Şimdi Ara

UYDUNET İLK BAĞLANTI YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıllık taahhütümüz geçen hafta itirabariyle bitti bizde uydunetten memnun olduğumuz için tamamen iptal yerine hız arttırımı yapmak istedik. Babam bu sabah müşteri hizmetleri tarafından aranmış ve bir kampanyayı telefondan babama onaylatmışlar içinde bizim eski pakete ayrıyeten kablotv de var. Her neyse babam bu paketi hızda artıyor diye kabul etmiş ancak bu pakette hız aynı kalıyor sadece akksını arttırmışlar babamda bunu hız arttırımı zannetmiş ve onaylamış. Bugün yanında uydunet görevlisiyle eve geldi paketin özelliklerini kontrol ettiğimde hızında aynı olduğunu gördüm ve bir yanlışlık olduğunu imza atmaması gerektiğini söyledim. Gelen servis görevlisi imza atmaması durumunda sırf telefondaki görüşmesinde bu paketi yanlışlıkla onayladığı için ve kablotv makinesinin tarafına ait olarak açıldığı için bir ceza ücreyi ödeyeceğini hatta bu ücretin 200-250 liraları bulabileceği söylendi. Bizde imza atmadığımızı sadece bir yanlış anlaşılma olduğu içinde bu kadar ücretin bizden talep edilmesi durumunda hakkımızı arayacağımızı belirterek işi orta bitirdik. Arkadaşlar bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz kim haklı bu durumda ne yapmamız gerekiyor yardımcı olur musunuz.

• Boşuna olayı uzatmışsınız zaten AKN'li paketlerde 24Mbit üzeri yok artık pakediniz kotalıysada zaten istediğiniz zaman tarife değiştirebilir hızı arttıbalirisiniz telefonda onaylaması abonelik başlatmaları için yeterli ve kurulum yapıldığı için sizden ücret talep edebilirler müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlatın aboneliği iptal etmesinler tekrar kuruluma gelsinler yoksa 96TL internet kurulumu için 96TL de Kablo TV kurulumu için ödemeniz gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 16 Eylül 2017; 15:14:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.