Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

usb girişi ses kartı ilemi çakışıyor?

2
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> usb girişi ses kartı ilemi çakışıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      324 Mesaj
      19 Aralık 2006 17:30:48 Konu Sahibi
      Arkadaşlar asus a8v-vm 939 anakart var.Forumdan bir arkdaştan ct4760 ses kartı aldım creativin.
      Neyse makinayı açıyorum ama makina biosta takılıyor.Bu ram check yaparken.
      USB controller ... diyor (done demesi gerekiyor)orada kalıyor ve açılmıyor.
      ses kartını çıkartıyorum ve biostan usb girişleri iptal ettiğimde açılıyor?
      Hiç bir mana veremedim bu olaya.Ne yapmam gerekiyor acaba?

|
      |
      ABD;sömürge,ezilenhalklar,saldırganlık,devlet terörü demektir.ABD, savaş demektir. Atom bombası, nükleer silah, katliam demektir.ABD;Lozan'a atılmayan imza, Sevr'i unutmayan,unutturmayan sinsi hafıza demektir.ABD;"Yeşil Kuşak","Ilımlı İslam", BOP, BİP,BM, NATO,IMF demektir.ABD; Pentagon,CIA ve uzantıları,kirli sermaye,Ermeni diasporası,Yahudi lobisi,loca,Soros, iç karışıklık, satın alınma, psikolojik harp demektir.ABD;İsrail, MOSSAD demektir.ABD;Muavenet'e atılan füze,Paşa'nın uçağına uzanan eldir. ABD; pkk bürosu,pkk kampı,pkk mayını, pkk silahı demektir.ABD;Kandilli dağı demektir.ABD; Türkmen'e atılan bomba, Türkmen kızına yapılan tecavüz, silinen kırmızı çizgi,başa geçirilen çuval,kürt bölücüye uzanan dostça el,"Sayın Başkan(!)" diyen dildir
    • Yarbay
      3555 Mesaj
      19 Aralık 2006 18:12:30
      Bios update deneyebilirsiniz.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      324 Mesaj
      19 Aralık 2006 21:47:42 Konu Sahibi
      deneyeceğim hocam teşekkürler
      |
      |
      ABD;sömürge,ezilenhalklar,saldırganlık,devlet terörü demektir.ABD, savaş demektir. Atom bombası, nükleer silah, katliam demektir.ABD;Lozan'a atılmayan imza, Sevr'i unutmayan,unutturmayan sinsi hafıza demektir.ABD;"Yeşil Kuşak","Ilımlı İslam", BOP, BİP,BM, NATO,IMF demektir.ABD; Pentagon,CIA ve uzantıları,kirli sermaye,Ermeni diasporası,Yahudi lobisi,loca,Soros, iç karışıklık, satın alınma, psikolojik harp demektir.ABD;İsrail, MOSSAD demektir.ABD;Muavenet'e atılan füze,Paşa'nın uçağına uzanan eldir. ABD; pkk bürosu,pkk kampı,pkk mayını, pkk silahı demektir.ABD;Kandilli dağı demektir.ABD; Türkmen'e atılan bomba, Türkmen kızına yapılan tecavüz, silinen kırmızı çizgi,başa geçirilen çuval,kürt bölücüye uzanan dostça el,"Sayın Başkan(!)" diyen dildir
Reklamlar
sohbet
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.