Şimdi Ara

Üst Model Telefon Seçimi LG G3, Sony Z2, Samsung Note 3,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hergeçen gün telefon piyasası kendini geliştirmeye devam ediyor.
    Htc One kullanıyordum. Sıkıldı başlıkta belirttiğim telefonlarda hangisi kullanım, batarya ve fotoğraf konusunda daha başarılı, özellikle kullanan arkadaşlardan yorum yaparlarsa sevinirim.
    Samsung Note 2 kullandım, İphone 2G den başladım 4S'te bıraktım.
    Htc M7 One 7 kullanıyorum.

• Kamera istiyorsanız HTC dusunmeyin.Xperia Z2 bu modellerde en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben note3 kullaniyorum.Bataryasi gayet iyi kamerasi mukemmel olmasada bence gayet iyi.Sorun varsa alabilirim.

• Yegâne iki telefon vardır alınmaya değer gördüğüm: Samsung Note 3 veya HTC One M8...

Bu ikisinden birini almanızı öneririm...
  • Bende arkadaslar ust model bir telefon bakiyorum. 5 yildir kullandgim Iphone 3Gs maalesef iflas etti.

Z2: Yeni olmasi, Buyuk ekran ve uzun batarya suresi, kamera v.s daha basarili gibi. Sikayet ler de var, Su aliyor, kamera bahsedildigi gibi basarili degil. Cabuk ısınma problemi var

HTC ONE M8: Mukemmel tasarim. Buna cok yakinim ama fazla kullanici yorumu alamadim. Ekran Z2 ve LG3 e gore kucuk. Batarya suresi Z2 ve LG2 ye gore az.

LG2: F/P olarak oldukca cazip gorunuyor. Arttirlabilir kapasite yok ama 32GB yeterli olur bana. En buyuk sorun konusma esnasinda karsi tarafa sesin net gitmemesi(Bu operatore de bagli olabilir) yazilim konusunda gecikme.

Samsung S5: malzeme konusunda cok elestiri almis S3 mini var bende bana da cok kalitesiz geliyor.

Galaxy Note4 ve Iphone 6 da bekleye biliri.

Onceliklerim; Guclu batarya, yuksek ses(muzik icin degil telefon sesi zilde yuksek ciksin) iyi performans, buyuk ekran, Video ve resimleri su anki mevcut akilli telefonlarin hepsinin benim icn yeterli olacagini dusnuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Bende arkadaslar ust model bir telefon bakiyorum. 5 yildir kullandgim Iphone 3Gs maalesef iflas etti.

Z2: Yeni olmasi, Buyuk ekran ve uzun batarya suresi, kamera v.s daha basarili gibi. Sikayet ler de var, Su aliyor, kamera bahsedildigi gibi basarili degil. Cabuk ısınma problemi var

HTC ONE M8: Mukemmel tasarim. Buna cok yakinim ama fazla kullanici yorumu alamadim. Ekran Z2 ve LG3 e gore kucuk. Batarya suresi Z2 ve LG2 ye gore az.

LG2: F/P olarak oldukca cazip gorunuyor. Arttirlabilir kapasite yok ama 32GB yeterli olur bana. En buyuk sorun konusma esnasinda karsi tarafa sesin net gitmemesi(Bu operatore de bagli olabilir) yazilim konusunda gecikme.

Samsung S5: malzeme konusunda cok elestiri almis S3 mini var bende bana da cok kalitesiz geliyor.

Galaxy Note4 ve Iphone 6 da bekleye biliri.

Onceliklerim; Guclu batarya, yuksek ses(muzik icin degil telefon sesi zilde yuksek ciksin) iyi performans, buyuk ekran, Video ve resimleri su anki mevcut akilli telefonlarin hepsinin benim icn yeterli olacagini dusnuyorum.

S5 in kasasindan sikayet edenlerin cogu birakin telefonu kullanmayi eline bile almamistir.Ama iclerinde m8 bence daha iyi.Yeni telefonlari beklemek en mantiklisi

• cemele C kullanıcısına yanıt
    Merak ettim; Note 3'ü neden değerlendirmediniz?..
  • BurayaNerdenÜyeOluyoruz kullanıcısına yanıt
    Htc M8 benide etkiledi. Yabanci sitelerde karsilastirmalari var tabii bazi ozelliklere geciliyor bazi ozelliklerde onde oluyor ama genel olarak beni etkiledi.

Yalniz iki nokta da olumsuz dusunduruyor.

