Şimdi Ara

UXC Network (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.002
Cevap
0
Favori
58.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Special*

Bütün adminlerin dikkatine

Serverda kulagıma gelen bir dedikodu .. Wockez Eshine ve Zander isimli üyelerin VIP'lerinin ücretsiz sekilde verilmis olabilecegini duydum. Eshine'nın zaten adminlerle iyi gecinmeye calisan biri oldugunu biliyoruz. Diğer elemanlarda Trailer hazırlamak vs. ..derken ayrıca saat 16.40da server acık degilken Wockez denilen eleman kasmaya başlamıştı bile .. biz hepimiz 50li leverllardayken o 173 level olmustu .. tam saatinde girip full kasmamıza ragmen acıkcası banada mantıklı geldi düsününce ... Bu insanlardan ücret alındı mı ????

buraya ben de katılıyorum forumda server açık yazdığında o karakter çoktan başlamıştı.

• O zaman demekki ranking listesini yenilememişsin. Benim en çok önem verdiğim şeylerden birtanesidir bu edit, adam kayırma olayları vs. Server açılmadan önce adamın accoundda 17 lvl lik bk karakteri vardı. Alayını temizledim. Rankingi yeniledim. Serverı dışarı açtım. Hala neyin derdindesiniz ?
  • Beyler Wockez istediği kadar kassın sonuç olarak maximum res 10 değil mi ?
    Onun yapacağı tek fark exc item aramak ve pointleri düzenlemek.
    Bu expte ve party bonusta zaten 5 günde fullersiniz charları

Ben çok geç başladım ama şimdilik oyunda bi hata görmedim.Hayırlı olsun tekrardan

İyi günler

• Server süper fakat hep yabancı var Türklere nadiren rastlıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffxD

Server süper fakat hep yabancı var Türklere nadiren rastlıyorum :(

türkte çok var ancak genelde afklar :)
  • birşey farkettim panda taktığım zaman %50 exp vermesi yerine exp im düşüyo 50k 60k alırken 9000 10000 max 30000 alıyorum hatta bunun üstüne all class party + vip + %50 exp panda + %20 exp duel den var yinede exp im max 30k geliyor bir sebebi varmı ayarları yapılmadımı yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thampic1 -- 18 Temmuz 2011; 17:39:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thampic1

birşey farkettim panda taktığım zaman %50 exp vermesi yerine exp im düşüyo 50k 60k alırken 9000 10000 max 30000 alıyorum hatta bunun üstüne all class party + vip + %50 exp panda + %20 exp duel den var yinede exp im max 30k geliyor bir sebebi varmı ayarları yapılmadımı yoksa ?

Exp 65000 i geçtiğinde;

Mesela totalda 70000 exp alıyorsanız bunu ekranda 5000 olarak görürsünüz. Yada 85000 exp alıyorsanız bunu ekranda 20000 olarak görürsünüz. Bu her serverda böyledir. Bunun nedenide serverdaki maximum rakamın 65000 olmasıdır. Bir örnek daha vereyim. Hangi version olursa olsun farketmez. Vitality statını 65000 yaptıgınızda Hp yerinin maximum göstereceği rakam 65000 dir. Eğer hp 65000 den daha fazla ise bunu 10000~20000 neyse o kadar gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

quote:

birşey farkettim panda taktığım zaman %50 exp vermesi yerine exp im düşüyo 50k 60k alırken 9000 10000 max 30000 alıyorum hatta bunun üstüne all class party + vip + %50 exp panda + %20 exp duel den var yinede exp im max 30k geliyor bir sebebi varmı ayarları yapılmadımı yoksa ?

Exp 65000 i geçtiğinde;

Mesela totalda 70000 exp alıyorsanız bunu ekranda 5000 olarak görürsünüz. Yada 85000 exp alıyorsanız bunu ekranda 20000 olarak görürsünüz. Bu her serverda böyledir. Bunun nedenide serverdaki maximum rakamın 65000 olmasıdır. Bir örnek daha vereyim. Hangi version olursa olsun farketmez. Vitality statını 65000 yaptıgınızda Hp yerinin maximum göstereceği rakam 65000 dir. Eğer hp 65000 den daha fazla ise bunu 10000~20000 neyse o kadar gösterir.

Xoßi server hep yabancılarla dolu ya ayrı sadece Türklerin olduğu bir kanal açamaz mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Special*

quote:

Orijinalden alıntı: JeffxD

Server süper fakat hep yabancı var Türklere nadiren rastlıyorum :(

türkte çok var ancak genelde afklar :)

benle dahil 2 Türk gördüm :))
    Edit : Gerek kalmayan bir soru, silindi. Çözüm bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviNet -- 18 Temmuz 2011; 18:46:43 >
  • quote:

quote:

Exp 65000 i geçtiğinde;

erhan abi msn e gelebilirsen seninle konuşmak istediğim bi konu var.

