Şimdi Ara

Üniversiteliler Notlarımızı Açıklıyoruz (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
13.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet final heyecanı başladı. yavaştan 2. dönem notları gelmeye başlasın. bu dönem daha iyi gibi. 9 unda bitiyor finaller.
  • Final heyecanı bitti inşallah :) Son 10 günde 20 finale girdim yeter artık cuma son :) Son 2 sınav dayan :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

Üniversiteliler Notlarımızı Açıklıyoruz

darısı tüm öğrencilerin başına

Hocam o notlar ne öyle helal olsun ben a nedir bilmem a görmedim tek bile olsa :) (BA)

• Güncel.

Sınavlarım bitince ekleyeceğim.
  •  Üniversiteliler Notlarımızı Açıklıyoruz
  • Daha finallerim baslamadi. Bittiklerinde buraya koyarim.
  • 2 gün sonra notlar açıklanıyor. Bu da başka bir heyecan
  • ilk donem 3.59 ikici donem isin icine lineer cebir ve ileri calculus geldigi icin 343 a dustu ortalama 3.51. oda arkdasimin ortalama 1.25ti, ineklemek zorunda kaldim yoksa ayvayi yerim okuyamam hayatim sola kayar
  • @anil92
    Büyük başarı.
  • mis okuyorum. spa --->3,08
    gpa ---->2,75
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Geçmiş olsun.
  • ahh o 1. sınıf... math102 ve discrete i tekrar alsaydım keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 18 Haziran 2011; 20:19:40 >
  • arkdaslar onumuzdeki donem " Ordinary and Partial Differential Equations " dersini alacagim, burada ornek bir sinav varhttp://www.math.psu.edu/tseng/class/samples/M251ex1%28sp11%29.pdf

sizce zor bir ders mi? birlikte calisitigim bazi 2. sene ogrencilerinin soylediklerine gore cok zor olmayan fakat calisilmasi gereken bir ders. calculusu seviyorum

ayriyetten 2 kredilik, " Calculus of Several Variables " dersini alacagim, bunlarin turkce karsiligini tam olarak bilemiyorum,

onumuzdeki donem cidden zorlu bir donem olacak statik ve entry level muhendislikleri almistim yavastan, en cok korktugum ders dinamik, bizim okulun en zorderslerindenbilen var mi acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil92 -- 18 Haziran 2011; 18:46:44 >

• Paü hazırlık - geçtim
  • ben liseliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil92

arkdaslar onumuzdeki donem " Ordinary and Partial Differential Equations " dersini alacagim, burada ornek bir sinav varhttp://www.math.psu.edu/tseng/class/samples/M251ex1%28sp11%29.pdf

sizce zor bir ders mi? birlikte calisitigim bazi 2. sene ogrencilerinin soylediklerine gore cok zor olmayan fakat calisilmasi gereken bir ders. calculusu seviyorum

ayriyetten 2 kredilik, " Calculus of Several Variables " dersini alacagim, bunlarin turkce karsiligini tam olarak bilemiyorum,

onumuzdeki donem cidden zorlu bir donem olacak statik ve entry level muhendislikleri almistim yavastan, en cok korktugum ders dinamik, bizim okulun en zorderslerindenbilen var mi acep?

partial differential equations çok zor değil açıkçası.yarın finalimiz var o konudan meseladersleri takip edip not tutarsan çok rahat halledersin.

bizimde finaller bütler geçsin hele eklerim temmuzun 20 sinde anca

İlk dönem 1.95 ti. Azmin zaferi
  • SPA 2,58
    GPA 2,32
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.