Şimdi Ara

Universitede yalmiz kaldim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bisiklet klupleri ile tura git,yuruyus klüpleri ile yuruyuse git yap bi seylee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bense 4 senedir bir odada yalnızım. Hiç kimsem yok. Kollarımdan başka saranım yok. Hayatımın anlamı olan kişi yok, o halde hayatımında bir anlamı yok. Uyumak, benim için ölümle eş değer. Uyanmak? Zerre kadar istemiyorum artık. Sessizce ölsem bir tek annem, babam üzülür. Evet, yalnızım. Kalan yalnız kalıyorsa, giden insafsız demektir. Merhamet, lafta. Sevgi, lafta. Aşk, lafta. İyi olmak, lafta. İnsanları böcek gibi ezip, onların duygularıyla "aylarca" bile istiye oynayıp, sonrasında hiç bir şey yapmamış gibi davranmak gerçek.
    Karşılığında tepki görmüyor diye yaptığı şeyin basit olduğunu sanmak ama ufak şeylere, karşışında bir "hiç" varmışçasına tepki verip, sonrasında ise o tepkiyi günlerce, haftalarca sürdürmek? Karşısındaki duyguları herkesten hassas ama bunları içinde yaşayan kişiye gerçek anlamda sürekli eziyet etmek ve bunun farkına halâ varamamak? Bilmem bu karakteri nasıl adlandırırsınız acaba? Doğru, bende mükemmel değilim, iyilik meleği değilim, temiz kalpli değilim sadece dikkatsiz, hayatta bazı şeyleri bu yaşıma kadar yanlış öğrenmiş, kendini düzeltmeye çalışan birisiyim. Kim benim bugünkü halimi hak eder ki?

Konu dışı oldu, kusura bakmayın. Kucuk arkadaş grupları oluşmuştur muhtemelen 3-4 kisilik onların yanlarinda durup, bir süre sonra sohbete katılabilirsiniz. Kimse sizi dışlamaz. Onun disinda cesitli kluplerde guzel bir seçenek tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 16 Eylül 2017; 6:59:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pisiklet kulübüne gir

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

Bense 4 senedir bir odada yalnızım. Hiç kimsem yok. Kollarımdan başka saranım yok. Hayatımın anlamı olan kişi yok, o halde hayatımında bir anlamı yok. Uyumak, benim için ölümle eş değer. Uyanmak? Zerre kadar istemiyorum artık. Sessizce ölsem bir tek annem, babam üzülür. Evet, yalnızım. Kalan yalnız kalıyorsa, giden insafsız demektir. Merhamet, lafta. Sevgi, lafta. Aşk, lafta. İyi olmak, lafta. İnsanları böcek gibi ezip, onların duygularıyla "aylarca" bile istiye oynayıp, sonrasında hiç bir şey yapmamış gibi davranmak gerçek.
    Karşılığında tepki görmüyor diye yaptığı şeyin basit olduğunu sanmak ama ufak şeylere, karşışında bir "hiç" varmışçasına tepki verip, sonrasında ise o tepkiyi günlerce, haftalarca sürdürmek? Karşısındaki duyguları herkesten hassas ama bunları içinde yaşayan kişiye gerçek anlamda sürekli eziyet etmek ve bunun farkına halâ varamamak? Bilmem bu karakteri nasıl adlandırırsınız acaba? Doğru, bende mükemmel değilim, iyilik meleği değilim, temiz kalpli değilim sadece dikkatsiz, hayatta bazı şeyleri bu yaşıma kadar yanlış öğrenmiş, kendini düzeltmeye çalışan birisiyim. Kim benim bugünkü halimi hak eder ki?

Konu dışı oldu, kusura bakmayın. Kucuk arkadaş grupları oluşmuştur muhtemelen 3-4 kisilik onların yanlarinda durup, bir süre sonra sohbete katılabilirsiniz. Kimse sizi dışlamaz. Onun disinda cesitli kluplerde guzel bir seçenek tabii.

Arkadaşım annem babam hayatta diyorsun kimsem yok diyorsun ben sana mantikli bir soru sorayim.

Bu devirde kimin kimi var ki?

Dostluk=yalan sadece takilirsin ennnn ufak derdinde bile sana yardimlari dokunmasin diye extra gayret sarf ederler senin kötü olmani kendilerinin basarili olmasindan bile cok isterler

Ask=hahaha hala buna inananlar var ask mask yok paraniz varsa kizlarin yuzde 99u yaninizda yuzde 1likte olsa karakterli kizlarda var tabi de nerde denk gelecek?

Bu hayatta 2 kisi sizi kendiniz ve hatta daha fazlasi kadar sever anneniz ve babaniz varsa da belki kardesleriniz çık o depresyondan kendini sev kendin icin ailen icin bir seyler yap mutlu olmaya bak cunku kimse senin mutsuz olmani sallamiyor

Konuya gelecek olursak arkadaşım üniversite arkadasligi kadar bayat bir sey yok her sey cikar ve serefsizlik uzerine kurulu liseden tanidigim adam uniye gecince serefsizin onde gideni oluyor bana karsi dostluk olarak

Daha ne desem bilemedim unide dostluk falan bekleme yani ama takilmak istersen bos mubabbete adam cok biraz girisken ol 2 3 kisiyle sohbet baslat gerisi gelir yine de mesafeyi koru derim ben genel olarak hic konusmamayi tercih ediyorum ünide ama sen bilirsin.

