Şimdi Ara

Üniversitede Sınıftan Kızla Çıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
7.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene hazırlığı geçip ilk defa üni 1'e geçtim.İşte matematik ve fizik derslerin de 100 kişi,geri kalan derslerde de en az 65 kişi falanız.Bir kız var benim bölümümden.Okul açıldığından beri geçen pazartesi gözümü alamıyorum ondan.Hem zarif,hem sigarası migarası yok,hem mavi gözlü,hem çıtı pıtı çok cici bir kız.

Hissettiğim şeyin aşk olmasa bile ona çok yakın bir şey olduğunu biliyorum.Yani eğer olur da sevgili olursak aşık olacağımdan adım gibi eminim.Ama arada aklıma takılıyor sınıftan kız ne kadar doğru olur? Çabuk mu soğuruz birbirimizden? Arkadaşlarımızdan dolayı problem çıkar mı? Gerçi bu sorunlar sevgili olursak ancak sorulacak şeyler çünkü kıza deli gibi bakmama rağmen sadece 1 kere göz göze geldik.Hep uzakta oturuyoruz birbirimizden.Nasıl tanışacam aga ben bu kızla? Ne güzel yıllardır böyle kimseden hoşlanmıyordum kafam rahattı,geldi gene buldu beni.Sürekli aklıma geliyor o tatlı yüzü,düşünmeden edemiyorum.

Hatta ondan hiç sinyal alamadığım için 3-4 gündür aşırı mutsuzum,hiç bir şey yapasım gelmiyor.Ah zalimin kızları biraz daha açsanız şu duygularınızı vs. ne olur be.Gene kederlendim.Bir tavsiye verin şu dostunuza

• senden bi halt olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma.

• @xentrik4x ne alaka?

@Robert Neville hocam niye peki? Tamam lisede çok fazla ergen vardı sıkıntı olurdu ama burada da olur mu hala öyle abuk subuk problemler ya? Hem öyle böyle değil acayip hoşlanıyorum.Sınıfta ondan daha güzel sayılabilecek kız var ama gözüm onu hiç görmüyor bu kıza kitlendim kaldım
  • Aynı durumdayım

• instagramdan ekle

• Üniversitede ergen sayısı ciddi anlamda daha az, öyle bir şey problem olmaz, ama bana kalırsa sen gereksiz ayrıntılara takılıyorsun, asıl sorunun kıza açılamamak. Kızla bir muhabbet kur da gerisini sonra düşünürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Üniversitede ergen sayısı ciddi anlamda daha az, öyle bir şey problem olmaz, ama bana kalırsa sen gereksiz ayrıntılara takılıyorsun, asıl sorunun kıza açılamamak. Kızla bir muhabbet kur da gerisini sonra düşünürsün.

İşletme mı okuyorsun?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Belki kız açısından sıkıntı olmaz ama senin açından sıkıntı olabilir.Olumsuz bir durumda ciddi anlamda üzülürsün.Hatta öyle bir şey ki tam anlamıyla bağlanmazsan bile üzülürsün.Mesela ben aynı duruma 4 ay zor katlandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xentrik4x

instagramdan ekle

instagram kullanmıyorum ,ayrıca daha kızın adını bile bilmiyorum ki.Aynı sınıfın içindeyiz ama 70 küsür kişi olunca bide hiç ortak arkadaş olmayınca yabancı kalıyorsunuz aynı sınıf içinde bile olsa
  • @Robert Neville hocam sende gerçekten hoşlanmış mıydın yoksa laf olsun diye mi çıktın kızla?Ben şuan harbi melonkonik havalara giriyorum kız yüzünden.Baya seviyorum galiba nasıl oldu bir anda da anlamadım.Kızın daha adını bile bilmiyorum

@Yirikalische hocam kızla muhabbeti bırak adını bile bilmiyorum daha.Sınıflarımız zaten çoğunlukla 100 kişi falan bazen de 65 kişilik sınıflarda onunla birlikte aynı sınıfta oluyoruz.Hep uzak oturuyoruz birbirimize.Hiç ortak arkadaşımız yok.Ben bir de cesaret alamadan fazla adım atamayan biriyim.Kızın da bana bakışlarıyla vs. cesaret vermesi lazım o bana hiç bakmayınca(sadece 1 veya 2 kere göz göze geldik) bende cesaretimi toplayıp gidemiyorum.Bir de bir kız birinden hoşlansa onunla tanışmak için erkekten adım beklese arada bir yalnız kalmak için ortam yaratmaz mı yahu? Bu kız hep arkadaşlarıyla deli olucam bir kere yalnız göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Ekim 2017; 15:37:23 >

