Şimdi Ara

UXC Network (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.002
Cevap
0
Favori
58.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • web market ne durumda bir gelişme var mı?
  • Web Market konusunu henuz tartismadik eger bi gelisme olursa bilgilendiririz
    @Xobi : yanlis gormussun 103 olmus :D
  • Party exp bonus sanırım işe yaramıyor. tek başıma 60-70k exp alırken 2-3 kişi farklı class karakterlerde bu exp 40k lara düşüyor nedense.
  • Exp konusunda mod65 sistemi var. Yani 65i geçince diyelimki 70k exp aldın orda 5k görünür. 105k falan alıyorsun muhtemelen 40k'lara düşüyorsa. Zaman tutarak deniyebilirsin istersen. Hangi türlü daha hızlı kastığını test etmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Uqur|

Exp konusunda mod65 sistemi var. Yani 65i geçince diyelimki 70k exp aldın orda 5k görünür. 105k falan alıyorsun muhtemelen 40k'lara düşüyorsa. Zaman tutarak deniyebilirsin istersen. Hangi türlü daha hızlı kastığını test etmek için.

Hmm 40k lara düştüğünde dediğin gibiyse doğrudur uğur. bu bufferların level sınırını kaldırma ihtimaliniz varmı ?
  • Lorendeki bufferlar acayip işe yarıyor. Level sınırını kaldırsak oyun çok kolay olur bu sefer kıymeti bilinmez.
  • quote:

Lorendeki bufferlar acayip işe yarıyor. Level sınırını kaldırsak oyun çok kolay olur bu sefer kıymeti bilinmez.

en azından 350 ye kadar kullanılabilse iyi olurdu başlarda reset atmak zorlaştığı için.
  • Servere yeni üye oldum ve patchi yukledim fakat karakter yarattıktan sonra oyuna girerken bu hatayı alıyorum ''Cannot find blank texture'' snra oyun kapanıyor sorun nedir acaba ?http://imageshack.us/photo/my-images/3/erork.png/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilkagan -- 24 Temmuz 2011; 15:44:12 >
  • Hata hakkında Screen koyarsan yardımcı olmaya calısırız.
  • oyunda asılı kaldım, id troj, buna da bi çözüm bulamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROJ

oyunda asılı kaldım, id troj, buna da bi çözüm bulamıyor muyuz?

Halletmiş olmam gerek. Tekrar denermisin ?
  • sitedeki online kısmından düştü ama halen oyunda
  • Yapabileceğim herşeyi denedim son çare serverı kapatıp geri açtım. Girebilirsin şuan.
  • quote:

Yapabileceğim herşeyi denedim son çare serverı kapatıp geri açtım. Girebilirsin şuan.

girdim, teşekkür ederim.

serverin kapanmasına sebep olduğum için de diğer arkadaşlardan özür dilerim ;)
  • Rica ederim görevimiz.

Her serverda yaşanabilen, her oyuncunun başına gelebilir birşey bu.

iyi oyunlar.
  • Panelin durumu neden böyle fix yapamiyoruz kötü oluyor biraz birde darklord biraz güçlü olmuş sanki onuda incelerseniz sevinirim
  • rage nin 10 resten sonra point dağılımı nasıl olmalı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul Master

rage nin 10 resten sonra point dağılımı nasıl olmalı??

bana sorabilirdin selim (:
    rage için tüm statlara basman gerek, pvp için ene ye ağırlık vermelisin, 10reste 10k pointin varsa, str 2k agi 2k vit 2k ene 4k, olabilir, ya da eneden strye biraz aktarım yapabilirsin ;) vit biraz kısabilirsin. 1kez kastım gözüme çarpan şekliyle bence bu şekil olmalı, bi server açıp ya da fun serverda denemek lazım yinede (:
  • Ugur Sezay yada Emrah Beyler Biriniz Şu Sitedeki Panele bir Bakın harbiden yeter ama Sezaya Yazıyorum adam Çevrim dışı kimse görmüyormu bu sitenin hali ne arkadaşım ?
    Her defasında Skiller gidiyor Eyvallah'da Point verdik Agi patladı Biz ne yapıcaz şimdi ? Hadi onuda Boşver 10 reslik adamlar Fixliyemiyor onlar ne yapıcaklar şu siteye bir bakın
  • Panel Bakimdadir!
    Panel in maintenance.

Panele girdiğinizde karşınıza çıkan yazı... Sakin olun yani farkındayız herşeyin. Normalde point fix olayı hiç olmayacaktı bile. İlk başta siteden kaldırmayı unutmuşuz öyle devam ettik bizde. Pointlerinizi düşünerek verin bi süre yapıcak birşey yok şuan. Sorun halledilene kadar durum böyle. Bu arada Xoßi'nin adı Erhan.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.