Şimdi Ara

USB SES KARTI DEVRESİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı ramazanlar bilgisayar için usb ses kartı yapmak istiyorum ama internette bulduğum devrelerin genelinde karantina günlerinde ulaşamayacağım entegreler kullanılıyor. Devreyi mikrofonlu kulaklık için yapmak istiyorum kasamın ön panelindeki jacklar çok sağlıklı olmadığı için usbden ses giriş çıkışı yapmak istiyorum. Daha önce bu konuyu deneyimlemiş arkadaşlar da karşılaşabileceğim sorunlardan bahsederse çok mutlu olurum saygılar sevgiler.

• Çok uğraşırsınız gibime geliyor tabi uğraşmak kendin yapmak çok güzel ve zevk verici birşey helede sonuç başarılı olsura değmeğin kefine.Kendimden biliyorum.
    bunun için yeterli bilginiz ve tecrübeniz varmı bilmiyorum. Varsa zaman da müsaitse sorun yok uğraşın.
    Ama hazır satılanlar 15 le 40-50TL arası çok basit ve kutulu var USB ses kartı fiyatları diye aratın çok çeşit var.https://www.google.com.tr/search?sxsrf=ALeKk03LbLnuS3th4dbPgKN21rqUeHhOSw:1589055296680&source=univ&tbm=isch&q=diy+usb+sound+card+circuits&sa=X&ved=2ahUKEwj7qvKjzKfpAhUhz4UKHZLpA80QsAR6BAgDEAE&biw=1280&bih=854

• Hocam kartın hazırı zaten 15tl türkiye sitelerin de. İnternet den kargo getirmek günümüz de 10tl civari değmez yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.