Şimdi Ara

Unutamadığınız Öğretmen esprileri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
6
Favori
15.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hayatım boyunca kimyadan nefret edeceğim

matematikçi

eğer şimdi seni döversem göremezsin nedeeen?? çünkü sınıfta ayna yok' derdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8325D5344 -- 30 Aralık 2011; 21:04:17 >
  • ilk okuldayken iş eğitimi öğretmenimiz vardı bi tane derste konuşanlara yüvrüm yüvrüm gelsem oraya
    sana deeeyaakk atarım derdi
  • tarih dersindeydik. hoca osmanlı padişahlarından birini anlatırken harem mevzusuna girdi. neyse padişah istediğinde istediği cariyeyi getirtirdi falan derken bizim elemanlardan biri : hocam ama padişahın 2 çocuğu vardı galiba, o kadar şeye rağmen nasıl 2 tane oluyo ?

(hoca eliyle tabanca yaparak)

'' oğlum her attığını vuramıyorki ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battle.Lord

hoca anlatmıştı kopmuştuk:
    hoca: Bi gün bi kız öğrencim geldi yanıma nottan sebep sınıfta kalacak. Masama öyle bir eğilmiş ki... Bi de kısacık etek giymiş hocam geçirir misiniz? geçirir misiniz? diye yalvarıyor.
    biz: naaptınız hocam?
    hoca: Naapıcam geçirdim ben de

• yakın zamanda yaşadığım bir olayı anlatayım..

temel fizik dersindeyiz,tarih 8 aralık..Galatasaray,fenerbahçeyi 3-1 yendiği maç hani..maçtan bir gün sonra yani..Hoca bayağı konu işledi bize artık gına geldi hocam artık yeter bırakın gidelim dedik tamam son bir başlık yazıyoruz sonra bırakacağım dedi.

Önce sarı tebeşirle Geçmiş yazdı,biz zannediyoruz ki başlığın ismi o devamı falan gelecek, sonra altına bir çizgi çekip kırmızı tebeşir ile olsun yazıp,haydi geçmiş olsun dedi, sınıf orda koptu gitti

fenerbahçeli olmama rağmen gidip hocayı tebrik ettim
  • önümdeki arkadaş kapşonlu giymişti. bende kağıt atıyodum.
    arkadaş kağıt attığımı farketti.
    A-hocam arkama bişe koyuyolar ya!! diye bağırdı.
    H-ben gelip bi koycam ona şimdi.

sınıf yerlerde
  • Benim değil başkasının öğretmeni. Konyalı bir çocuğun sürekli memleketini övmesi üzerine "En akıllınız döne döne ölmüş"
  • Tarih hocamız telefonla oynamayı çok sever.telefonuda biraz dandik bişey birisine kitap okuttururken gizlice okuyan kişinin masasına telefonunu koyar ondan sonra gidip yüksek sesle oha bu iphone kimin lan der telefonu cebine atar :D

top oynayan çocukların yanından geçerken (yine elinde telefon) dikkat edin lan iphone numa gelcek diye bağırır :D
  • itinayla okuyorum

• Dersanede Türkçe dersindeyiz, tamlamaları işliyoruz.

Kapının dıdısının dıdısının dırıdırısının dıdısı kolu. Evet arkadaşlar burada tamlamamız 'kapının kolu'dur. Araya giren bize girmiyor

Coğrafya:

Viktorya çölünü özellikle erkek arkadaşların hatırlayacağını umuyorum

Okulda coğrafya(şu coğrafya öğretmenleri de olmasa):

evet arkadaşlar, erkek göç eder, çalışır eder. Çünkü çocuğa anne bakar, dokuz ay karnında taşımıştır, erkeğin görevi ise dakikalarla sınırlıdır

Yine aynı hoca:

Bir köyde sadece kadınlar ve çocuklar kaldığına göre bu köyde ne gerçekleşmiştir çocuklar?

- 'Bey'in göçü

• Lise 1'de yaşadığım bir olayı anlatayım. Tam olarak laf sokma olmasa da sınıfça çok gülmüştük :D Sınıf benden daha fazla gülmüştü o ayrı

Din hocamız diğer dinleri anlatıyor. Ki din hocamız çok makara bir insandı. Şamanizm-Budizm vs. sonu izm'le biten kelimeler genelde dinle alakalıdır demişti.
    Bende direk EROTİZM gibi mi yani hocam demiştim
    Hoca sustu hiç bişey demedi sınıf 5 dakika boyunca güldü ki hocada gülüyodu :D Tam sınıfın gülmesi biterken hoca sırtıma bir tane vurdu ve aferin lan kereta dedi ve sınıf 5 dakika daha gülmeye başladı :D Ama malesef ben acıdan gülemiyordum

• Matematik 2 dersinde hoca sorunun cevabını 2a bulan kıza;

- EVİNİZİN HERŞEYİ demişti.
  • Hoca tebeşiri çöp tenekesine fırlatmıştı,akıllının biri girmedi ki girmedi ki diye anırmaya başlayınca adam da hissetmedin mi demişti.Gülmüştük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Gobekli bi hocamiz vardi. Bize gobegin faydalarindan bahsederken hiyarin iyisi gölgede yetisir demisti..

Abi bu süper ya
  • Lisedeki coğrafya hocamız takıldığı arkadaşlara "hayvan eti yemiş" derdi.
  • Dershanede kimya dersindeyiz

Hoca:Sıkıldın mı?

Arkadaş:Evet

Hoca:İyi o zaman senden güzel portakal suyu olur.......
  • Güzel şeyler var bulunsun..
  • şuan vefa lisesinde öğretmen olan dil anlatım hocası mustafa beyin dersine girseniz ,eğer yukarıdaki esprilere gülüyorsanız, gülmekten ölebilirsiniz.
  • Reserved
  • Final öncesi sondan 2. dersimiz hoca , son ders ufak bi etkinlik yapalım tarzı bi şey attı ortaya . Bölüm başkanımız aynı zamanda . Enstruman çalan var mı dedi . Klasik gitar ve mızıka çalıyorum , ben sesimi çıkartmadım ama sınıftakiler malasef beni gösterdi . Bende bu tarz olayları sevmediğim için gitar ağır olur ama mızıkamı getiririm demiştim . Başka bi kız arkadaş ise ben yan flüt getiririm hocam dedi , hocanın cevabı ,

+ tamam sen getir biz onu düzeltiriz .

Yine aynı hocamız bi anısını anlatıyor , askerde olan yüzbaşı , binbaşı falan sivil hayatta da bunu yansıtıyor falan demişti . En sonda dediği cümle şuydu ,

+ dışarda hiçbi şeyin başı değilsin .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.