Şimdi Ara

Metabolizmayı yavaşlatan ilaçlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
29.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kilo almak için artık ilaç kullanacam canıma tak etti..bünyeyi yavaşlatan ilaç var mı bildiğiniz kilo aldıran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok çılgın düşünüyorsunuz biraz sakin yemeyi deneyin daha kolaydır
  • Ne guzel kilo almiyosun daha ne istiyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimanyak0606

Beyler kilo almak için artık ilaç kullanacam canıma tak etti..bünyeyi yavaşlatan ilaç var mı bildiğiniz kilo aldıran

nick-mesaj uyumu
  • royal_flush_ kullanıcısına yanıt
    Cidden yetti artık hocam..bende giydiklerim üstüme otursun,yüzüm dolu dolu olsun istiyorum ama iskelet gibi geziyorum ortada

• quote:

Cidden yetti artık hocam..bende giydiklerim üstüme otursun,yüzüm dolu dolu olsun istiyorum ama iskelet gibi geziyorum ortada

kilo almaktan kolay ne var, yatmadan önce makarnayı gömcen, sabah börek allah ne verdiyse,,, tatlıyı baklavayı eksik etmeyecen,,,, zaten sıtf her gün çekirdek yesen kilo alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi royal_flush_ -- 9 Ekim 2016; 5:39:53 >
  • royal_flush_ kullanıcısına yanıt
    Onları vallahi denedim..aldım kiloda ama o düzeni 2 gün bozuyum bütün kilolar gidiyo..

• quote:

Onları vallahi denedim..aldım kiloda ama o düzeni 2 gün bozuyum bütün kilolar gidiyo..

aha ayni ben, 1 hafta kusana kadar yiyp 2 3 kilo alip seviniyom, sonra birakinca 2 gunde gidiyo

1.78 boya 57 kilo

• Kardeş bu işin bilimi var ona uymassan yok o ilac yok bu ilac olmaaaaz istersen steroid kurune gir yine olmaz. Kalori acigi denen olay var sen eger gunluk alman gereken kalori miktarini uzerini yiyemiyorsan bu is olmaz ondan sonra ben yiyiom yiyiom kilo alamiyomcular cikiyo ortaya cok ciddi bi hastaligin yok ise palavra bunlar. Kalori acigini hesaplayip onun en az 500 ustunu yiyeceksin buda haftada yarim kilo demek.Yanlis olan su 6 gun yersin 1 gun yemessin ozaman unut olmaz o is. Kilo alma isi oyle kolay filan degil makarna ye yat ile olmuyo , ha olur metabolizmasi kamplumbaga hizinda olan adamlarda olur hareketsizlerde olur

• boy 170 kilo 70 ben nasıl kilo verecem la
  • quote:

git spor salonuna kas yap, kilo iyi bir şey mi ?
  • yahu adam var sabah 1 poğaça öğle normal bir yemek akşamda evde normal bir yemek düzeni bu.ve bu adamın adeleleri dolu dolu.bu adamın kalori hesabını yapsak günde 1.5k kaloriyi bile geçmediğine parmağımı basarım.çıldırtmayın beni abi ben niye kilo almak için 5k kalori gibi absürt ve zor sayıları yemekleri zorliyim.ki bu işin masrafıda var.adamın genetiğimidir metabolizmassımıdır nedir niye bu adam böyle ben neden onun gibi olamıyorum
  • İlaç falan bünyeyi mahveder. Amcam 50 kilo adamdı. Hastalığından dolayı kortizon içiyo günlük. Davul gibi şişmiş. Suratı kaymış. İlaçla alınan kilo belli eder kendini bi garip durur. İç organları mahvetmeside cabası.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.