Şimdi Ara

Üstün Görüntü Kalitesi Lideri HUMAX UHD 4 TUNE 4K İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Almanya'dan bir tanıdığım vesilesi ile Türkiye'ye gelirken getirttiğim bu şaheser cihaz elime geçti. İlk izlenim olarak cihazın görüntü kalitesine diyecek bir şey yok ki zaten meraklıları ve üstatlar daha iyi bilir HUMAX 'ın gerçekten hem görüntü kalitesi hemde cihazın ömür olarak dayanıklılık anlamında vereceği pekte bir taviz yok. Menüsü inanılmaz profesyonel ancak tek bir sorun var ki alman forumlarında da birçok kişi dile getirilmiş kanal listesi düzenlemesi sorunlu. Kanalları kendime göre sıra yapıp o şekilde kayıt etmeme rağmen bir şekilde bazı kanalları kaydırabiliyor. Şuana kadar bu cihazla ilgili hiç yazılım çıkmamış, umuyorum ilk güncellemede bu sorun ortadan kalkacak. Onun haricinde diyebilecek tek bir kelime bile yok. FİLBOX modül ile birlikte kullanıyorum ve tamamen sorunsuz. Kullandığım panel çok iyi olmamasına rağmen verdiği görüntüyü aşağıda sizlerle paylaştım. Umarım fikir edinmeniz adına yararlı olur. Görüntüler cep telefonu ile çekildiğinden gerçeği yansıtması mümkün değil ama en azından fikir verebilir diye düşünüyorum :)
    Saygılar...

Üstün Görüntü Kalitesi Lideri HUMAX UHD 4 TUNE 4K İncelemesi  Üstün Görüntü Kalitesi Lideri HUMAX UHD 4 TUNE 4K İncelemesi  Üstün Görüntü Kalitesi Lideri HUMAX UHD 4 TUNE 4K İncelemesi
     Üstün Görüntü Kalitesi Lideri HUMAX UHD 4 TUNE 4K İncelemesi  Üstün Görüntü Kalitesi Lideri HUMAX UHD 4 TUNE 4K İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xploods -- 20 Ağustos 2016; 1:15:59 >

• Fiyat neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende merak ettim fiyat olarak ne kadara geldi size?

• Bana Almanya'dan 210 Euro fiyata geldi arkadaşlar. Kutusunu kendim açtım, 2. el filan değil. Türkiye'de ki fiyatlar malum 1.500,00 TL. den aşağı yok.
  • xploods X kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun,
  • hayırlı olsun
    uygun fiyata gelmiş.
    iptv eklenebiliyor mu ?
  • xploods X kullanıcısına yanıt
    bende birtane almak istiyorum ama en uygun 237€ olarak görünüyor. Acaba arkadaşınız nereden aldı ? Ekim ayında gidicem almanyaya gelirken getirmek isterim acıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligoe

bende birtane almak istiyorum ama en uygun 237€ olarak görünüyor. Acaba arkadaşınız nereden aldı ? Ekim ayında gidicem almanyaya gelirken getirmek isterim acıkcası

Hocam arkadaşımda saturn mağazasının indirim kuponu vardı. Normalde saturn' de 249€ fiyat ama indirimli aldığı için 210€ 'ya aldı. 237€ güzel fiyat bence yeri belirleyin direk alın. Ama duyduğum kadarı ile bu cihazın klonları piyasaya sürülmüş bu sebeple güvenilir yerden almanızı tavsiye ediyorum. O kadar para veripte çakma cihaz alırsanız çok kötü olur. Bence 12€ için bu risk alınmaz o yüzden orada herhangi bir Mediamrkt veya Saturn mağazasından satın almanız daha isabetli olur diye düşünüyorum. Ki almanyada çok yayın mağazalardır. Her ikisinde de şuanda görünen fiyat 249€ , Saygılar.

• Hayırlı olsun çok güzel bir cihaz almışınız menüsü karışık kullanımı zor bir cihaz ama alışınca iyiki almışım diyorsunuz benimde kısa bir süre test etme imkanım oldu çok beğenmiştim
  • İyi geceler

Ayni cihazdan bende de var ancak bir türlü kuramadım. Usb ile kanal yukleyebilir miyim? Uydu secimini bir turlu yapamıyorum

• kumadadan home tuşuna bas kanal ayarları -kanal araya gel okeyle şifre 0000 okeyle siviç tipi (merkezi sistem olduğu için)disegc seç.daha sonra TÜRKSAT uydusunu seç(disgc a yap) hötbört uydusunu ise (disegc b yap) daha sonra TÜRKSAT uydusu üzerinde okeyle uydu ayarı menüsü çıkar burdan transponderi test et seçeneğine gel olkeyle burda trnsponder listesi çıkar burda çıkan listede kullanıcı tanımlıyı seç okeyle alıcı-verici ayarları diye yer çıkar burda frekans 12380 sembol hızı:27500 yap sinyal ve kalite geldiğinde alttaki okey seçeneğini seç.daha sonra gelen menüde tekrar okey de.türksat uydusu çıkar burdan transponder yazan yere gel trasnponderin altında girdiğimiz frekansı göreceksin kumandadan + tuşuna bas arama seçeneğini şebeke arama açık yap okeyle.daha sonra transponder yazan yerin altındaki ara seçeneğini seç.cihaz türksattaki bütün kanalları buluyor.hötbört için ise sadecene tarat onda frekansları kendi buluyor.

• Merhaba öncelikle iyi bayramlar. Cihaz hayırlı olsun. Bu cihaz için öğrenmek istediğim Otomatik Timeshift özelliği varmı?
  • Fiyatı çok kötü yalnız o fiyata konsol alınır..

• Güzel ama düz cihaz bildiğim kadarıyla. Yani Enigma 2 açık kaynak kodlu değil. Görüntü kalitesi ise oldukça iyi deniyor.
  • bu ürünün bluetooth özelliği soundbarları destekliyor mu?
  • 1000 lira üzeri para verip Netflix hesabımı bile kullanamayacağım cihazı ne yapayım ki? Bu kadar premium bir cihazda nasıl desteklenmez anlaşılır gibi değil. Gerçi TR de desteklemiyoruz demiş Netflix ama Humax 'ın bunu çözmesi gerekirdi.

• Bu cihazi kullananlar varmi . Ne durumda cikan guncellemeler. Ve gercekten goruntu kalitesi hd kanallarda farkettiriyomu

• Bu cihazi kullananlar varmi . Ne durumda cikan guncellemeler. Ve gercekten goruntu kalitesi hd kanallarda farkettiriyomu

• Enigma2 yazılımlı cihazlara bakınız, bu cihaz standart yazılımlı, yarın öbür gün destek kesilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.