Şimdi Ara

US PSN'DEN PAYPAL İLE ALIŞVERİŞ REHBERİ + 14 GÜNLÜK PLUS ALMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
39
Favori
15.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşe yaradı teşekkürlerl

• İlk mesajdakileri yaptım sorunsuz şekilde aldım teşekkür ediyorum. Ama kafama paypal takıldı. Benden illaki bir telefon numarası istedi bende sallama bir telefon numarası girdim. Şimdi olur da bu telefon numarasına sahip kişi benim paypal hesabımı ele geçirebilir mi ? Ona göre banka kartını sileceğim çünkü.

Eğer öyle bir olay mümkün değilse duracak kenarda zira böyle durumlarda sürekli uğraşmayalım.

• Paypal ile ne uğraşıyorsunuz 5$ lık gift kod alın hesabınıza ekleyin alın oyunu.

• 5$'lık gift card yok, 10$ var min. bu yöntem ile hiçbir zaman gift card'a ihtiyaç duyulmuyor + 14 günlük plus denemesini alıp ekstra plus indirimli oyunları da alabiliyorsun.
  • Hocam bir süre sonra üyeliğe giriş yaparken telefon numarası isteyecek. Yeniyken istemiyor. Ama örneğin 1 ay sonra tel numarası onayı istiyor. Yani giriş yapamayacaksınız. Bence kartı silin. Paypal USA hesabını tek seferlik olarak düşünün. Tek kullanımlık. İlerde alacağınız zaman yeni Paypal hesabı açın.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    hala işe yarıyor mu bilmiyorum ama şifremi unuttum diyip şifreyi yenileyerek telefon numarası isteme olayı bypasslanıyordu eskiden, bir ara us paypal kullanıyordum devamlı bu yöntem işe yarıyordu. uzun süredir kullanmıyorum fixlenmiş olabilir.

yeni hesapta açılabilir her seferinde tabi fark etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hocam bir süre sonra üyeliğe giriş yaparken telefon numarası isteyecek. Yeniyken istemiyor. Ama örneğin 1 ay sonra tel numarası onayı istiyor. Yani giriş yapamayacaksınız. Bence kartı silin. Paypal USA hesabını tek seferlik olarak düşünün. Tek kullanımlık. İlerde alacağınız zaman yeni Paypal hesabı açın.
    Ne olur ne olmaz diye sildim hocam sağolasın.

Edit: silince aklıma geldi plus hediyesini kullanmamıştım kullanmak gerekir mi böyle indirim ile alabileceğimiz başka bir oyun var mıydı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 8 Haziran 2019; 1:23:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Plus hediyesi derken?

14 günlük deneme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de aldım teşekkürler, ayrıca ben kartı siliyorum + hesabı da siliyorum ayarlardan
  • Plus’ı bilmem de Batman Arkham Knight 6 Dolar.

Uzunn zamandır ben de bu yöntemi kullanıyorum, şu anda hala herhangi bir sorun yaşamadan alabiliyorum oyun. Dediginiz problemi de duymuştum. Onu da boni'nin dedigi gibi sifremi unuttum şifreyi yenile deyince halledebliyordunuz. Mtc'de kodlar da dururken bu şekilde uygun fiyata tüm yeni çıkan oyunları alabiliyorduk.

• adres olarak oregon üni adresini verdim telefonuyla beraber beyler adres arayan varsa o şekilde yapsın.

3 dolara aldım teşekkür ederim emeği geçenlerden. Enpara 18 tl çekti.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ben bilmeden eski uspaypal hesabıma giriş yapmaya çalıştım. Telefon istedi bir abd de işyerinin telefonunu yazdım. İngilizce bilmediğim için kod gondermek için istediğinizni tahmin edemedim. Büyük ihtimalle o numaraya kod yolladı. Bir sey olurmu k.kartımı silmemiştim ordan. Bu konuyuda yeni gördüm silmek gerekiyormuş

• örnek adres yok mu arkadaşlar
  • " We've encountered an error while processing your order. Please try again later."

Sürekli bu hata geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 8 Haziran 2019; 11:18:39 >
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    "Aynen dediğin gibi oldu. 2 kez mail açtım. ikincisinde pp ve psn adresilerine kadar dikkat ettim. 1 kere ps den almaya çalıştım olmadı. sonra pcden girip denedim yine olmadı. 5 dk sonra tekrar pc den den denedim oldu. Psn de bir aksaklık oluyor belli. Adres ya alaska ya oregon girin ki tax bize girmesin :)"

aynı hatayı alan arkadaşın yazdığı, belli bir çözümü yok sanırım konsoldan deniyorsanız birde pcden deneyin. olmazdı yeni hesap açın
  • pc den sorunsuz bi şekilde aldım
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    ben hep pc den denedimde yok .. şansımıza demekki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.