Şimdi Ara

Update yapamıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün Prototype adlı oyunu aldım. Oyunu açıyorum altta [PROTOTYPE] yazıyor loading ekranı yani sonra disc unreadable ekranı çıkıyor. Bunun düzelmesi için update yapmam gerekmiş. Adamların söylediğine göre 1.8 updatemiş bu. Dvd'nin içinde varmış live açarsam yüklermiş ama bende live açık olduğu halde update yazısı çıkmıyor. Hep disc unreadable yazısı çıkıyor. Dvd'yi bilgisayarda açtım bildiğimiz $systemupdate klasörü var onu cd'ye attım olmadı. Usb'ye attım gene tanımadı. Bu updateyi nasıl yapabilirim liveden olmuyor.

• Yok mu bunu bilen, başına gelen hiç kimse ?
  • sanırım oyun kopya değil mi?Oyunun yazımda hata yapılmış olabilir.
  • Oyun back-up ve 2 kez değiştirdim. Update olmadan oynanmıyor. Ama update yapmayıp disc unreadable yazısı çıkıyor. Live açıkken oluyor bu update klasörü bende var ama xbox 360 bunu okumuyor hiçbir türlü
  • back up oyunlar konusunda konuşmak forumda yasak normalde...Ben konuyu biraz araştıriim size pm olarak atarım...
  • daha önce böyle bir problemle karşılaşan birilerini bulamadım.Oyunun ana konusunda şansınızı deneyin belki yardımcı olurlar.Fw versiyonunuzdan olabilir problem
  • Oyunun ana konusunda bu problemin aynısını yaşan biri vardı ama ona da cevap yazmadılar bana da yani oraya da mesaj atmıştım. Eğer elimdeki $systemupdate klasörünü kullanarak update yapabilirsem düzelicek ama cd ve flash bellekle denedim okumuyor alet
  • prototoype çıktımı :O
  • quote:

Orjinalden alıntı: madozan

prototoype çıktımı :O

Biz de şimdi kalkıyorduk hocam
  • Çok kolay ustam.. Xbox sayfasına gir.. Daha sonra oradan update sekmesine gel.. Download 360 de.. 360 ile live a girdiğin an update başlayacak..
  • Şu update mevzusu gerçekten sıkıntı xbox 360'da. Zamanında hem usb bellek ile hem de dvd'ye yazarak günlerce update için uğraştım ama ne fayda. Makina hiç oralı bile olmadı. En son mecburi live'a girerek güncellemek durumunda kaldım. Sen oyunu falan takıp denemeyi boşver. Normal biçimde live'a bağlan. O otomatik yapacak sistem güncellemesini
  • Dostum aynı sorunu bende yaşadım. Askerden yeni geldim, yokluğumda yeni dashboard versiyonu ve wawe 3 diye bir illet çıkmış Fw güncellemesi yapmadım patch attım oyuna (makina Geow 2 aşkına banlanmıştı) Oyunu taktığımda update ekranı çıkıyor, onay verdiğimde ''unreadable disc'' uyarısını veriyordu. DVD üzerinden update yapmadı cihaz bir türlü. Flashdiskimi biçimlendirip içine son versiyon dash update'i attım, Flash'ı makineye takıp restart yaptım, direk update etti. Şuan sorunsuz açıyorum. Wawe 3 yada FW ile alakalı olsa gerek.

Bunu dene;
    http://download.microsoft.com/download/D/1/8/D181EE58-DE70-4484-936B-0E9161CCD6B2/$SystemUpdate_Fall08_7371.zip

Version : 2.0.7371.0
    [$SystemUpdate_ Fall08_7371.zip]. © 2008 Microsoft Corporation. All rights reserved.

• Bende de oldu.Live'a bağlı değilken unreadale disc hatası veriyordu.Live'a bağlanıp update yaptım,oynadım.Bitirdim.
  • USB ye $Systemupdate kalsörünü at ve makineye taktığında da çalışmıyorsa ;

System settings - Console settings - Startup - Disc - ok - restart

yap çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiréLord -- 8 Haziran 2009; 23:32:53 >
  • bende benzer bir sorun oluyor son oyunlarda son fw de yüklü olmasına rağmen linkteki update i indiriyorum umarım olur
  • bu konuda yardım için biri bana pm den msn verebilirmi_
  • Sanırım oyunlar full patch olmadığı için çalışmıyormuş. Oyunlara nasıl full patch atabiliriz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gspiderman

Sanırım oyunlar full patch olmadığı için çalışmıyormuş. Oyunlara nasıl full patch atabiliriz ?

stealth patch olmasın sakın (ama alakası olduğunu sanmam)............
  • Olabilir nasıl yapılıyor stealth patch ?
  • Sorunu çözdüm herhalde adamlar çok hızlı yazdırmışlar ben aynı isoyu 2x te yazdırınca açıldı hatta update bile istedi :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.