Şimdi Ara

Üniversiteliler Notlarımızı Açıklıyoruz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
13.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaziosmanpaşa Universitesi - 2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı

Bütün dersler FF

Devamsızlığı bilmiyorum ama, devamlılık 4 gün.

Dağılabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenbartug

Gaziosmanpaşa Universitesi - 2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı

Bütün dersler FF

Devamsızlığı bilmiyorum ama, devamlılık 4 gün.

Dağılabilirsiniz..

Bartuğ diye isim mi olur?

Benim Bartu. "Ğ" ye ne gerek varmış

•  Üniversiteliler Notlarımızı Açıklıyoruz
  • Dokuz Eylül-İnşaat

Üniversiteliler Notlarımızı Açıklıyoruz

Mat-3
  • bugün notlarımız açıklandı bu dönemin, 4.0 getirmişim valla ayıptır sölemesi mezun olmadan bunu da gördüm yeter daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

bugün notlarımız açıklandı bu dönemin, 4.0 getirmişim valla ayıptır sölemesi mezun olmadan bunu da gördüm yeter daha

al bunu al al al
  • quote:

bugün notlarımız açıklandı bu dönemin, 4.0 getirmişim valla ayıptır sölemesi mezun olmadan bunu da gördüm yeter daha

Sözün bittiği yer orası
  • quote:

no ss no güven çan filan olmadan 4.0 getirmek imkansız gibime geliyor her sınavdan 95 almak zor iş olsa gerek

Dönem 25,50+0,00 3,51 89,40 BAŞARILI
    Genel 155,50+0,00 2,90 451,35

2. dönem de aynı ortalamayı getirirsem genel tam 3 oluyor hesap ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

Orijinalden alıntı: South Away

quote:

Orijinalden alıntı: BrutaL41

yaşasın gazi

Bu görüntüde 3 4 üni daha var bu gazininmi eminmisiniz

GAZİ DEĞİL. AHİ EVRAN ÜNİ.(KIRŞEHİR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruski Polska -- 2 Şubat 2011; 16:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unnecessary

quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

sadece inkılap açıklandı bizim, 46 ortalama :) kaldım..
    geçme notu 65 bizim büt. ve yaz okuluda yok

kocaeli üni..

Marmarada öyle + geçme notu 2.00 kocaelinde 1.80 sanırım 1dersden kalın 1dönemi tekrar alıyorsunuz

Dostum valla iyiymiş bn tarih okuyorum bizde 60 üstü hep çan eğrisi 14 ders var bide bizi düşün

• 1 hafta oldu hala açıklanmadı bütler

Ergenlerden uzak güzel bir konu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

1 hafta oldu hala açıklanmadı bütler

Ergenlerden uzak güzel bir konu oldu

geçen hafta bende oradaydım.bende açıklanmasını bekliyorum fizik le Türk dilinin
  • beyler şu notlar hiç bir türlü düzeltilmiyor diyor bir hocamız, kendisini ve akrabalarını anmamı mı gerçekten istiyor yoksa hakkaten var mı böyle bir şey? benim bildiğim herhangi bir itirazı değerlendirebilecekleri yönünde. dolayısı ile notlar değiştirilebilir ki bir hocamız final sınavı sırasında bize bu türden bir şey söylemişti. şimdi bu karıdan hakettiğim notu istiyorum, olmaz değiştiremem diyor. yukarıya koydum notlarımı, bir harf oynadığı zaman ing. 2,00 ın üstüne çıkıyor ve 2. dönem calculus u tekrar alıp daha yüksek bir not getirme ihtimalim artıyor. topluca kadının akrabalarını ansak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

beyler şu notlar hiç bir türlü düzeltilmiyor diyor bir hocamız, kendisini ve akrabalarını anmamı mı gerçekten istiyor yoksa hakkaten var mı böyle bir şey? benim bildiğim herhangi bir itirazı değerlendirebilecekleri yönünde. dolayısı ile notlar değiştirilebilir ki bir hocamız final sınavı sırasında bize bu türden bir şey söylemişti. şimdi bu karıdan hakettiğim notu istiyorum, olmaz değiştiremem diyor. yukarıya koydum notlarımı, bir harf oynadığı zaman ing. 2,00 ın üstüne çıkıyor ve 2. dönem calculus u tekrar alıp daha yüksek bir not getirme ihtimalim artıyor. topluca kadının akrabalarını ansak mı?

an an banada yaz okulunda bi prof bu muhabbeti yapmıştı, dilekçe vs ile paşa paşa değiştiriyorlar ama resmi olmayan şekilde istediğin için sadece sülalerine sövdürüyorlar, başka birşey olduğu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: jR.Arrhenius

quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

beyler şu notlar hiç bir türlü düzeltilmiyor diyor bir hocamız, kendisini ve akrabalarını anmamı mı gerçekten istiyor yoksa hakkaten var mı böyle bir şey? benim bildiğim herhangi bir itirazı değerlendirebilecekleri yönünde. dolayısı ile notlar değiştirilebilir ki bir hocamız final sınavı sırasında bize bu türden bir şey söylemişti. şimdi bu karıdan hakettiğim notu istiyorum, olmaz değiştiremem diyor. yukarıya koydum notlarımı, bir harf oynadığı zaman ing. 2,00 ın üstüne çıkıyor ve 2. dönem calculus u tekrar alıp daha yüksek bir not getirme ihtimalim artıyor. topluca kadının akrabalarını ansak mı?

an an banada yaz okulunda bi prof bu muhabbeti yapmıştı, dilekçe vs ile paşa paşa değiştiriyorlar ama resmi olmayan şekilde istediğin için sadece sülalerine sövdürüyorlar, başka birşey olduğu yok.

ya baştan savmak için değiştirmiyolar gçen arkadaşın notu sınava girmedi olarak girilmiş 2 dakkada değiştirdiler 1 hafta önce de dilekçe lazım filan diye oyalıyodu birinin notu az geldi diye palavracı bunlar üşenince dilekçe yaz biliyo yapmıycağını der tabi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.