1.) Ekrani kucuk(Home ve Back tusu ekranda oldugu icin kullanim dahada kısıtlaniyor)
    2.) Fiyat olarak da cok pahali gorunuyor. Yani tamam kaliteli ama yapacaginiz işe gore 1.100tl ye LG G2 de alabilirken iki kattan fazlaya M8 almak da acikcasi butce olarak etkilemesede vicdan ve israf olarak etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemele -- 3 Eylül 2014; 12:00:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Htc M8 benide etkiledi. Yabanci sitelerde karsilastirmalari var tabii bazi ozelliklere geciliyor bazi ozelliklerde onde oluyor ama genel olarak beni etkiledi.

Yalniz iki nokta da olumsuz dusunduruyor.

1.) Ekrani kucuk(Home ve Back tusu ekranda oldugu icin kullanim dahada kısıtlaniyor)
    2.) Fiyat olarak da cok pahali gorunuyor. Yani tamam kaliteli ama yapacaginiz ice gore 1.100tl ye LG G2 de alabilirken iki kattan fazlaya M8 almak da acikcasi butce olarak etkilemesede vicdan ve israf olarak etkiliyor.

Fiyati biraz çok hatta gereğinden çok.Fakat içlerinde en iyisi o.G2 de f/p ürünü ama s5 in kasasina kotu diyorsaniz g2ye terim bulamazsiniz.

• BurayaNerdenÜyeOluyoruz kullanıcısına yanıt
    S5 e ben kotu demedim hatta gittigim AVM lerde elime alip kontroller de yaptim.

Genel olarak Samsung icin boyle bir yorum var. Sahsi gorusum P1 serisine kadar sony ericsson kullanmis biri olarak ve en son Iphone 3gs kullaniyorum.

Sony ve Iphone kasa malzeme kalitesi samsung a gore daha tok bir yapidaydi. Htc yi hic kullanmadim.

LG2 yi fiyat olarak belki ikinci bir telefon olarak da alabilirim.
  • Her konuya note 3 yazan arkadaş sen yorum yazma insanları yanlış yönlendiriyosun...
  • lg g3 32 gb öneririm. eğer tasarım, su geçirmezlik hoşunuza gittiyse z2 de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

Her konuya note 3 yazan arkadaş sen yorum yazma insanları yanlış yönlendiriyosun...

Ben mi

• sony xperıa Z2 alırdım ben olsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

Her konuya note 3 yazan arkadaş sen yorum yazma insanları yanlış yönlendiriyosun...

Ben mi

o kendini biliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

Ben mi

o kendini biliyor.

Anladim

• Genel olarak işlemci ve kullanılabilirlik son zamanlarda telefonlar için aynı.
    Fakat Htc One metal kasa ile telefon kullanımı müthiş. Telefon ısınması durumunda en kısa sürede tekrar soğuyor.
    Bununla birlikte kasılma ve donma gibi bir problemle karşılaşmıyorsunuz.
    Tabiki Z2'nin fotoğraf ve Sony kalitesi ile ön plana çıkıyor.
    Lg eski nesil telefonlarına göre G serisi ile büyük bir pazarlama ile atağa kalkıyor.
    Samsung o kadar çok telefon çıkartıyor ki, hızına yetişmek imkansız. Fakat Note 2 kullanmış biri olarak, kesinlikle aklım Note 3 düşünmüyor değilim.
    Ama Z2 işte ağır basıyor.
  • Sony magazaları Z2 için 9 taksit yapıyor. Yarın bakmaya gidicem. Herhalde Sony Z2 en iyi seçim olacak.
    Renk olarak beyaz düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

Sony magazaları Z2 için 9 taksit yapıyor. Yarın bakmaya gidicem. Herhalde Sony Z2 en iyi seçim olacak.
    Renk olarak beyaz düşünüyorum.

Fiyat ne kadarmış.
    Siyahin çerçeve si bana daha hoş geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

Hergeçen gün telefon piyasası kendini geliştirmeye devam ediyor.
    Htc One kullanıyordum. Sıkıldı başlıkta belirttiğim telefonlarda hangisi kullanım, batarya ve fotoğraf konusunda daha başarılı, özellikle kullanan arkadaşlardan yorum yaparlarsa sevinirim.
    Samsung Note 2 kullandım, İphone 2G den başladım 4S'te bıraktım.
    Htc M7 One 7 kullanıyorum.

Üst segment telefon 2 gb ram li olmamalı 3 ler varken. Bu durumda z2 devreye giriyor. M8 hem 2 gb hem ekran küçül hem kamerası kötü ama en pahalısı da 2500 TL. G3ün de 3gb ram li sini almak istiyorsanız hemen hemen z2 ile fiyata denk gelıyor. Hep söylerim, Mağazaya gidin hangisi elinize göüzüne hoş geliyorsa onu alın. Ama Phablet kategorisinde alacaksanız note4 ü bekleyın bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.