Şimdi Ara

USB Hakkında Herşey (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.513
Cevap
25
Favori
577.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bn bi sorunum var çözmeme yardımcı olursanız çok sewinirim..

Philips 3.5 inç 500 gb taşınabilir harddiskim var internet cafeden yaklaşık 70 gb'lık film attım herşey normal bi şeklde. 1 saate kadar tekrar gittim devam edicektim ama harddiskin içinde hiç birşey olmadığını gördüm sadece ilk attığım 3 tane film duruodu içinde, onuda kopyalarken iptallemiştim.ewe geldim harddiski taktım filmler gene yok .Bu gün tekrar gittim cafeye sorunun ne olduğunu bulmak için 2 masa açtırdık 1. masada verileri kopyaladım gene çıkardım harddiski 2. masaya taktığımda sanki hiç bişey atmamışım gibi eskisi gibi sadece 3 film duruodu harddiski defalarca biçimlendirdim ama gene aynı şey oluo acaba internetteki o açılan masada bişeymi var ??

• quote:

Orjinalden alıntı: husky77

Arkadaşlar bn bi sorunum var çözmeme yardımcı olursanız çok sewinirim..

Philips 3.5 inç 500 gb taşınabilir harddiskim var internet cafeden yaklaşık 70 gb'lık film attım herşey normal bi şeklde. 1 saate kadar tekrar gittim devam edicektim ama harddiskin içinde hiç birşey olmadığını gördüm sadece ilk attığım 3 tane film duruodu içinde, onuda kopyalarken iptallemiştim.ewe geldim harddiski taktım filmler gene yok .Bu gün tekrar gittim cafeye sorunun ne olduğunu bulmak için 2 masa açtırdık 1. masada verileri kopyaladım gene çıkardım harddiski 2. masaya taktığımda sanki hiç bişey atmamışım gibi eskisi gibi sadece 3 film duruodu harddiski defalarca biçimlendirdim ama gene aynı şey oluo acaba internetteki o açılan masada bişeymi var ??

İnternetteki bilgisayarda da sorun olabilir. Bunu anlamak için bilgisayarınızı başka bir bilgisayardan veri atıp deneyiniz..

• Arkadaşım saten internetteki bilgisayarda sorun oldunu kesin olarak anladım ... çünkü sadece oradan attım bilgiler kayboluyo ve hangi masadan atarsam atim kayboluo dediğim gibi masanın birinden veri attık diğerine gittik baktık yok veriler... acaba bu sorunu yaratan bi programmı yoksa başka bi sebepmi bulmak istiyorum bunun çözümünü...
  • quote:

Arkadaşım saten internetteki bilgisayarda sorun oldunu kesin olarak anladım ... çünkü sadece oradan attım bilgiler kayboluyo ve hangi masadan atarsam atim kayboluo dediğim gibi masanın birinden veri attık diğerine gittik baktık yok veriler... acaba bu sorunu yaratan bi programmı yoksa başka bi sebepmi bulmak istiyorum bunun çözümünü...

Virüs de olabilir. Onun için linkedeki dosyayı indirin ve harici hddnizin içine koyalayıp progrmaı orada çalıştırın..
    http://kahtametem.meb.k12.tr/sil.rar
    Linkteki dosyayı indirip çalıştırın. işlem bitinceye kadar yaklaşık 3 dakika bekleyin. bilgisayarı kapatıp açın.

• Öncelikle bizlerin USB_yle ilgili sorunlarına bu denli yardımcı oldup çözümler ürettiğiniz için teşekkür ederim..

Benim sorunum şu: Bilgisayarıma USByi bağlıyorum, sağ alt tarafta "Donanımı güvenle Kaldır" simgesi gözükmesine rağmen, bilgisayarımda USBnin simgesini göremiyorum, USBmin içine giremiyorum.. Aynı sorun birden fazla USByle de tekrarlanıyor..

Ek bir bilgi vermek gerekirse, Nokia telefonumu bilgisayarıma bağladığımda, USB modunu seçersem aynı hata tekrarlanıyor, ancak Nokianın telefonla bağlantı programlarını kullanınca telefonun hafıza kartına ulaşabiliyorum..

Daha önce yazılan sorunlara göz atmama rağmen benim sorunumu bire bir karşılayan bir yorum göremedim.. Service Pack3 le ilgili bişeyler yazmışsınız ama yaklaşık bir ay önce USBlerim bilgisayarımda sorunsuzca çalışıyordu ve ben bi aydır Windowsa herhangi bir yükleme yapmadım...

