Şimdi Ara

USB Hakkında Herşey (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.513
Cevap
25
Favori
577.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol deniycem sonrasında ne olması gerekiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkahn

saol deniycem sonrasında ne olması gerekiyor?

Eğer takılmaz da tarama biterse belleğinize ulaşmanız gerekiyor. İçine girebilir, biçimlendirme de yapabilirsiniz.
  • evet mi hayır diyor?
  • quote:

evet mi hayır diyor?

Evet diyiniz..
  • o bozuk dosyada kalıyor
    sılemedıgım dosyada
    yanı sımdı nolucak bole kalıcakmı?
  • quote:

o bozuk dosyada kalıyor
    sılemedıgım dosyada
    yanı sımdı nolucak bole kalıcakmı?

Beklediniz mi ? Uzun sürer biraz.. Hata mı verdi yoksa.. Olmazsa verdiğim komuttaki r 'yi sırayla şu komutlarla değiştirip deneyiniz: x , v

Bunun haricinde yapacak birşey yok (benim nazarımda..)
  • o bozuk dosya hatası verdı dediğim
    gitti mi 8 gb şimdi?
    tüh
  • quote:

o bozuk dosya hatası verdı dediğim
    gitti mi 8 gb şimdi?
    tüh

recorvy (geri getirme) programlarını bi kullan. Belki dosyaları geri getirebilirsiniz.
    PC Inspector File Recovery 3.0 TR
    www.freewebtown.com/freesoft12/program/pcfr.zip
  • saol deniycem
  • ben bu adresten ındıremedımde?
  • quote:

ben bu adresten ındıremedımde?

Dostum link ölmüş galiba.. Sen googleden arat artık. Değişik programlarda deneyebilirsin..
    http://resim.donanimhaber.com/m_7492114/mpage_1/key_//tm.htm#7492114
  • tamam saol
  • indirdim o proyu kullanadım ama
  • arkadaslar bir sorunum var.
    pc me format atmadan once usb ler hızlı çalışıyordu hiç sorun yoktu ama format attıktan sonra artık usb bagladığımda sol altta uyarı cıkıyor

"BU USB AYGITI YÜKSEK HIZLI USB 2.0 BAĞLANTI NOKTASINA BAĞLANIRSA DAHA İYİ ÇALIŞIR."

bu uyarı butun (4tane) usbleride denedim hepsinde aynı uyarıyı veriyor.ve cok cok yavas calısıyor usbler

ne yapmam lazım tskler
  • quote:

Orjinalden alıntı: eXaLs

arkadaslar bir sorunum var.
    pc me format atmadan once usb ler hızlı çalışıyordu hiç sorun yoktu ama format attıktan sonra artık usb bagladığımda sol altta uyarı cıkıyor

"BU USB AYGITI YÜKSEK HIZLI USB 2.0 BAĞLANTI NOKTASINA BAĞLANIRSA DAHA İYİ ÇALIŞIR."

bu uyarı butun (4tane) usbleride denedim hepsinde aynı uyarıyı veriyor.ve cok cok yavas calısıyor usbler

ne yapmam lazım tskler

Anladigim kadariyla usb lerini 2.0 olarak degil de 1.1 olarak goruyo ve bu hatayi veriyor yavaslamasinin sebebi de bu usb driverlerini yuklersen sorun cozulecegini saniyorum
  • Benim de soyle bi problemim var 2.5" external hdd aldim wdnin 320gb hdd sorun su ki donanimi guvenli kaldir dedigim de kaldirmiyor hala calisiyor diyor /bunu her defasinda yapiyor.Acaba bi sorun yasarmiyim ilerde takip cikarirken bunu ogrenmek istiyorum yoksa cihazla ilgili bi problemden soz edebilirmiyiz
  • quote:

arkadaslar bir sorunum var.

ne yapmam lazım tskler

Formattan sonra XP servis Pack2 yi kurmuş muydunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: quentin

Benim de soyle bi problemim var 2.5" external hdd aldim wdnin 320gb hdd sorun su ki donanimi guvenli kaldir dedigim de kaldirmiyor hala calisiyor diyor /bunu her defasinda yapiyor.Acaba bi sorun yasarmiyim ilerde takip cikarirken bunu ogrenmek istiyorum yoksa cihazla ilgili bi problemden soz edebilirmiyiz

Cihazla ilgili bir sorundan söz edemeyiz. Bu bilgisayarınızdaki programlarla ilgili olan bir durum. O anda muhtemelen bilgisayarınız harici hddnizi kullanıyordur ya virüs programınız hddnizi denetliyodur ya da hddnize veri kopyalanıyor olabilir.

Güvenle kaldır demeden de bağlantıyı kesebilirsiniz. Birinci yöntem olarak, aygıt yöneticisinden evrensel seri yol denetleyicileri altındaki harici hddnize sağ tıklayarak kaldır diyin ya da bilgisayarım kısa yolunda gözüken belleğinize sağ tıklayın. Özelliklerden donanıma tıklayın. Donanım listesinde gözüken harici hddnize çift tıklayın. Açılan pencereden ilkeler sekmesine tıklayın ve orada çabuk uzlaştırma için en iyi duruma getir
    'i işaretleyiniz. Tamam diyerek pencereleri kapatınız.

• quote:

Anladigim kadariyla usb lerini 2.0 olarak degil de 1.1 olarak goruyo ve bu hatayi veriyor yavaslamasinin sebebi de bu usb driverlerini yuklersen sorun cozulecegini saniyorum

Yukledim sorun aynen.Driver dediğiniz Ana kartın cd si icindeki USB Driver yazan değil mi?

Service pack 2 yide kurdum.Ayrıca
  • quote:

quote:

Yukledim sorun aynen.Driver dediğiniz Ana kartın cd si icindeki USB Driver yazan değil mi?

Service pack 2 yide kurdum.Ayrıca

bıosdan USBlerinizi hifh speed yapmış mıydınız? BIOS daki ayarınıza bi bakınız..
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.