• Hocam faydali, guzel kluplerde ufak bir is de olsa rol alin, oyun kluplerini falan demiyorum, mesela sinema, tiyatro, veya bolumunuzun klupleri gibi. Ders calisin, ertesi gun X dersi varsa bir gun ocne X dersinde isleyeceginiz konulari bitirin, ben boyle yapiyorum faydasini cok gordum.
  • Spor yap

• quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Hocam faydali, guzel kluplerde ufak bir is de olsa rol alin, oyun kluplerini falan demiyorum, mesela sinema, tiyatro, veya bolumunuzun klupleri gibi. Ders calisin, ertesi gun X dersi varsa bir gun ocne X dersinde isleyeceginiz konulari bitirin, ben boyle yapiyorum faydasini cok gordum.

Tiyatro muzik vs kulupleri var da ben gitar almadim elime tiyatro da 1defa izledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pisikletçi

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Hocam faydali, guzel kluplerde ufak bir is de olsa rol alin, oyun kluplerini falan demiyorum, mesela sinema, tiyatro, veya bolumunuzun klupleri gibi. Ders calisin, ertesi gun X dersi varsa bir gun ocne X dersinde isleyeceginiz konulari bitirin, ben boyle yapiyorum faydasini cok gordum.

Tiyatro muzik vs kulupleri var da ben gitar almadim elime tiyatro da 1defa izledim

Tiyatro zamanlarinda izleyin hocam eglenceli olur, tiyatro kotu de olsa canli performans oldugu icin guzel bir aktivite oluyor. Bolumunuz ne bilmiyorum ama bolumunuze ait klup varsa oraya katilmaniz kendinizi o alanda daha fazla gelistirmenize katki saglar. Liseden iyi arkadaslariniz varsa onlarla zaman zaman skype vs. acin, oyun oynayin oynuyorsaniz, bagi koparmayin.

• bende yanlizim aralarda bos bos yuruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TimeToDie

bende yanlizim aralarda bos bos yuruyorum

Bugun daha iyi ilk gunlerden 15kisi felan olmustur tanistigim 96kisilik sinifta

• Pisikletçi kullanıcısına yanıt
    hocam valla bizdeki herkes birbirini tanıyo ben anlamadım bu işi.Herkes samimi dışarda beraber dolaşıyo falan ben öyle hazırlıktaki gibi tek başıma kaldım yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeToDie

hocam valla bizdeki herkes birbirini tanıyo ben anlamadım bu işi.Herkes samimi dışarda beraber dolaşıyo falan ben öyle hazırlıktaki gibi tek başıma kaldım yine.

Aynı durum bizde hazirlik ta yok sadece ilk gun gelmedim 1 gunde bukadar kaynasilmaz

• heryerde ortam böyledir üninin ilk günü 10 15 kişi gezerler sonra gruplaşırlar falan biraz aktif ol insanların yüzüne gülümse bilimsel açıklamasını yaptırma bana sen nasılsan karşındaki insanda o olur ciddiysen ciddi eğlenceliysen eğlenceli kim yanında suratsız birini görmek isterki can sıkar sadece he fazlada kasma hepsi aynı aptallar lisede nasılsalar öyleler kendine düzgün 1 2 arkadaş edin cesaretinmi yok git havadan selam ver basit bi soru sor kaynaşırsınız bi konu hakkında konuş
    git bi kızın yanına grup içine giremem diyosan tek başına birinin yanına git saçmala mala bağlamada gülerse zaten sana yapışır aşk bilimsel bişey zaten inanan varsa aptaldır. ünide yanlızlık kötüdür bende öyleydim ama yazan kız çoktu insanlarla samimi ol tebessüm et yoksa 1 sene bok gibi geçer
  • Valla dostum zaten biraz daha bireysel ve hedef odaklı bir ortam zaten , herkes kendi derdinde. Bastan samimi olma zaten bence insanlarla , sonradan kafana uyan birileri çıkar zaten.
  • ders çalış film izle anti-sosyal takıl en güzeli kendi ayaklarının üzerinde durabiliyosan kimseye ihtiyaç duymazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elle Lawliet

ders çalış film izle anti-sosyal takıl en güzeli kendi ayaklarının üzerinde durabiliyosan kimseye ihtiyaç duymazsın

Gorulmesi gerken ihtiyaçlar var duygusal olarak fiziksel olan bi sekilde halloluyor

• quote:

quote:

ders çalış film izle anti-sosyal takıl en güzeli kendi ayaklarının üzerinde durabiliyosan kimseye ihtiyaç duymazsın

Gorulmesi gerken ihtiyaçlar var duygusal olarak fiziksel olan bi sekilde halloluyor

sahteyse tatmin etmez gerçekten yaşaman gerek o hisleri
  • quote:

quote:

Şu cümleyi kuracak mantık ve kapasiten var ama yalnızsın. Kafanı kaldır ve çevrene bak.Cesaretini topla.Kendine güven.Her sabah aynaya bak ve kendine "ben en iyisiyim" diyerek özgüven geliştir

• Benim buna benzer derdim var ama şöyle kendi sınıfımdan yakın bulamadım yoksa ünide başka bölümlerde yakın arkadaşım var 4-5 tane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.