• bi sorum olcaktı .. Bende 4GB usb Flash bellek war . 2 qüne kadar hiçbir sorun yoktu . flash belleği wista bi pc e taktım içine bi kaç bişiy attım sonra çıkardım ewdeki pc me takıyorum . usb flash belek tanınmadı die yazı qelio başka pc e takıyorum qene aynı yazı qeliyor . pgram attıgım pc e takıyorum ordada aynı yazı qeldi ne yapcam Lütfen yardım ...
  • Dostum linktt nod found dio başka bi çözümü olan yokmu ?
  • quote:

Dostum linktt nod found dio başka bi çözümü olan yokmu ?

http://www.zshare.net/download/50726233cd26dfc3/
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre232

Öncelikle bizlerin USB_yle ilgili sorunlarına bu denli yardımcı oldup çözümler ürettiğiniz için teşekkür ederim..

Benim sorunum şu: Bilgisayarıma USByi bağlıyorum, sağ alt tarafta "Donanımı güvenle Kaldır" simgesi gözükmesine rağmen, bilgisayarımda USBnin simgesini göremiyorum, USBmin içine giremiyorum.. Aynı sorun birden fazla USByle de tekrarlanıyor..

Ek bir bilgi vermek gerekirse, Nokia telefonumu bilgisayarıma bağladığımda, USB modunu seçersem aynı hata tekrarlanıyor, ancak Nokianın telefonla bağlantı programlarını kullanınca telefonun hafıza kartına ulaşabiliyorum..

Daha önce yazılan sorunlara göz atmama rağmen benim sorunumu bire bir karşılayan bir yorum göremedim.. Service Pack3 le ilgili bişeyler yazmışsınız ama yaklaşık bir ay önce USBlerim bilgisayarımda sorunsuzca çalışıyordu ve ben bi aydır Windowsa herhangi bir yükleme yapmadım...

Muhtemelen USB donanımlarınız sürücü harfi almadığından bu tür bir sorunu yaşıyorsunuz. USB aygıtınızı takın ve bilgisayarım kısayolu sağ tık/yönet/disk yönetimine gelin ve orada usb depolama aygıtınızı görüyorsanız üzerine gelip sağ tıklayın ve sürücü harfi ve yolu değiştirden sürücü harfi atayın. Herhangi bir harf verebilirsiniz..

• quote:

Orjinalden alıntı: MiraG3ShadoW

bi sorum olcaktı .. Bende 4GB usb Flash bellek war . 2 qüne kadar hiçbir sorun yoktu . flash belleği wista bi pc e taktım içine bi kaç bişiy attım sonra çıkardım ewdeki pc me takıyorum . usb flash belek tanınmadı die yazı qelio başka pc e takıyorum qene aynı yazı qeliyor . pgram attıgım pc e takıyorum ordada aynı yazı qeldi ne yapcam Lütfen yardım ...

Muhtemelen donanımsal bir arıza meydana gelmiş. Diğer bilgisayarlarda da aynı hatayı vermesi bunu gösteriyor. Yapacak birşey yok. Garantiye göndersenzi iyi olur..

• quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

Öncelikle bizlerin USB_yle ilgili sorunlarına bu denli yardımcı oldup çözümler ürettiğiniz için teşekkür ederim..

Muhtemelen USB donanımlarınız sürücü harfi almadığından bu tür bir sorunu yaşıyorsunuz. USB aygıtınızı takın ve bilgisayarım kısayolu sağ tık/yönet/disk yönetimine gelin ve orada usb depolama aygıtınızı görüyorsanız üzerine gelip sağ tıklayın ve sürücü harfi ve yolu değiştirden sürücü harfi atayın. Herhangi bir harf verebilirsiniz..

maalesef söylediğiniz yerde usb aygıtı görünmüyor :/

• quote:

quote:

quote:

maalesef söylediğiniz yerde usb aygıtı görünmüyor :/

USB aygıtınızı başka bir bilgisayarda denediniz mi ? Orada da aynı hatayı alıyor musunuz?

• hayır, diğer bilgisayarlarda normal bi şekilde çalışıyor
  • quote:

hayır, diğer bilgisayarlarda normal bi şekilde çalışıyor

Peki bilgisyarınızın diğer usb girişlerinde usb aygıtınızı denediniz mi? Bir de USB aygıtınızı taktıktan sonra donanım tanındı sesi geliyor mu?

Olmazsa bilgisayarınızı bi kaç gün önceki bir zamana, geri yükleme noktasını kullanarak, geri yükleyiniz.
  • yok abi o söylediğin tüm yolları denedim, hatta bundan önceki bikaç soruna yazdığınız yorumları da okudum ve onları da denedim ama işime yaramadı..usbyi takınca ve çıkartınca ses gelmesine rağmen dosyaların içine giremiyorum, ancak ilk yorumumda belirttiğim gibi telefonumun hafıza kartını USB modunda görmememe rağmen, nokianın kndi programını kullanınca dosyalara ulaşabiliyorum...
    bu geri yükleme noktasından kastınız nedir?
  • quote:

yok abi o söylediğin tüm yolları denedim, hatta bundan önceki bikaç soruna yazdığınız yorumları da okudum ve onları da denedim ama işime yaramadı..usbyi takınca ve çıkartınca ses gelmesine rağmen dosyaların içine giremiyorum, ancak ilk yorumumda belirttiğim gibi telefonumun hafıza kartını USB modunda görmememe rağmen, nokianın kndi programını kullanınca dosyalara ulaşabiliyorum...

