gibi
  • 1 mbps upload yeter 2 kişi için ama bencede 50 megabit paketlerden birini alın ve gece akk saymayan hizmeti alırsınız daha iyi olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

1 mbps upload yeter 2 kişi için ama bencede 50 megabit paketlerden birini alın ve gece akk saymayan hizmeti alırsınız daha iyi olur bence.

Aynen dediğiniz mantıklı geldi onu aldım. Bana haber vericeklermiş kurulum için.Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

1 mbps upload yeter 2 kişi için ama bencede 50 megabit paketlerden birini alın ve gece akk saymayan hizmeti alırsınız daha iyi olur bence.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,397,hd-ve-sinirsiz-kampanyasi

https://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalari,394,3-ay-bizden-kampanyasi

kafamı karıstırdı bu olay alttakı olay daha iyi ve daha ucuz sanki yada ben yanlış anladım

üstteki 24 ay taahhüt KabloTV Temel Paket
    alttaki 27 ay taahhüt KabloTV Üst Paket

Tv ile işiniz yok ise 50MB hızında en düşük AKNli en ucuz paketi olan kampanyayı(50 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız) seçin üstünede alttaki servisi ekleyin hem hızlı internetiniz hemde AKN derdiniz olmaz.
    https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Uyku-Yok,144

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 11 Aralık 2016; 19:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

üstteki 24 ay taahhüt KabloTV Temel Paket
    alttaki 27 ay taahhüt KabloTV Üst Paket

Tv ile işiniz yok ise 50MB hızında en düşük AKNli en ucuz paketi olan kampanyayı(50 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız) seçin üstünede alttaki servisi ekleyin hem hızlı internetiniz hemde AKN derdiniz olmaz.
    https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Uyku-Yok,144

TV den ziyade 3 ay bizden kampanyasındaki tarifeler daha ucuz ona geçtim

• biz evde 3 televizyon kullanıyoruz bu hd kutu tüm televizyonlara baglanabiliyormu? yoksa tek televizyondamı çalışıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

biz evde 3 televizyon kullanıyoruz bu hd kutu tüm televizyonlara baglanabiliyormu? yoksa tek televizyondamı çalışıyor?

tek uydu tek televizyon normal şartlarda şimdi kablo tv yok bende ama tek kutu verdıklerı ıcın tek tv calısır ama yan oda gıbı bı servıslerı varsa birden fazla uydu cıhazı verırler
    Biz evimizde tek televizyon kullandığımızdan dolayı pek araştırmak durumunda kalmamıştım.
    Ama şunu söyleyebilirim ki evinize gelen rg6 - u6 kabloyu 1 giriş 4 çıkış splitter alırsanız yayını dağıtırsınız.
    Normalde 1 giriş 2 çıkış takarlar buda biri internet biriside televizyon içindir bunu değiştirirseniz yada hat çekmeye gelen ekip personeline söylerseniz ona göre ayarlar ve kurulum gerçekleştirir.
    Ancak şu var ki normal analog tv'de herhangi anten rg6 kablosunu taktığınızda çalışır fakat hd uyduya Türksat kart takılıyor bundan dolayı hd yayınlarla birlikte uydu problemi yaşıyabilirsiniz.
    Kart Türksat'ın gönderdiği şifreli yayının şifresini çözüyor.
    Ayrıca 2 olan çıkışı 4'e çıkarmanız snr ve sinyal seviyelerinde azalma ve mhz düşüklüğüne sebebiyet verebilir buda internetinizde ve televizyonunuzda problemde çıkarabilmektedir.

• quote:

Biz evimizde tek televizyon kullandığımızdan dolayı pek araştırmak durumunda kalmamıştım.
    Ama şunu söyleyebilirim ki evinize gelen rg6 - u6 kabloyu 1 giriş 4 çıkış splitter alırsanız yayını dağıtırsınız.
    Normalde 1 giriş 2 çıkış takarlar buda biri internet biriside televizyon içindir bunu değiştirirseniz yada hat çekmeye gelen ekip personeline söylerseniz ona göre ayarlar ve kurulum gerçekleştirir.
    Ancak şu var ki normal analog tv'de herhangi anten rg6 kablosunu taktığınızda çalışır fakat hd uyduya Türksat kart takılıyor bundan dolayı hd yayınlarla birlikte uydu problemi yaşıyabilirsiniz.
    Kart Türksat'ın gönderdiği şifreli yayının şifresini çözüyor.
    Ayrıca 2 olan çıkışı 4'e çıkarmanız snr ve sinyal seviyelerinde azalma ve mhz düşüklüğüne sebebiyet verebilir buda internetinizde ve televizyonunuzda problemde çıkarabilmektedir.

cevabınız için teşekürler. Şu anda en az 13 senelik hali hazırda kablotv kablosu var.Ve ben bunu dediğiniz gibi splitter alarak 3 tv ye dagıtmıştım yayını.Bana bu eski kablo uzerınden hd yayını ve internetimi verirler? yoksa bu eski kabloyu söküp yerine yeni kablomu takarlar?. Yada şu sekilde olabilirmi eski kablotv kablosu durup yeni bir tane hat cekip tek televizyona hd uydu kutusu ve internet verirlermi ? Biraz karışık oldu farkındayım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Nightmare** -- 11 Aralık 2016; 23:56:1 >

Analog yayını istediğin kadar TVye dağıtıp aynı anda evdeki bir çok tvde izleyebilirsin ancak Analog yayın 01.07.2017de tamamen sona erecek.

HD kutuyu da hangi tvye takarsan sadece ordan izleyebilirsin aynı anda birden fazla tvde izleyemezsin, birden fazla tvde izlemek için yeni abonelik gerekli.
    Analog tv'de istediğiniz televizyona dağıtırsınız fakat 2017'de sonlanıyormuş.
    Bundan dolayı ben olsam Teledünya ile uğraşmam hem kanal azlığı var hemde buna para veriyorsun.
    Çatına çanak kur istediğin televizyonlara çek eski evimde çatıya izin vermediklerinden dolayı kuramamıştım.
    Tek televizyon için sıkıntı yok fakat 2 ve saha fazla televizyon için sıkıntılı bir durum yaratır.
    Eski anten kablosu her türlü ömrü dolmadığı sürece işinizi görecektir.
    Ayrıca başka konuda size faydalı gelecektir:https://forum.donanimhaber.com/kablo-tv-bitiyor-mu--112769506#112769506

• Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkur ederim. Dun kurulumu yaptık internet gayet iyi.Sizce hat degerlerim nasıl ?

Uydunet upload hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Nightmare** -- 13 Aralık 2016; 7:13:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.