Şimdi Ara

Urban Terror oynayanlar toplanalım.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
10.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyun nasıl? başlamayı düşünüyorum yani başlayabilirim istersem.. bu oyunu bildiğim kadarıyla linux kullanıcıları oynuyor fakat ben windows 7 kullanıyorum problem olmaz inşallah indirirsem

ayrıcahttp://www.gametracker.com/search/urbanterror/TR/

7 tane türk server varmış fakat sadece 2 tanesi aktif kalabalık oyuncu kitlesine sahipmiş
  • ayrıca ilave edeyim counter strike 1.6 da sxe çalıştırmam gerekiyordu ne yaparsam yapayım sxe çalışmadı ve counter strike ta sxesiz oynanmıyor mecburen başka oyun aramaya geçtim
  • oyun windows, mac os, linux içindir. istediğin platformda oynayabilirsin, hatta gönüllü birileri nintendo ve playstation'a port ediyorlardı oyunu, o noldu bilmiyorum. oyunuwww.urbanterror.info adresinden indirebilirsin. 4.1 versiyonunu indirmeni öneririm, yeni versiyon şu an alpha aşamasında... ama yeni oyun olarak da Quake Live tavsiye ederim...
  • bende bir urban terror oyuncusuyum 3-4 seneden beri urban teror oynuyorum elimde steam dan oynadığım counter strake source var ama her nedense counter strake beni sıkıyor sıkıyor dememde kasıt urban terorun aksıyonuna alışmışım counter bana ağır geliyor oyun içinde ister isteme elim W ve E tuşuna gidiyor aynı anda basıyorum malum alışkanlıkya W ve E tuşlarına basınca hızlı koşacağımı sanıyorum counter da :) :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sireno52 -- 27 Haziran 2011; 17:29:56 >
  • bnde bir cs oyuncusuyumdur ama cs artık online swlerde sıkıyor bi tek arkilerle oynamak zevkli oluyor bnde urban terrore başlıcam söylediklerinize göre gayet iyi bir oyun
  • Bu oyunu cs'den ayıran tek şey Jump olayıdır, ama zevkli bir oyun
  • oha lae 3 senedir oynuyorum. böyle bi konunun oldugunu sanmıyordum tanıdıgm insanlarda yazmış :D

BOOOOOOOOOOOOOO-

4Resistance
  • Bi ara ne oynardım bu oyunu LR300 üm benim canım

Ama sıkıldım normal silahlardan TF2 de roketatar filan daha çok hoşuma gitti nedense

4.2 çıkana kadar oynamicam gibi gözüküyor. Oyun Free olduğu için ve Frozen Sand gönüllü olarak yaptığı için yeni oyun geç çıkıyor
  • Yarın UrT 4.2 piyasaya çıkıyor. İlgilenen arkadaşların yeni versiyonu indirip denemeleri rica olunur. Bu yeni versiyonda güncellenmiş hitboxlar, güncellenmiş haritalar, yeni bir oyun modu, kullanıcı giriş sistemi ve yeni oyuncu animasyonları gibi değişiklikler var. Daha detaylı bilgi için:http://www.urbanterror.info/news/362-the-urban-terror-4-2-release/
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqwertyy

Yarın UrT 4.2 piyasaya çıkıyor. İlgilenen arkadaşların yeni versiyonu indirip denemeleri rica olunur. Bu yeni versiyonda güncellenmiş hitboxlar, güncellenmiş haritalar, yeni bir oyun modu, kullanıcı giriş sistemi ve yeni oyuncu animasyonları gibi değişiklikler var. Daha detaylı bilgi için:http://www.urbanterror.info/news/362-the-urban-terror-4-2-release/

Geliyo haa sonunda tabi gönüllü yapım olunca böyle oluyor. Gecikiyor. Biraz kurcaliyim ama tf2 beni cok sardı geri dönermiyim zıplayabilirmiyimki

