Şimdi Ara

UNREAL 5 ile Sci-Fi Oyun Ortamı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
5.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Başarılarının devamını dilerim.Bende unity ortamında oyun geliştiriyorum şu an. Tavsiye olarak şayet C++ bilgin yoksa, kendini sadece görsel anlamda kısıtlamaman.Level dizaynı yapıyorsun, görsellerin güzel, uv açılımın iyi, kaplamalar iyi. Kendi ufak oyunlarını yapıp markette satabilirsin..(Belki de yapıyorsundur.Yapmadığını farz ederek yazdım öneriyi...)

• Teşekkürler, evet 3D konularından önce görsel efektler ve programlama ile uğraşıyordum esasen, şu anki yapıyor olduğum 3D / Dizayn dalı aslında sonradan yapmaya başladığım iş oldu. Aynı zamanda en çok keyif aldığım kısım bu olduğu için meslek hayatına bununla girdim, haliyle üzerine en çok vakit harcadığım alan olarak devam ediyor.

Aslında çalışmayıp mobil oyun geliştirebilirdim, ama heyecanım 3A oyun sektörüne girmek oldu hep. Geçen Şubat ayı itibari ile sektöre Junior olarak giriş yaptım çok şükür, hedefim Allah kısmet ederse en yüksek bütçeli projelere kadar yol almak.

Ancak kendi oyunumu geliştirme fikri de aklımın bir köşesinde sürekli olarak bulunan, bir gün yeterli doyuma ulaştıktan sonra inzivaya çekildiğim zaman yapmayı düşündüğüm bir şey.

Bende sana bolca başarılar dilerim ayrıca.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 17 Ocak 2022; 16:9:45 >

• Elinize sağlık, oyun oynama dönemlerim ne zaman geri gelir bilemiyorum. Ama git gide beni kendine çekiyor.

• Bu adamı seviyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel görünüyor... oyunlarda yaygınlaşsın artık şu UE5...

• Ambiyans beni bir an gençliğime, Half-Life'a götürdü :)

• Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş. Bir şey sormak istiyorum. Bu uzay gemisimi yoksa sabit bir yerleşimmi?

Uzay gemisine benzettigim için sordum. Tekerlekli sandalye olurmu hiç :)

• Sezer.E kullanıcısına yanıt

Uzay İstasyonu türevinde bir şey hocam.  

• Efektler muhtişim otesi olmuş hocam. Elinize sağlık. Üstüne bir de rpg+rts kırması oyun modu sarıverdin mi tadından yenmez :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Yolunuz açık olsun, biz türkler olarak hala oyunun credits lerinde türk görünce seviniyoruz neden bi gta da elder scrolls da görmeyelim sizi 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt

Sağol hocam, hedefim oralara kadar yol almak zaten Allah'ın izni ile.  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.