Şimdi Ara

Uydunet altyapısı nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell superonlineden uydunet 50mbps 250gb akk olan tarifeye geçmeyi düşünüyorum İstanbul Bahçeşehir civarinda kullanan varsa memnun mu ? Kopma vs oluyor mu şu ana kadar superonlineden memnunum ama artık kota az geliyor ve 250gb akk çok pahalı superonlinede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı paketi geçen sene Ankara Bahçelievlerde kullandım. Gayet güzel fakat 4 kişi falan aynı anda kullanrırsa oyunlarda ping artabiliyor. Nerdeyse hiç kesilme vb problem yaşamadım. Şu an taşındıgım için iptal etmek zorunda kaldım ama yine altyapı çekmeleri için başvurdum.Altyapı olursa yine alıcam aynı paketi. Pişman olmazsın.
  • Türksat kablo tv altyapısı varmı ?
  • İnternette bakıyorum birisi diyor çok iyi başkası diyor berbat herhalde bölge ile ilgili acaba burada sıkıntı yaşar mıyım? Altyapı yeni zaten oturduğum yerde 8 senedir fiber internet kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KendalŞAMVERDİ

Türksat kablo tv altyapısı varmı ?

Evet Türksat superonline fiber ve tt fiber var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekkonetto -- 10 Eylül 2016; 12:18:55 >
  • Yokmu İstanbul Bahçeşehir Beylikdüzü civarı kullanan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

Yokmu İstanbul Bahçeşehir Beylikdüzü civarı kullanan ?

Isprtakule mi bahçeşehir etaplar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

Yokmu İstanbul Bahçeşehir Beylikdüzü civarı kullanan ?

Isprtakule mi bahçeşehir etaplar mı?

Bahçeşehir gerçi burada altyapı yeni ama bilemiyorum :( TT Fiber yok ama SOL fiber var
  • Ispartakule ağırlıklı komple fiber binay kadar ama 1. Ve 2. Kısımda öyle değil 8-10 binay fiber besleme dolabı düşer ama abone yoğunluğu olmadığı için internet hızı iyidir. %95 performansla kullanırsın. Sol ile fiyat kısası yap hangisi iyiyse onu al

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.