Şimdi Ara

usb bellek xp format sorunu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar asus eee pc1008 ha model sorunlu bir netbook var elimde... gerekli programları kullanıp saatlerce başında bekleyerek sorunsuz bir şekilde usb bellekten format atmayı başardım.. sorunuma gelirsek;

1) çok ilginçtirki format için kullandığım usb takılıyken b.sayar normal olarak açılıyor.. açıldıktan sonra usb çıkartırsam sorunsuz işlem yapıyor.. buraya kadar sıkıntı yok..

2) usb disk takılı değilken yeniden başlat dediğimde ''windows Bir bilgisayar diski donanım yapılandırması sorunu nedeniyle başlatılamadı.

Seçili önyükleme disketinden okunamadı. Önyükleme yolunu ve disk donanımını gözden geçirin.

Windows belgelerine başvurarak donanım disk yapılandırmasını inceleyin ve ek bilgi için donanım başvuru kılavuzlarına bakın.'' siyah ekranında kalıyor.. boot .ini dosyasını inceledim netten araştırarak nasıl olması gerektiğini kontrol ettim fakat windows yolunun aslında ne olduğunu ve boot.ini dosyasında ne yazması gerektiğini anlayamadım.. daha önce bu sorunla karşılaşmış arkadaşlardan acil önerilerini bekliyorum. format demeyin 4 saate yakın sürdü :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.