Şimdi Ara

Üstün Alman teknolojisi golfun ses yalıtımı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
220
Cevap
2
Favori
11.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kıyamet kopacak bu yıl belli oldu

Alıntıları Göster
    Ben milletten helallik almaya gidiyorum , yarın kıyamet kopacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Golf 7'ye en vurulmayacak yerden konu açmış arkadaş. Eskisen 2016 golf 7 şu anda 2014 Superb arada türlü japon alman araçları sahibi olmuş uzun vade kullanmış birisi olarak yazıyorum. Golf ün en iyi olduğu yer yalıtım. Premium araçlardan sonra C sınıfında güncel araçlar içinde en iyisi. Ama tabiki yol tutuş asla bir Astra ya da Focus değil. Dizel için performans yine Asra değil. Sorunsuzluk desen dsg malum. Ama yani özellikle memnun kaldığım yani yalitimdı. Üzgünüm gerçekler bu şekilde.

• 2014 golf 2012 f30'umdan daha sessiz. çok fark yok ama daha sessiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

1 .hb tam tersine sedanın daha az yalitimlidir
    2.madem bunu arayıp buldun octaviayi da koysaydın bi şuraya aslan parcasi
    Yorumdan belli bilgin yok fikrin var neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yukarıda size bir şey sordum cevap vermemişsiniz/verememişsiniz.

Konuda atmosferiğin yeryüzündeki gölgesi ve 4 ileri otomatiğin savunucusu ünlü VAG karşıtı Commandx eksik. Onu da alıntılıyorum kaçırmasın

Alıntıları Göster
    Golfe patlak dsg deyin kazik fiyat deyin almanyada siradan halk arabasi deyin ama yalitimi kötü demeyin yada kulak burun boğaza görünün oldu mu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Golfe patlak dsg deyin kazik fiyat deyin almanyada siradan halk arabasi deyin ama yalitimi kötü demeyin yada kulak burun boğaza görünün oldu mu hocam

Alıntıları Göster
    Golf pahali da Civic ucuz mu ?

Evet veya hayir demek bu kadar zor mu?

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Ya sabır
    Hb in fotosunu da koymuş bir arkadaş bak bakalım daha mi iyiymis

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Golf e gore ucuz tabi
    Baya hemde

• İçi sizi dışı dünyayı yakar pardon zehirler. Bu yüzden tartışmaya gerek yok dünyayı zehirlediği kendi anavatanında bile tescillenmiş markayı tartışarak muhattap almış olursunuz değmez hiç konuşmayın konuşanlarıda görmezden gelin mutlu mesut zehirlenip gitsinler

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam o islere girersek once bizim dpf yi sanayideki mahmut ustaya iptal ettirerek zehir sacanlari bi ele almamız lazım

• Üstün alman teknolojisimi:) başlik bile itici kici kirik araba işte almiş başini gidiyor yaltimi 10 numara olsa ne olucak adi üstünde woswos...

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Bunu yapan kendini isteyerek zehirler ama malum marka fabrika çıkışlı standart donanım olarak zehirleme özelliğini satmış yıllarca.

Burada mesele araba kalitesi değil mesele insanları dolandırmak, doğayı göz göre göre yalan söyleyerek hile yaparak kirletmek.

• Nedir bu vw takıntısı bu forumdaki bir takım Zevatın. 3,5 sene golf 7 sahibi oldum. Şirket aracı olarak ta civic çok kullandım. Aradaki Kalite farkı bariz. Bu haliyle yalıtıma da yansıyor. Golfün tokluğu yalıtımında da civicle arada fark açmasını sağlıyor. Civic de en gıcık olduğum şey arkada klima üfleci olmamasıydı. Bu yüzden öndekiler donuyor, arkadakiler pişiyordu.

• UmutBG U kullanıcısına yanıt
    2008 yerine 2010 legacy neden koymadınız? 2008 modeller camlar çıtasız, yalıtım zayıf ama 2010 modeller çok sessiz. İşin diğer ilginç yanı bu kasa legacy lerin iç mekanı dacia dan hallice.

Üstün Alman teknolojisi golfun ses yalıtımı

• vw ve japon arabalarını kıyaslarsak yalıtım konusunda vw diğer her konuda japon derim.şirket olarak fluence passat octavia mercedes araçlarımız var vw grubu araçlar arıza konusunda maşallah açık ara öndeler.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Arabanın içi 2 dönüm heralde öndekiler serinleyip üşümeye başlamış arkaya daha serin hava ulaşmamış...

• Çok pahalı birşeymi bu yalıtım malzemesi komple her yerini kaplasalar ne oluacak yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Golf 7 sahibiyim. Çoğu konuda (özellikle yol tutuş) memnun değilim çok kez de dile getirdim. Ama yalıtım kesinlikle bunlardan biri değil

• selçux kullanıcısına yanıt
    Maliyet

• DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Onu diyorum ya işte çokmu maliyetli internetten baktımda şimdi öyle pahalı bişeyde değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.