Şimdi Ara

Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.467
Cevap
41
Favori
235.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toronto elinizde inpax 8100 hd varmı varsa fiyatı nedir taksit imkanı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzblues

toronto elinizde inpax 8100 hd varmı varsa fiyatı nedir taksit imkanı var mı

slm yarın pm atıcam sıze
  • Selam,
    Beyler biz bahçeye bir tane yerleştireceğiz en uygun olanından şöyle 40-50tllik öneri alayım.

kanal geçiş hızı makul,
    frekans listesi güncellemesini uydudan yapabilen,
    tv8 ntvspor gibi biss key isteyen kanllara biss girebileceğim,
    kanal liste düzenlemesi eziyet olmayan bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

Selam,
    Beyler biz bahçeye bir tane yerleştireceğiz en uygun olanından şöyle 40-50tllik öneri alayım.

kanal geçiş hızı makul,
    tv8 ntvspor gibi isteyen kanllara girebileceğim,

24 ay garantılı hıremco zapper nakıt 40tl
    tam sıtedıgınız gb, garantısız ucuz cın malları yerıne tercıh edılebılır
  • birden fazla model önerebilir misiniz zira denk getiremeyebilirim bulunduğum yerde.
    misal hiremco f1 i var o iş görür mü? Biri dahili haoparlörü kapatılamıyor ses karışıyor falan demiş chip forumunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzblues

toronto elinizde inpax 8100 hd varmı varsa fiyatı nedir taksit imkanı var mı

hocam inpax ıle konustum 8100 ellerın yokmus artık getırmıyeceklermıs !
    artık 9100hd modelıne yogunlasmıslar 8100 2.el bulmanız lazım veya
    9100 hd cıhazı kurup bakmadım
    ama medıa tank ozellıgı ,youtube eklentısı,vede 12 ay pay ıcınde hedıye dıyorlar cıhaz ile
  • quote:

birden fazla model önerebilir misiniz zira denk getiremeyebilirim bulunduğum yerde.
    misal hiremco f1 i var o iş görür mü? Biri dahili haoparlörü kapatılamıyor ses karışıyor falan demiş chip forumunda.

hocam bu markadan baska ne oldugu bellı olmayan cın malları var daha ucuza ama ben satmam garantı var dıyor??
    ıyıde servısı nerede sarı çizmelı aga fırması bılmem carsısı kat 4 ???
    bozulunca atarım dıyorsan al o tur cıhazlardan garantı beklemeyeceksınız
  • Doğrudur bende bilindik marklara bakmaya çalışıyorum hiremco sanırım seoul un markası f1 hakkında bilgin var mı?
  • Bende bir süredir klon dreambox dm800 araştırmaktayım fakat piyasada sim 2.01 makina bulmak pek mümkün görünmüyor , ne olduğu belli olmayan sim 3.0 cihazlarada 350-400 tl arası fiyat çekiliyor. 2. elde de durum pek iç açıcı değil malesef , hem pek satan yok hemde 0 fiyatı çekmekteler garantisiz ve kullanılmış makinalara. İnpax 8100hd ve Benjamin bj 800hd fiyatları daha uygun onlara göre fakat bunlarıda bulmak biraz güç . Bakalım mantıklı birşey bulursak dreambox dünyasına giriş yapıcaz yavaş yavaş

Bu arada bu benjamin 800hd de sim kullanıyor mu ve dreambox için paylaşılan imajlar kolaylıkla yüklenebiliyor mu , teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 3 Ağustos 2011; 1:50:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Bende bir süredir klon dreambox dm800 araştırmaktayım fakat piyasada sim 2.01 makina bulmak pek mümkün görünmüyor , ne olduğu belli olmayan sim 3.0 cihazlarada 350-400 tl arası fiyat çekiliyor. 2. elde de durum pek iç açıcı değil malesef , hem pek satan yok hemde 0 fiyatı çekmekteler garantisiz ve kullanılmış makinalara. İnpax 8100hd ve Benjamin bj 800hd fiyatları daha uygun onlara göre fakat bunlarıda bulmak biraz güç . Bakalım mantıklı birşey bulursak dreambox dünyasına giriş yapıcaz yavaş yavaş

Bu arada bu benjamin 800hd de sim kullanıyor mu ve dreambox için paylaşılan imajlar kolaylıkla yüklenebiliyor mu , teşekkürler .

800hd boot 76 sım 2 var ıstersen pm atın ,,ınpax 8100hd modelını ınpax artık getırmıyor ,,9100hd modelını one surduler

• quote:

Doğrudur bende bilindik marklara bakmaya çalışıyorum hiremco sanırım seoul un markası f1 hakkında bilgin var mı?

radyolu ,mıss k.e.y gırılıyor ,.fta . bu fıyata bu kadar , 1 senedır satmıyorum hatırladıgım bunlar
  • quote:

Selam,

kanal geçiş hızı makul,
    tv8 ntvspor gibi biss key isteyen kanllara biss girebileceğim,

[sizer]Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri

Hiremco Zapper işinizi görecektir.

