Şimdi Ara

Unutamadığınız Öğretmen esprileri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
15.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok sinirlendim bu masayı kırabilirim demişti
  • hoca ile alakalı değil ama bir arkadaşın olayı :D 8. sınıftayız ders ingilizce olması lazım yanlış hatırlamıyorsam hoca sınıfın en tembel ve salak çocuğunu tahtaya kaldırıp soru sorar..

Hoca: oğlum soruya cevap ver bakalım diyor ve sorusunu soruyor..
    Arkadaş: ?!
    Hoca: oğlum çalışsana biraz ne yapıyorsun sen çalış derslere (falan felan sayar..)
    Arkadaş: (hızla sırasına gidip klasördeki defter kitaplarını sıranın altından alır ve hızlı adımlarla kapıya yürür ve..) İstifa ediyorum yaaa, İstifa ediyorum öğrencilikten.. (diye çemkirir.)

hoca dahil sınıf yerle bir gül gül öldük yaa bizde istifa ettik ondan sonra topluca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eatpraylove

lise 3 te geometri hocamız iğrenç bir espirinin ardından elini uzattı ve bi parmak seçin dedi ve neden dediğimizde kendimi gıdıklıcam demişti

• kuzenimin ingilizce dersine girmiştim "john a has been demek lazım lezbeen dersek john a ayıp olur" demişti sınıf yerlerde bildiğin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcopper

öğretmen değilde
    askerde komutanın dediği geldi aklıma

içtimada kolluk tutmak isteyen varmı demişti
    bizim bölüğün sazanı atladı ''ben tutarım komutanım''
    komutan kafayı çevirdi söylenerek
    cezaevine asker lazım gitmek isteyen varmı dedi (cezaevinede biz bakıyoduk)
    bu gene atladı ''ben giderim komutanım''
    komudanda dedi: olm sende kim ..kim hıyar dese, tuz alıp koşuyon

askerler yere düşmemek için zor durdu ayakta :)

Sesli guldum nedense :D

• mesajım bulunsun
  • lise 1.sınıfta hoca konuşan bizlere bayağı bir sinirlendikten sonra hepimizi sözlüye kaldırmak ister ve hilal ismindeki arkadaşımıza eksi verecekken numarasını ve ardından ismini sorar ''HİLAL ADIN NE?'' bütün sınıf yarılmıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemmy Kilmister

kuzenimin ingilizce dersine girmiştim "john a has been demek lazım lezbeen dersek john a ayıp olur" demişti sınıf yerlerde bildiğin

bizim de Türk ingilizce hocası ''Thomas bana komaz'' diye espri yapmıştı(bayan)
  • - Bir gün otobüste gidiyorum , adamın poşetinden kanlar damlıyor. Kadının biri bunu gördü şoföre söyledi , şoför otobüsü karakola çekti. Polis girdi otobüse açtı poşeti bir baktık ufak ufak kafalar var.

Kızın teki atladı : Hocam ne kafasıymış?

- Y kafası.

İnanmayanlar olabilir elbette. ama ben bu hoca kadar kafa adam görmedim daha.

Her hafta bir kişi bilgisayar atölyesini temizliyor , o hafta sıra bende. Bende istemeyerek yavaş yavaş yapıyorum. Hoca geldi :

-Oğlum s..... sallandıra sallandıra yapma şu işi.

______________________________________________________________________________

Ahşap dersinde öğrenciler , bizimde dersimiz boş , ahşap gemilerin yapıldığı arka bahçedeki atölyeye gittik , çocuğun teki elindeki aleti düzgün kullanamıyordu , hoca geldi yanına :

- Oğlum malum işi yapar gibi , hızlı hızlı , böyle tutacaksın , sonra ileri geri ileri geri.

Meslek liselerindeki çoğu hoca böyle.

• 10.sınıf fizik dersindeyiz hoca bir tünel ve tren çizdi soruyu bir arkadaş çözdü sonra böyle olması gerekirdi ama trenin bacası uzun olduğundan tünelden geçemez dedi hocada senin bacanda bayağı uzunmuş o zaman dedi buraya kadar normal ama hoca dönünce arkadaş hocaya bel kısmını uzatıp evet hocam bacam baya uzun olmuş deyince tüm sınıf kahkahalara boğuldu hocada kendine güldüğümüzü sandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halil Ibrahim Hoca -- 29 Aralık 2011; 22:37:23 >
  • (olay tic. meslek lisesinde)
    derse girdim yoklama falan
    bağıntıyı işleyeceğim
    öncesinde kartezyen çarpımı var
    dedimki önceki dersten anlmamadığınız yer varasa bi kez daha anlatayım
    yazılısı 02 olan bir çocuk kalktı dediki gayet ciddi şekilde hocam
    asit ve bazları anlatabilirmisiniz
    dondum kaldım
    çocuğa yanaştım
    dedim ki ben kimim
    m.k.
    doğrudur
    ben ne dersine giriyorum
    matematik
    doğru
    asit ve bazlar?
    hocam önceki ders dediinz ya!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Gobekli bi hocamiz vardi. Bize gobegin faydalarindan bahsederken hiyarin iyisi gölgede yetisir demisti..