• Tr den sunucular açıldımı ona göre yükliycem?
  • Çok fazla düşkün olmasam da ben de arasıra değişiklik olsun diye urban terror oynuyorum. Bu topic'e rastladığımda da tekrar indirmeye karar verdim. Sitesine girdim ve gördüm ki oyunun 4.2 sürümü çıkmış. Sevindim, indirdim ama farkettim ki 1 veya 2 tane TR server var. Onlarda da oyuncu yok. Eskiden az da olsa oynayan fanatik pardusçu arkadaşlar vardı onlar da yok şimdi!?? Kimse oynamıyor mu artık uT?
  • Ben sık sık girip oynuyorum nickim FrOsT Canadian server diye bir server var one takıkyorum, ne küfür nehile hiçbir pislik yapanı görmedim sağlam bir çakıştan sonra haha nasıl koydumlar bile yok.
  • Selam, ben de urban terror oyuncusuyum. 3,5 senedir oynuyorum ve jumper'ım. Silahlı bölümle pek aram yok yani. 4.2 sürümünün betası çıktı ama hataları fazla. Tam sürümünün çıkış tarihi resmi site urbanterror.info'da duyurulur. Jump kısmıyla ilgili herşeyi urtjumpers.com'dan bulabilirsiniz. Resmi urban terror Türkiye sitesi bogazicioyun.com lisans yüzünden bozuk durumda. Türk topluluğu kuracak nitelikli adam kalmadı maalesef. Türk jump topluluğu kurmak isterdim oysa ki :) Oyunla ilgili soru-bilgi vs. için bana urtjumpers.com'dan ulaşabilirsiniz isterseniz, elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Qwerty acaba oyuna dönecek mi bunu sormak istiyorum, dönerse gerçekten çok iyi olur, ondan öğreneceğimiz çok şey var :D

Nicklerim: akekirkyedi (aynı zamanda urtjumpers.com'daki hesap adım) ve algin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akekirkyedi -- 16 Ekim 2012; 10:19:31 >
  • şu hatalarını düzeltsinler, beta sürecinden bi çıksın, o zaman bakarız, bu arada gençler bizi geçti, biz sizin gibi zıplayamıyorduk
  • Oyunda bi kere konuşmuktuk Tayfur abi, geçende gördüm bi tane "qwerty" nicki, portekizli biriymiş, dedim nickini değiştir çalıntı nick kullanma :D urtjumpers.com'da httmann hesabı senin sanırım, mutfak bronze (link) adresinde qwerty a.k.a Wiseman vardı, Wiseman'ı uydurmuş biri demiştin, bende onun yerine httmann yazdırttım :D. Bir de mutfakta orta düzey bi demo yaptım, hata çok, hızlı değil, (link) Fps düşmese mapta 4-5 dklık demo yapabilirim ama fps sorunum var bazı maplarde. Daha sosyal bir platformda konuşmak isterim senle aslında :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akekirkyedi -- 16 Ekim 2012; 22:07:07 >

• o benim ilk mapımdi ve ışıklandırmalar nasıl olacağı hakkında falan pek de bi bilgim yoktu, ondan fps optimizasyonu falan yok o haritada, ben o haritayı kimse oynamasın he birisi wiseman diye atlamış hazıra konmuş, sağolasın o iş için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqwertyy -- 19 Ekim 2012; 14:04:49 >
  • Abi steamı güncelleyemiyorum. Internete bağlı olduğum halde internet bağlantısı gerekli diye hata veriyor. Kullandığım MSN adresimi buraya yazsam, sen eklesen olur mu? Konuşmak istediğim önemli konular var. Yeni sürüm için jump modunda yorum yetkim var. Sana danışmam gerek :P
    MSN: akekirkyedi_@hotmail.com (messenger kullanmıyorsan bile mail atarsan facebook hesabımı atabilirim, yada telefon numaramı.)
  • Bu oyun Türkiyede gerçekten bitmiş durumda 4.2 çıktı tekrar oynayalım dedik 1 kişi bile gelmiyor 4.2 Türkiye sunucusuna. Koskoca trden 1 tane sunucu var eskiden sıra beklerdik sunucuya girmek için şimdi herkeste bi hile hurda küfür geyik eskilerden oynayan pek kimse yok 4.1 sunucularında tek tük rastlarsın Türk oyuncuların yabancı takımda oynama hevesi yüzünden Türk takımlarında oyuncu yok varsada hepsi çocuk türk takımlarından birisi nerdeyse bire bir aynısını yaptırmış urban terror sitesinin gelin görünki urban terror aynısını yapmayın başka yapın demiş adamlara urban terrorun kendi destek vermemeside çok ilginç
  • en iyisi quake
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.