• selamlar...
    foruma bende bugun itibariyle katıldım...
    1 ay sonra ewlenecek biri olarak.
    42 led tv nin yanına;
    hd box istiyorum ancak teknolojik anlamda son derece bilgisizim.
    amacım birçok hd yayın yapan tv kanalını,özel dizi ve film kanallarını sorunsuz bir şekilde seyredebilmek.
    anladığım kadarıyla çipli veya kartlı hd box lar mevcut?
    bu konuda çanak kurulum dahil en uygun fiyatlı ve en sorunsuz ürün nedir bana tavsıyede bulunabılırmısınız?
  • 46" lcd tv ile kullanmak üzere uygun fiyatlı bir uydu alıcı arıyorum. Aradığım kriterler;

-Düzgün bir sd görüntü kalitesi olması
    -Altın uçlu scart vs. ile uğraşmamak için HDMI çıkışının olması
    -100-200 TL arasında olması

Bir diğer televizyonumda hiremco x3,p1 yazılımı ile kullanıyorum ve son derece memnunum, fakat fiyatları oldukça yüksek görünüyor. Son çare olarak onu satın alabilirim. Bu şartlara uyan bir uydu alıcı tavsiyesinde bulunabilirmisiniz??
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 9 Ağustos 2011; 17:10:56 >
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 9 Ağustos 2011; 17:11:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher__

46" lcd tv ile kullanmak üzere uygun fiyatlı bir uydu alıcı arıyorum. Aradığım kriterler;

Bir diğer televizyonumda hiremco x3,p1 yazılımı ile kullanıyorum ve son derece memnunum, fakat fiyatları oldukça yüksek görünüyor. Son çare olarak onu satın alabilirim. Bu şartlara uyan bir uydu alıcı tavsiyesinde bulunabilirmisiniz??

Selamlar,

PM'den sormuşsunuz !

SD özellikli olupta HDMI çıkışı bulunan, kaliteli görüntü sunabilecek bir cihaz
    bulunmadığından, öneride bulunamıyorum.

Saygılar, sevgiler.

• Merhaba,

Başka bir konuya yazmıştım, sonradan bu konunun ayrıldığını gördüm, oradaki mesajımdan kopyalıyorum.

Serkan bey son mesajınızdan SD yayın için HDMI portundan kaliteli görüntü veren bir cihaz yok demişsiniz. Usb kayıt olanağı olan, kanal değiştirmesi 3 sn. sürmeyecek, fiyatı uygun (<200 TL) bir cihaz önerebilirseniz sevinirim. :) Bir de kart girişi olursa ileride Dsmart vb. için kullanabilir miyim? Bana bir uydu alıcı önerir misiniz?

Şu cihazlara baktım ne dersiniz ve ethernet portu ne işe yarıyor?

http://www.hepsiburada.com/Liste/nextstar-ye-18000-hdmi-cx-usbpvr-ethernet-dijital-uydu-alicisi-/ProductDetails.aspx?productId=evnextye18000cxpvr&categoryId=155057

http://www.hepsiburada.com/Liste/nextstar-ye-18000-hdmi-fta-usbpvr-dijital-uydu-alicisi-/ProductDetails.aspx?productId=evnextye18000fta&categoryId=155057

42" lcd tv'ye bağlayacağım. Alma nedenim sadece Digitürk'te olmayan birkaç kanalı izleyip bazen de kayıt yapabilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoguz -- 21 Ağustos 2011; 22:06:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Orijinalden alıntı: schumacher__

46" lcd tv ile kullanmak üzere uygun fiyatlı bir uydu alıcı arıyorum. Aradığım kriterler;

Selamlar,

PM'den sormuşsunuz !

SD özellikli olupta HDMI çıkışı bulunan, kaliteli görüntü sunabilecek bir cihaz
    bulunmadığından, öneride bulunamıyorum.

Saygılar, sevgiler.

nasıl yani atlantanın ya da dreambox in hdmi çıkışı yok mu

• Merhaba bende uydu alıcı alacağım bir haftadır araştıyorum ve kafam biraz karıştı açıkcası bu sebeble bilen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. En fazla 200 TL'lik bir bütçem var buna göre HD alıcı bulmak biraz zor açıkcası bunun için bende aşağıdaki modelleri düşündüm.

1-) Next YE-2000 Super HDMI FTA USB
    2-) Dreambox 500s
    3-) HIREMCO TitanX - HD MAX

Soru 1 = Eğer SD yayın izleyeceksem HDMI ve Scart arasında görüntü farkı olurmu. Burada okuduğum yorumlarda fark olmayacağı söylenmekte. Geçen bir satıcı ile görüştüğümde fark olur demişti oda belki satış yapmak içindir.

Soru 2 = Eğer HDMI ile SCART arasında bir kalite farkı yok ise Dreambox almak dahamı mantıklı olur. NextStar fiyatına Wirelees kartı hediyeli var bu şekilde diğer şifreli kanallarınıda izleyebilirim server aylık üyelik ile yanlış bilmiyorsam.

Soru 3 = Forumda bulduğum site üzerinde modellere bakarken HIREMCO TitanX-HD Max modelini gördüm fiyatı HD alıcılara göre çok uygun. Bu fiyata HD alıcı varken ilk iki seçenek mantıksızmı olur bu cihaz nasıldır bilmiyorum. Birde apartmanda uydu alıcı ortak HD izlemek için Uydu anten ve LNB'nin değişmesi gerekiyormu acaba.

Ben bu konuda daha yeni olduğum için biraz karışık yazmış olabilirim. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar hangi uydu alıcıyı tavsiye edecekleri yada benim yazdığımın dışında bu daha mantıklı diyecekleri bir model söyleyebilirlerse çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.