Şimdi Ara

Üstadlar Son ay karar verelim ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlar subat geldi cattı ve arac tercihimi hala tek birisinin ustunde yogunlastıramadım .. Para durumum normalde 10000 ytl idi ama pederden son bi pas aldım 13000 ytl ye cıktım ama bu maximum artık dahası yok ..

Simdi aklımda ;

1- 206 XS var 2000 ve üstü
    2- Honda CVC 1.4 İS 1996 -1997
    3- Opel Corsa 2001-02
    4- Renault Megane Coupe

tercih sıralamam bu sekilde ...

Bu araclar var .. İstediğim aracta ekonomik olmalı , abs olsun , tek kapı olmalı mutlaka , hava yastıgı , klima bunlar olmalı .. Dediğim gibi arac tek kapı olmalı .. en önemlisi bu .

Sizden istediğim yardım hangisini neden alırsınız yada hangisini neden elersiniz . Fikirlerinizi bekliorum ..

Daha önceden düşündüğüm Tigra ,crx , honda cvc 1.5 ex ( eg kasa ) cvc si , brovo , polo gibi aracları artık düşünmüyorum .. ,,,

Birde max 13000 dedim ama uygun bulursam 10000 lik 11000 lik almak bnm için daha iyi olucaktır .

• ben olsam megane coupe ye bakardım.çünkü servis ve parça sorunu yaşamazsın işçilik de ucuz sanıyorum olmazsa opel de olabilir
  • 206 tip olarak hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azaz06 -- 6 Ocak 2007; 14:47:14 >
  • megane 1 euro ncap dan 4 yıldız almıştı. parça ve servis konusunda sorun çıkarmaz. sedan versiyonlarında motor kulakları zayıftı, çabuk gidiyor, orjinal egzost sistemi yaklaşık 6-7 sene sorun çıkarmaz. 110 hp.
    diğer seçeneklere göre nispeten daha sağlam bir üretimdir.
  • bence 4 numara megane coupe...
  • Bencede megane coupe mantıklı duruyo ama mümkünse sarı olmasın arabanın adı çıktı o açıdan...
  • hehe ne acıdan yaw adı cıktı :) walla coupe lere bakıorum bi tane buldum 9500 e :):) megane coupe sarı ama :D
  • Ya abi tigrayı kullananlar kullanıyo diyolar işte sarı meganeleri
    Anla işte ama fiyatları gerçekten çok uygun
  • anladım :) yaw bu iiki kapılı araclardada amma travos var beaa , tigra arıyom hatayda galerinin birine gittim daha tigra arıyorum demedim ha ikinci el bi spor otomobikl varmı elinizde dedim adamın dedigi aynen su
    var abi travos arabası verelim sana dedi tabi meraktan ne olduguna bakacam tigra cıktı .. ankarada gay ler binio diolar allam yaa sevdiğim arabadan soguttular beni böle :) simdikte coupee :) temem sarısı olmasın ama bnm buldugum sarııııııı

adama dicem fiyatta 8600 e veriosan hemen alıcam bakalım ne dicek :) arac 120 bin km de 1999 model servis bakımlı falan fistan :)

bu aracın yakıt tüketimi nasıl acaba ? sonucta 1.6 16V . bana ekonomikte bi arac lasım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oMoN -- 9 Ocak 2007; 0:59:43 >

• Yakıt tüketimi fazla değildir bizim şirkette bi ara meganeler kullanılmıştı 90hplik sanırım 1999 model falan şehir içi 9-10 civarı yakıyodu

Bu arada couplerin çounun adı çıkmış işte yapıcak bişey yok ama kullananda kullanıyo yani bi arkadaşımın abisi 3 yıldır falan tigra kullanıyo Hiç bi sorunuda yok tabi herkes geyiğini yapıyo
  • 206 ya da megane coupe ama 2000 sonrası...
  • Ordaki araçların hepsi çok güzel.Birine yogunlaşmana gerek yok.Km si az,temiz kullanılmış,fiyatı uygun hangisini düşürürsen affetme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.