Şimdi Ara

Uydunet Simetrik İnternet Kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Simetrik İnternet kullanan var mı?
    Benim için upload hızı ve dinamik ip olması çok önemli. kullanan varsa yorumlarınızı alabilir miyim. şikayetvar'daki şikayetlere bakılırsa baya sıkıntılı gözüküyor. bu konuda bana yardımcı olur musunuz. Eğer uydunet'e geçsem pişman olurmuyum. ip adresinin 10-15 dakika da bir değiştirildiğini söylüyorlar. müşteri hizmetlerine sordum dinamik ip dedi kararsız kaldım. yardımcı olursanız sevinirim.

• Ne için kullanacaksınız? Kendi evinizde sunucu mu?
  • StoraX kullanıcısına yanıt
    Yok sunucu için değil, özel işlerimde kullanmak amacıyla. sadece kafama takılan dinamik ip olayı eğer öyle 10-15 dakika sürüyor ve çağrı merkezini bunun için aramamız gerekiyorsa vazgeçicem.
  • Dinamik ip deseler de ip numaranız kolay kolay değişmiyor... Yaklaşık 10 yıldır aynı ip benim hiç değişmedi...
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    hangi paketi kullanıyorsunuz hocam?
  • 100 mb Eko 250 paketi kullanıyorum...
  • Asdaqq kullanıcısına yanıt
    Banada arada değişiyor demişlerdi ancak 4 yıldan beri bir defa kendim MH'ni arayıpta öyle değiştirtmiştim.Zamanında bir kez block yemiştim google sunucularından o yüzden değiştirttim.Ama işlemden çöce arayıp sormuştum başıma gelecekleri bildiğim için, MH aramanız durumunda anında değişim yapabiliyoruz demişlerdi vede öyle oldu zaten.Paket 50/250.

Bu arada sen neden dinamik IP istiyorsun? Belirli bir nedeni var mı?
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    işim gereği ip nin dinamik olması gerekiyor. yani statik ip ile 100mb upload hızı verseler bile bi anlamı yok benim için. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 14 Mayıs 2015; 18:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asdaqq

işim gereği ip nin dinamik olması gerekiyor. yani statik ip ile 100mb upload hızı verseler bile bi anlamı yok benim için. :)

İlginç... Umarım ne yapmaya çalıştığınızı yada ne yaptığınızı görürüz bir gün . . . Madem bu kadar saklı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.