Şimdi dosyaların içine giremiyorum demişsiniz. USB aygıtınızın kısayolu bilgisayarım'a geliyor mu ?

yardım ve destek bölümüne girerseniz sistem geri yüklemeye ualaşabilirsiniz. Bilgisayarı birkaç gün öncesine geri yükleyebilirsiniz.
     USB Hakkında Herşey

• quote:

quote:

yok abi o söylediğin tüm yolları denedim, hatta bundan önceki bikaç soruna yazdığınız yorumları da okudum ve onları da denedim ama işime yaramadı..usbyi takınca ve çıkartınca ses gelmesine rağmen dosyaların içine giremiyorum, ancak ilk yorumumda belirttiğim gibi telefonumun hafıza kartını USB modunda görmememe rağmen, nokianın kndi programını kullanınca dosyalara ulaşabiliyorum...

Şimdi dosyaların içine giremiyorum demişsiniz. USB aygıtınızın kısayolu bilgisayarım'a geliyor mu ?

yardım ve destek bölümüne girerseniz sistem geri yüklemeye ualaşabilirsiniz. Bilgisayarı birkaç gün öncesine geri yükleyebilirsiniz.

tamam abi çok teşeküer ederim onu da denerim.. olmadı son çare format, ya da burda bil. müh okuyan arkadaşlara bi danışırım böyle size de zor çünkü, görmeden zor oluyor biraz

• Arkadaşlar konuyu nereye açmam gerekior bilemedim ve buraya açmaya karar verdim. Taşınması gerekn biyer varsa mod arkadaşlardan rica ederim.

Şimdi arkadaşlar benim sorunum bilgisayarıma USB girişle bağladığım cihazların otomatik driverinin yüklenmemesi. Daha önce USB ye taktığım flashdisc, Kart okuyucuyu pc otomatik gördüğü halde, heralde yüklediğim bi programdan olsa gerek iptal olmus durumda anlmayan arkadaşlar için resimli olarak göstereceğim.

USB Hakkında Herşey

http://img12.imageshack.us/img12/1890/77550673.jpg

üstteki resimde görüldüğü gibi normalde takmıs olduğum kart okuyucuyu görüor. çünkü kaldır seceneği sağ altta cıkıor. Fakat bilgisayarımı açtığımda kart okuyucuyu göremiorum. bunun sebebi otomatik driver yüklememesi sanırım.
    Bende windows xp var vista görünümlü ve ingilizce windows kullanıorum. Fakat problemler kesinliklle bunlardan kaynaklanmıor cünkü uzun zamandır kullanıorum vista temasını bi problem yokdu yeni çıktı. Format bu işi bence çözer ama ben işin basit bişeyden kaynaklandığını düşünüorum. Hemde böle seylerden format atarak kurtulmayı deil bilen bi arkdaşdan örenmeyi tercih ederim.
    Şimdiden yardım eden arkadaşlardan allah razı olsun.

Ayrı olarakda sistem geri yükleme çalışmıor benim bilgisayarda nedenini bilemiorum ama :( Herhangi bi gün seçemiyorum.

USB Hakkında Herşey

https://store.donanimhaber.com/b6/9e/6a/b69e6ac14606b6395502a3009c94dc2a.jpg
    NOT: BU MESAJI BAŞKA Bİ YERDE KONU OLARAK AÇMIŞTIM BURAYA TAŞIDIM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lWolkyl -- 11 Mayıs 2009; 14:21:27 >

• çok güzel paylaşım sağolun ve çok ayrıntılı +++
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenjinn

Arkadaşlar konuyu nereye açmam gerekior bilemedim ve buraya açmaya karar verdim. Taşınması gerekn biyer varsa mod arkadaşlardan rica ederim.

Şimdi arkadaşlar benim sorunum bilgisayarıma USB girişle bağladığım cihazların otomatik driverinin yüklenmemesi. Daha önce USB ye taktığım flashdisc, Kart okuyucuyu pc otomatik gördüğü halde, heralde yüklediğim bi programdan olsa gerek iptal olmus durumda anlmayan arkadaşlar için resimli olarak göstereceğim.

Peki USB aygıtları taktığınız zaman disk yönetiminden bu aygıtları görebiliyor musunz?
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.