Süpermiş... Sırf bu repliği söylemek için bile göbek yapılır
  • ortaokuldayken bi fenci vardı hiç unutmam şöyle demişti:
    kertenkeleler ikiye ayrılır;kertenkeleler ve kertmeyenkeleler
  • Bizim lisede bi fizik hocası vardı.Notu fena değildi ama kimseye yüz vermiyodu bigün bu olayın lafı geçti hoca da ben zaten kimseye yüz vermem dedi neden hocam dedik yüz verirsem astarını istersiniz dedi.Devamı bir toz bulutu işte..
  • bursa erkek lisesinde okuyanlar iyi bilirler efsane fizik hocası Fazlı Tekmen'i..
    hatta kendisi hakkınd facebookta gruplar kurulmuş, ne entryler yazılmıştır

sınıfta sınav sonuçları açıklanıyor, arkadaşım Haluk sınavda 3*2=5 yapmış.
    sonuçta hocadan gelen cevap "Haluk musun lukluk musun la sen, oğlum uzaylı mısın sen, uazyada hayat var mı"
    ardından da okkkalı 2 dene osmanlı tokadı

başka bir olay yonca evcimik daha yeni çıkıyor "bandıra bandıra" şarkısıyla.
    fazlı hocamın olaya bakışı:
    bu ne or..uluktur nası bir şarkıdır,
    bandıra bandıra ye beni, yala beni yut beni, s*k beni, for yor informayşın"
    sınıf yarılıp gülmek istiyor ama nerdeee, istersen gül bakalım neler oluyor

başka bir gün yatay atışı anlatıyor hocam,
    "hani olm sen otzzbir attı*rıyon ya o nasıl oluyo şlup diye, bak olm bu yatay atıştır haa unutmayın",
    sınıf gene kızarıp sessizliğe bürünüyor,

hatta bi ara eğitimde dayak gereklimidir adlı tv programı çıkıp "kesinlikle gereklidir" diyerek ortalığı karıştırmışlığı da vardır hocamın,
    burdan kendisini sevgiyle anıp, ellerinden öpüyorum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu kez biyoloji dersindeyiz,
    ben,murt ve ahmet en arka sıradayız hocaya da hayli uzağız,
    ben ve murat derste can sıkıntısından uçlu kalemleri çıkartıp, ağzımızla kağıt kopartıp uçlu kalem kabıyla öndeki amacı tamamen dersi dinlemek olan
    arkadaşlarımız "tuuuvvv" diye vuruyoruz. ahmette bize katılmak istiyor ama kalemi roatring olduğundan onda kalem kabında kağıt sıkışıp duruyo,
    bi türlü yapamıyo.. ben artık kaç kez vurdum öndeki ineği bilmiyorum ama bana seni öğretmene söylücem diye işaret etti bana.
    bu sırada ahmet olm verin bende vuracam diyor verdim kalemi, tam tuvv diye attı, öndeki "hocam rkadan bize kağıt atıyolar" dedi cem
    ahmet elinde kalem kalakaldı, hemen klk bakalım sözlüye dedi hoca.
    sordu "kalbin tabkaları nelerdir ahmet söyle bakalım"
    tabi benim yüzümden oldu diye bende kopya vermeye çalışıyorum;
    "ahmet, ahmet, perikart tabaka, miyokart tabaka, endokart tabaka" dedim,
    ahmetten cevap ne
    -"kartt tabakaaa"
    tabi sınıf yerlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realjackal -- 30 Aralık 2011; 9:47:42 >

• Dersanede mudure bir ogretmenin yerini sordum 1dakika dedi elini ceketinin cebine soktu sonra bak yok cebimde dedi

• Lise 2 ders Matematik hocamız bayan, sınıfa arkası dönük soru yazıyor. Arkadaşın birisi "AİAİAİAİ ihhohohooh" falan diye bağırınca

hoca: hiç arkasına dönmeden,

kim bu hayvan, İpini çözün azad ediyorum demişti.

Bu sefer bütün sınıf AİAİAİAİAİ diye anırmaya başlamıştık:D
  • öğrencilerime verdiğim ayarları yazıcam buraya bir ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Gobekli bi hocamiz vardi. Bize gobegin faydalarindan bahsederken hiyarin iyisi gölgede yetisir demisti..

muhahahaha iyimis bu :)
  • Geçen gün bi hocamız "Bir dahaki sınavınız seneye olacak arkadaşlar ehehe" demişti.Devamını biliyorsunuz işte ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.