• bu arada yukimura nasıl oluyoda arenada tek başına kasıyor onu hala anlaya bilmiş değilim dediğim gibi vip + all class party ve panda olmasına rağmen adam arenada tek kasıyor ve harbidende kesiyor yani rage lere naptınız siz ya ? cünkü tek kasan rage bu var oyunda nerdeyse gerisi düşük lvl bukadar hızlı kasamaz bakarsanız sevinirim.
  • quote:

bu arada yukimura nasıl oluyoda arenada tek başına kasıyor onu hala anlaya bilmiş değilim dediğim gibi vip + all class party ve panda olmasına rağmen adam arenada tek kasıyor ve harbidende kesiyor yani rage lere naptınız siz ya ? cünkü tek kasan rage bu var oyunda nerdeyse gerisi düşük lvl bukadar hızlı kasamaz bakarsanız sevinirim.

Aynen bence de

Bu adam yanımıza gelip party attığımızda leveli 370 falandı belki daha azdı 1 1.5 saatte 20 küsür level mi kastı ? Bi bakarsanız sevinirim eğer bir problem yoksa da helal olsun bu ragelere

• Rage ve summoner karakterlerinden geçen serverda çok şikayet aldık. Bu yüzden abartısız 2 gün uyumadan karakterleri düzeltmeye çalıştım. Sonucunda summoner charı sadece exp ve yan char yani partyde oldugu kişileri korumak amacıyla tasarlandı. Summoner ın ve rage fighter karakterinin arenada heleki resetsiz ise chaos castle yaratıklarında kasmaları çok çok normal.
  • quote:

Rage ve summoner karakterlerinden geçen serverda çok şikayet aldık. Bu yüzden abartısız 2 gün uyumadan karakterleri düzeltmeye çalıştım. Sonucunda summoner charı sadece exp ve yan char yani partyde oldugu kişileri korumak amacıyla tasarlandı. Summoner ın ve rage fighter karakterinin arenada heleki resetsiz ise chaos castle yaratıklarında kasmaları çok çok normal.

O zaman tamam Sorun yok

• web e market kurmayı düşünüyor musunuz? sadece server içinde takas usülüne dayalı çağadışı ticareti şahsen hiç hoş karşılamıyorum (:
    zeni değersiz kıldınız, bari kredi vs. tarzı bir şey olsun webden item alım satımı olsun, kredi ile de ek olarak item oluşturma da olabilir.
  • O tur sistemlerdeki aciklardan dolayi oyle bir sistem dusunmedik fakat kendimiz duzenleme yaparak yonetimdeki arkadaslarda uygun gorurse belki olabilir.
  • Bende aynı şekilde açıklardan bahsedicektim. Webshoplarda çok fazla açıklar bulunuyor. Bu yüzden tercih etmemiştik. Fakat forumda pazar alanı yerimiz mevcut. Oradan sattığınız itemleri yada almak istediğiniz itemleri belirtebilirsiniz.
  • Açıkları geçtim ben o webshop olayına herkeste aynı itemlerden olacağından dolayı sıcak bakmıyorum. Oyun sistemimiz sadece 10 reset atmaktan ibaret değil. Yapacağınız her seçim item olsun point dağılımı olsun çok önemli. Bu yüzden benim görüşüm olumsuz. Buradanda bildireyim.
  • benim düşüncem oyunn sistemi sadece 10res atmaktan ibaret. zenin değeri olmayan server tatsızdır düşüncesindeyim. teklifim de webshop değil webmarkettir, oyuncular istedikleri zaman siteye girip diğer oyuncuların webmarkete koydukları itemleri alabilmeleri hem ticarette serilik olur, hem herkes mutlu olur. bi item satarken serverde sürekli post çekmek, veya forumda yazıp talep çıkarsa serverde yakala trade yap vs. teknoloji bu kadar dar olmamalı (:

birçok kullanan ve sorun olmayan server var, biraz araştırılsa açıkları kapatılabilir, tabi benimki sadece şahsi fikrim ve teklifim.
  • Pardon ben yanlış anladım o zaman. Lorenmarket bu amaç için kullanılabilir aslında. Herkesin ayağını alıştırmak lazım ama. Bu iş size düşüyor tabi. Dediğiniz durumu bi araştıralım fakat söz vermiyelim.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.