Şimdi Ara

URUK HAI ANMA TÖRENİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredie Uruk Hai abimizden haber alamıyoruz. Ben maalesef onun bu fani dünyadan ayrıldığını cennette jinekolog olmak için ahirette tıp eğitimi aldığını düşünüyorum kendilerine sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.

Fakat sadece lafla saygı göstermek bana uymaz. Her zaman davranışlarıma bunu yansıtmışımdır. Hatta çok sevdiğim bir söz var "action speaks louder than words" derler. Bu bağlamda bugün akşam Şişli Cami hocası Hüseyin hocayı aradım. Ve böyle böyle anlattım. Sağolsun kabul etti.

Uruk vefat etmemiş olsa bile biz yine forumdan ayrılışını böyle analım istiyorum. Ve bana yardım etmek isteyen 3 kişiyle de Uruk için diş şeklinde helva ekmek dağıtmak istiyorum.

Hepiniz davetlisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yazmayı unutmuşum. Sabah selasını verdiricem. Öğle vaktinden sonra da namazını kılıcaz Allah izin verirse

• Bekliyoruz hocam

• durduk yere uruk baslıgı acanlar kendi yıkıklıklarını inkar etmek ve tatmın olmak ıcın acan ınsanlardır

• Komik olduğunu mu zannediyosun böyle yapınca
  • Hey hey hey
    Uruk bu forumun en iyi, sabırlı, başarılı, hedef odaklı, azimli, çalışkan abisidir tamam mı? Kimse ona laf söyleyemez derhal uruk’a tapmaya başla

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

Sizce en yıkık, ezik güruh hangisidir?

Arkadaşları hayatlarına devam ederken senelerce masa başında tek başına dirsek çürütüp üniversite sınavına hazırlanan mezunlar mı;

Para, itibar ve ego gibi sebeplerle adını bile duymadığımız fakültelere derecelerle yerleşen, apartman özellerin sıralamalarını yükselten tıpçılar mı;

Tıp istediği halde gelmeyince diş yazan ve sürekli bir aşağılık kompleksi ile hareket edip tıpçılarla kendilerini kıyaslayan dişçiler mi?

Zor bir anket oldu farkındayım lakin bu konunu açıklığa kavuşturulması gerek. 3 yıkık güruh arasından en yıkığı sizce hangisi?

b*ktan trollerımızden bırısı daha gelmıs yukardakılerı yazan ınsanın ruh halını cok merak edıyoum gercekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02152A7C6 -- 2 Aralık 2020; 7:33:30 >
  • Uruk’a tapanlardan biri de gelmiş konuya 2. mesajını atmış, bu çocuk bu konudan çıkmaz tek tek Uruk’a laf eden herkesi alıntılar ve hakaret eder benden demesi, forumda bunun gibiler çok mezunların kralı Uruk’a laf attırmazlar

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

ulan actıgın baslıga bı bak mılletı elestırmeden sunu normal bı ınsanın yazma ıhtımalı var mı cıdden merak edıyorum neyse kg iyi trollukler sana

• Uruk hâlâ sınava mı hazırlanıyor
  • Tamam mezunlar kralınıza laf etmedik sakin olun tüm ülkedeki mezunların kralı kendisi

• 1-2 aydır forumda yoktun tek uruk konusu açılmadı.Geri geldin yine başladı uruk konuları.Bu adamı bu kadar önemsediğine bütün uruk konularını tek tek bulup mesaj atmakla uğraştığına göre uruğa sen tapıyosun herhalde :)

• Arkadaşlar ben Uruk u seviyorum ama hiç açıklama yapmadan Muharrem İnce gibi gittiği için ona biraz darıldım. Ve anma töreni hazırladım. Sizse beleşten like almak için bu yüce düşünceyi göremediniz önyargılı davrandınız size sadece tek bir kelime söylicem VEFA!

•  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.