• Kardesim kizla bikere gözgöze gelmişsin sevgili olduktan sonrakini düşünüyorsun.Bi dur sevgilisi var mi seni begencek istiycek mi yavaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrbBenBurak

Aynı durumdayım

üni mi hocam? Tanışıklık var mı yoksa sende yabancı mısın kızla? Ne yapmayı düşünüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

instagramdan ekle

instagram kullanmıyorum ,ayrıca daha kızın adını bile bilmiyorum ki.Aynı sınıfın içindeyiz ama 70 küsür kişi olunca bide hiç ortak arkadaş olmayınca yabancı kalıyorsunuz aynı sınıf içinde bile olsa

Yanına veya arkasına otur yoklamaya imza atarken nereye attığına bak isim soyisim öğren bu kadar basit hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bunlar hep sekx

• daha adını bile bilmediğin kıza aşık falan olamazsın, sen sadece bu kız güzel, aynı ortamdayız, benim olmalı gibi düşünüyorsun. halbu ki o kız güzel diye senin gibi yüzlerce insan aynı şekilde düşünüyor, he dersin ki ben bu kızı gerçekten istiyorum, o zaman git konuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrbBenBurak

Aynı durumdayım

üni mi hocam? Tanışıklık var mı yoksa sende yabancı mısın kızla? Ne yapmayı düşünüyorsun?

Aynen üni. bugün hoca boş kağıt verip herkesten ad,soyad,numara ve imza istedi. Kız ilk sırada en önde oturuyordu sıra liste bana gelince hemen en üstteki ismi yani kızın ismini aldım instagram,facebook gibi yerlere baktım ama kızı bulamadım maalesef, 1-2 hafta daha kızı gözlemleyip en sonunda gidip konuşmayı düşünüyorum.

• Vay be. Benzerini bende yaşamıştım kardeş güzel duygular bunlar. Sonra kız nişanlı çıkmıştı işte. 1-2 hafta fena dağıtmıştım.

Sana da tavsiyem hiçbir şey yokken kıza bağlanma. Hep olumsuz düşün olumlu olursa sevinirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

quote:

quote:

instagramdan ekle

Yanına veya arkasına otur yoklamaya imza atarken nereye attığına bak isim soyisim öğren bu kadar basit hocam

olmuyor işte hocam sınıf aşırı kalabalık öyle bir girişte onun oturduğu yeri göremem ki sınıfı taramam lazım anca.Ayrıca hep o önlere oturuyor arkadaşlarıyla biz ise bizimkilerle hep arkalara kalıyoruz.İsmini öğrenmek dert değil öğrensem de bir şey yapamam sosyal medya vs .kullanmıyorum zaten.Ama kız hiç tek gezmediği içinde yanına gidicek cesareti de bulamıyorum.Eğer bir kız bir erkekten hoşlansa ona cesaret vermek için arada bir yalnız kalmaya falan çalışmaz mı? Bu hiç yalnız kalmıyor.Ben bakınca da ilk bir bakışıyoruz sonra da bir daha hiç geri bakmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Thorondor1907

Vay be. Benzerini bende yaşamıştım kardeş güzel duygular bunlar. Sonra kız nişanlı çıkmıştı işte. 1-2 hafta fena dağıtmıştım.

Sana da tavsiyem hiçbir şey yokken kıza bağlanma. Hep olumsuz düşün olumlu olursa sevinirsin.

üni'de nişanlı mı çıktı ?? vay aga kızlara bak ya

zaten bana pek pas vermiyor,ben tanışmak için hababam fırsat kollarken o hep rahat takılıyor yalnız falan da kalmıyor hiç

Moralim de bozuk valla.Lisede de böyle mutsuz sonla bitmişti ilk kez ciddi bir şey hissettiğim kız bu da şimdi üni'de.2. kez ciddi bir şeyler hissettiğim kız.Bu da olmazsa artık ne yaparım bilmiyorum bize hayat hiç gülmüyor be.Sevmediğim kişiyle de sevgili olmam ben.Sevdiğim kişiyi arıyorum arıyorum buluyorum ama işin sonucu bağlanmıyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.