Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
160
Favori
148.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Konu, üst konulara sabitlenmedikten sonra emeğimin hiç bir anlamı yok, günler içinde kaybolup gidecek ve gamer arkadaşlar yine yanlış yola sapacak.

Hocam olmadı her gün yazarı yaaa Konu gerçekten çok faydalı TR PS+ 149 TL olduktan sonra çok yararlı konu. Hak ettiği yeri bulacaktır inşallah.
  • 1 tane pn tr 1 tane psn usa ps4 de kuruluyormu
  • güzel konu
  • nizzzzzy kullanıcısına yanıt
    evet kurabilirsin.
  • arkadaşlar merhaba bende bu sene yeni playstation 4 kullanıcısıyım.benim bir kaç madde halinde sorularım olacak ama umarım anlayan olur ve bana yardımcı olur.
    1- ben başta gold marketten ps4 aldım ve bu makineyi kullanıp tr den psn ana hesap açtım.fakat makine arızalandı ve bana yeni makine verdiler şimdi yeni makinede önceden açtığım hesabı kullanıyorum ve psn plus üyesi oldumve kullanmaya başladım ve diğer makinedeki ana hesabı iptal etip bu makinedeki hesabı ana hesap yaptım,kullanıyorum anacak ben şimdi us psn açmak istiyorum ucuz oyun almak için us hesabım ana hesap olmak zorunda mı?
    2-us hesabından alacağım para kodlarını tr hesabında kullanabilirmiyim?
    3-us psn hesabıma plus üyeliğimi taşıyabiir miyim?
    4-birde bu us psn hesabını paypal ile nasıl alıyoruz tan onu anlayamdım.

yabilen yokmu yardım edecek
  • gift kart alın demişsinizde gift card almak yerine oyunun dijital sürümünü alamazmıyız. kartlarda fazladan para eklemek gerekir cüzdana.
    http://www.amazon.com/Activision-UP0002-CUSA00219_00-DESTINYTHEGAME01-Destiny-Digital-Code/dp/B00LLIQVDK/ref=pd_sim_vg_1?ie=UTF8&refRID=1AKMCMSMD5JTAG81XKCQ
  • Eline sağlık güzel bir konu olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

gift kart alın demişsinizde gift card almak yerine oyunun dijital sürümünü alamazmıyız. kartlarda fazladan para eklemek gerekir cüzdana.
    http://www.amazon.com/Activision-UP0002-CUSA00219_00-DESTINYTHEGAME01-Destiny-Digital-Code/dp/B00LLIQVDK/ref=pd_sim_vg_1?ie=UTF8&refRID=1AKMCMSMD5JTAG81XKCQ

+1 bunu bende merak ediyorum farkı var mıdır psn den almak ile?.

• quote:

gift kart alın demişsinizde gift card almak yerine oyunun dijital sürümünü alamazmıyız. kartlarda fazladan para eklemek gerekir cüzdana.

ikisie aynı fiyat zaten sadece bu destiny için kod başka oyun alamiyorsunuz.

Bu arada hesaba 120 $ yükledim bu hafta 2 oyun pre-order edicem TR psn den uzak durun kan emici yamyamlar kasım gibi de 15$ sony den gelicek artık gta yı 45$ a alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslinger

quote:

+1 bunu bende merak ediyorum farkı var mıdır psn den almak ile?.

Evet, çok mantıklı denemek lazım. Olur ama neden olmasın. Yani $60 lık oyun için $75 Gift Card olmak zorunda kalmayız.

• Gittigidiyorda bazı satıcılar dijita diye secondary hesap satıyolar. Bu öyle değildir umarım ben bu şekilde almayı düşünüyorum.
  • çok çok önemli bir konu. helal olsun emeğine sağlık..
  • quote:

Alınır tabi ancak her oyunun dijital sürümü amazon a gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

çok çok önemli bir konu. helal olsun emeğine sağlık..

Konu, üst konulara sabitlenmedikten sonra emeğimin hiç bir anlamı yok, günler içinde kaybolup gidecek ve gamer arkadaşlar yine yanlış yola sapacak.
  • Burda hergün bu konuya yorum yazıcak çok kişi var Konuyu okudukça TR psn yöneticilerine her dakika sövüyorum valla nasil rahatlıyorum bilemesiniz
  • Konuya yorum yazılırsa, konu üstler de kalır ama yorum yazılmayıp, sadece okunup geçilirse, kısa zaman içinde kaybolur gider. Konuyu göz önüne taşımak için UP yazarım yada hortlatırım ama bu seferde yanlış anlaşılır. Kendi konunu ne şahlandırıp duruyorsun derler.
  • aynen kesinlikle sabitlenmesi gereken bir konu.
  • Valla konuyu favorilerime ekledim ben,kolay kolay unutmam bu konuyu,unutan veya görmeyen olursada mesaj atarım gerekirse

Daha önce ps3te falan kardeşlik yapmadım hiç,fazla detay bilmiyorum ona bir şey diyemiycem ancak oyun indirmede falan baya ekonomik oluyor.2k15'i psnden indiririm muhtemelen.
  • Henüz ps4 almadım bişeyi merak ettim ps3de tr hesap tan yada us hesap tan aldığımızda bütün hesaplarda oynayabiliyorduk ps4 de durum aynımı

• arkadaşlar selam,
    bu tr plusu devredebiliyormuyuz ? bende us plusa geçmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.